Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
rica ederim canım :) hayırlısı inşallah çıkar karşına faldaki adamlar :))

tmam canım
Ins canim:) buda benim gördüklerim

Sakalli, uzun boylu iri bir erkek cikmis falinda. Arkasinda onu doldurusa getiren birileri var. Biraz kizgin bakiyor cünkü.Bu adam icin bir yolculuk görünüyor, o yolculuktan sonra kizginlikla sana dogru ilerliyor. Onu doldursa getiren kiside bu durumdan oldukca memnun iyi biri degil. Kadin oldugunu düsünüyorum.Hesap sormaya geliyormus gibi. Bu erkekle arana bi mesafe girmis, sanirim bu doldurusa getiren kisiler yüzünden.

Sen bazi sorunlari ne kadar cözmeye calissanda, bazi konularda elinden bisey gelmemis. Cok mücadele etmissin mutlulugun icin. Icten ice artik cok yoruldugunu düsünüyorum. Sevgin icin bazi seylere katlaniyorsun ve mücadeleyi birakmiyosun. Bu konuda suan olumsuzluklari birakip, hayatindaki iyi seyleri düsünme vaktin gelmis.

Tertemiz iki tane yolun var. Yolun sonu tam cikmamis. Ama gördügüm kadariyla 3 tane cocuk görülüyor:) Yol tamamen cikmadigi icin, bu istegin icin biraz daha sabretmen gerekicek.

Tabaginda cok güzel büyük bir balina cikmis :) Bir kismet seni bekliyor, maddi bir konuyla ilgili oldugunu düsünüyorum. Ev araba alma konusu gibi. Birde bir kus cikmis, cok bekledigin olumlu bir haber alacaksin. Bu haber Isminde T gecen biriyle ilgili.

3 çocuklu eve gitmek istemiyorum ağzından yel alsın :)
sağol canım ağzına sağlık :)

Kızlar falıma bakarsanız bende kahve bakarım size

Eklentiler

• IMG_5048.JPG
    33,7 KB · Görüntüleme: 21
  • IMG_5049.JPG
    34,7 KB · Görüntüleme: 14
  • IMG_5050.JPG
    35 KB · Görüntüleme: 19
  • IMG_5051.JPG
    35,6 KB · Görüntüleme: 22
  • IMG_5052.JPG
    34,6 KB · Görüntüleme: 19
  • IMG_5053.JPG
    32 KB · Görüntüleme: 21
  • IMG_5054.JPG
    44,7 KB · Görüntüleme: 14
Günaydın kızlar. :) kaç gündür fallaşmıyorum enerjim iyi hadi fallaşalım. :)

Eklentiler

• 20170215_000238.jpg
    34,4 KB · Görüntüleme: 20
  • 20170215_000302.jpg
    38,8 KB · Görüntüleme: 15
  • 20170215_000320.jpg
    42,7 KB · Görüntüleme: 15
  • 20170215_000342.jpg
    39,5 KB · Görüntüleme: 17
  • 20170215_000548-1-min.jpg
    75,4 KB · Görüntüleme: 21
  • 20170215_000838-min.jpg
    65,2 KB · Görüntüleme: 19
  • 20170215_000838-min.jpg
    65,2 KB · Görüntüleme: 16
Sen bu sıralar mutlusun ama anlık sıkıntı geliyor böyle sanki pat diye ruh halin değişiyo. İçin kabarıyo derler ya klasik bir laf ama öylesin resmen. Çok hareketli bi döneme giriyosun sen. Laf söz çok fazla. bunu sende hep görüyorum galiba. Sen çok göz önünde gibisin ne yapsan yorum yapılıyor hani.
Adında e s harfleri olan bir erkek var. Bu erkekle bağın tam kopmamış hissel olarak ama. Bu seninki muhtemelen adını hatırlamıyorum ama o bence. Neyse bununla haberleşmen var sen ne kadar olmaz desen de. Ya da bir haberini duyacaksın yani bir durum olacak kesin. Yalnız sırtınız dönük çıkmış birbirinize. Bu adamın uğraştığı başka olaylar var zaten yoğun çıkıyo.
Bu adam ne zaman gelecekti? Sen gelip gidince üzülüyosun. Buruk çıkmışsın. Kendini soyutluyosun bir süre herşeyden.
Geçmişten gelecek başka bir erkek daha var sana. Bu erkek silik çıkmış yalnız. Aa bilmem ne mesja attı falan olacaksın, şaşıracaksın.
Ya yavaş yavaş sen kalp olarak rahatlamaya başlayacaksın. ama bence bu seninkiyle olan bir rahatlama değil. Nasıl desem şey hissediceksin bu adamı ben gözümde büyütmüşüm ne gerek varmış bu kadar zaman bunları yaşamama gibi bir ruh haline bürüneceksin. Bu ruh haline bürünmen için bişeyleri göreceksin ama.
Aile çok karışık çıkmış sende. Bide bak tabağında da bu erkek çıkmış. Bu erkekle görüşmem diyodun en son ama yüz yüze görüşme var tabaktada. Zamanıda uzun değil bence.
Ailede beklenen bir para var gibi ya da miras gibi bir durum. Çok büyük değil ama ciddi bri para sayılır.
Sen bir bayanı kzıdırıyosun ailede. Sana elini kaldırmış böyle laf söylüyo. Annen falan olabilir.

Jewels_ Senin falının üstünde benimkide zaten. Baktım bile:)

Kızlar falıma bakarsanız bende kahve bakarım size
Canım, 5 mi 8 mi anlayamadım tam, hafif silik; ama bu vakitlerden birinde sen erkek arkadaşından olumlu yönde bir adım alacaksın, daha bir netleşecek durumunuz, ondan önce ufak ufak haberler alıp kafan rahatlayacak. Seninle ilgili bir durumdan ötürü hediye alma gibi bir düşüncesi var, bir şey için tebrik etmeyi düşünüyor seni, hediye anlamlı olsun istiyor, alır mı bilmem; ama düşüncelerinde var. Sosyal ortamlarda çok ön plana çıkartma bu aralar kendini yoksa yine tepki verecek davranışlarına, kafasına fena halde takıyor bu durumu.
Yakın zamanda bir kadın yüzünden büyük bir sıkıntı yaşamışsın, bu kadın yine sana sıkıntı çıkaracak gibi duruyor, sürekli farklı farklı şekilde önüne sıkıntı getirmiş aslında bu kadın şimdiye kadar, sadece bu yakın zamanla ilgili bir mesele de değil yani. Bu sefer başarılı olamayacak gibi duruyor ama.
Sen bir derdini birilerine anlatıp, çözüm için akıl almak istiyorsun; ama bu meseleyle ilgili pek güvenemiyorsun kimseye, aklından bir isim geçmiyor tereddüttesin; ama bu kişi ağzı sıkı birine benziyor, bu kişi ile dertleşmek iyi geliyorsa anlat derim, güvenebileceğin biri bu kişi.
Sen beyaz, seninki sana göre esmer ya da kumral mı? Fincanın üst kısmında (bana göre gelecek) kafanı tutup, alnından öpüyor şekilde çıkmış. Burada kafasında bir işi düşünüyor şeklinde çıkmış, iş teklifi alma gibi bir durumu var mı? Sanki bana iş teklifi almış da onu düşünüyor gibi geldi.
Uzun saçlı, esmer, erkeksi bir yüze sahip biri ile tanışacaksın. Illa aşk anlamında demiyorum; ama hayatında önemli bir rolü olacak bu kişinin.
Yaşadığın bu durumlar ve üzüntülerin arkasından yepyeni kararlar alacaksın, ne yönde bir karar bilmiyorum, belki kendini yenileme ya da bir yolculuk kararı da olabilir; ama seni mutlu edecek bir şeyler yapacaksın.

Teşekkür ederim. Benimki beni aradı konuştuk baya da iyiydi. Çoğu şeyi açıkladı, söyledi. Daha iyiyiz artık arada konuşuyoruz ama yine de hani dışarda görüşme etme şeyleri yok. Onuda anlıyorum, sevdiğinede emin oldum ama dediğin gibi sosyal hayat şeylerine takıntılı çok kuruyo kafasında. İnşallah daha iyi olur. Ağzına sağlık

Boşver kız dışarda da az görüşün nolacak ki huzurunuzdan önemli :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…