Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Senin kafan aslında çok karışık çıkmamış. Senin hislerin kuvvetli olabilir bak aslında doğruyu biliyorsun da kendine kabul ettirip ettirememe kısmın meçhul halde.
Şimdi senin konuştuğun kişi yapılı koyu tenli gibi çıkmış. Sen git gide kapılıyosun birde buna. Tepende kalpler uçuşuyor.Bu adamla siz olacaksınız. Hatta yakın zamanda konuşacak seninle bu konuyu ciddi ciddi. Zaten sık görüşüyor çıkmışsınız falda da.Aileden giden bir bayan gördüm ben ama bu kötü bir halde gidiyo çıkmış, hayırlısı olsun tabi.
Bu adamla ilk aylarınız sürüncemede geçecek ama bu senin ayaklarını yerden kesebilir çok temiz çıkmış ilerisi için.
Senin işin şu an var mı yok mu bilmiyorum sanki boşluktasın ama şehir dışı bir iş bulma durumun olabilir 11li bir zamanda. Karar verme sürecin çıkmış. Gitsen de güzel gitmesende hayatın ama temiz çıkıyor.
İşinle ilgili pek bişey yok başka valla bence bu adamı düşünerek sırf içmişsin kahveyi iştense bu kurcalıyo kafanı çünkü hep o çıkmış yani.
Bu kişiye sen kalbini verdiğini çok hissettireceksin. Zaten elinde kalbini uzatıyor gibisin falda. Bu seninki zaten özgüvenli çıkmış bide. Muhtemelen hep alttan alan taraf olacaksın. Gariptir ki seni aşırı yoruyor gibi görmedim bu adamı ben.

R riverarivera

Süpersin canım onun duygularıda samimimi ve ilişkimiz ciddilesecek mi?

Saol Babystercim .
babyster Canim senin falina baktigimda valla cok bunalmissin fincanin dibi karanlik cok.Ayrildigin erkek arkadasinla da barisman var uzulme bu is bitmemis ama bu adamin kafasinda kendinle ilgili sorunlar var gibi duruyor bazi seyleri oturtamiyor kafasinda .Kafasinda oturttuktan sonra 1 tane buyuk konusma yapacaksiniz bir nevi yuzlesme daha sonrs 1 ufak konusma daha olucak sonra ben bu iliskinin olacagini gordum ama senden ricam ani cikislar yapma bu adam zaten zor adim atan ve zor karar veren saglamci biri.Eger ani sekilde cikis yaparsan bir daha donusunuz olmayabilir ama bir barismaniz ve iliski baslangiciniz var gordum ben.Bu arada isinde sikintin yok gibi yani ufak tefek seyler olarak goruyorum birde haneye gelecek bir balik cikmis yani kismet bu para olabilir is olur mulk olabilir bilemedim ama birseye sevineceksiniz.Benden bu kadar sorun varsa alırım.

ağzına sağlık. Benimki dediğin gibi biri. Aynı iş yerindeyiz iş yerinde düzeldi hiç sıkıntımız yok ama gel gör ki hala konuşmuyor, görüşmüyoruz dışarıda. Peki yakın zamanda mı sence benim salağın gelişi?

Canım falda görmedim ama içime doğan 1_2 ay, oralı olma sen bu sürede doğal davran o adım atacak.

Buyur canım bekliyorum :)
Canım selam herderdedeva . Falına anca bakıyorum bende önceki sayfalara ekledim bakarsın.Canım için biraz fazla sıkkın bu ara kafana taktığın yoğun 2 konu var.Çok fazla kalabalıkların olduğu yerlere gireceğini gördüm ve bu seni biraz sıkıcak ama önün açık yanı rahatlayacaksın.Bu kalabalık ortamlardan birinde bir erkekle duygusal bir konuşma yapacaksın ama ve çok hayırlı gördüm ben uzaktanda biri sizi izliyor .Onun dışında baykuş gördüm bilge ve mantıklı bir karar vereceksin skıntı yaşadağın bir konuyu sonuca ulaştıracaksın .Bir bebek haberi gelebilir hayırlı ve çok temiz gördüklerim bunlar sende yorumlarsan mutlu olurum.

Ağzınıza sağlık.. 1-76 arasında bir sayı söyler misiniz? Bende şimdi size bakacağım.

Bugün gerçekten güzel birşeyler duymaya ihtiyacım var. Her türlü fala açığım bayanlar.

Eklentiler

• IMG_2838.JPG
    50,8 KB · Görüntüleme: 31
  • IMG_2839.JPG
    36,7 KB · Görüntüleme: 25
  • IMG_2840.JPG
    43,1 KB · Görüntüleme: 24
  • IMG_2841.JPG
    39 KB · Görüntüleme: 27
  • IMG_2842.JPG
    36,9 KB · Görüntüleme: 22

Eklentiler

• 20170131_131322_HDR.jpg
    62,5 KB · Görüntüleme: 36
  • 20170131_131328_HDR.jpg
    60,2 KB · Görüntüleme: 29
  • 20170131_131333.jpg
    51,8 KB · Görüntüleme: 29
  • 20170131_131340.jpg
    52 KB · Görüntüleme: 30
  • 20170131_131351_HDR.jpg
    53,8 KB · Görüntüleme: 34
  • 20170131_131433.jpg
    46,6 KB · Görüntüleme: 27
Bugün gerçekten güzel birşeyler duymaya ihtiyacım var. Her türlü fala açığım bayanlar.

Fincanın genel olarak karamsar çıkmış canım. İnşallah güzel şeyler söyleyebilirim.

Bir tarafın kapkaranlık diğer tarafın gayet aydınlık. Aslına bakarsan şu an içinde bulunduğun durum karanlık görünüyor. Bir adım öne gitsen aydınlığa adım atacaksın. Bunun için biraz zamana ihtiyacın var.

Seni gördüğün bir şey çok etkileyecek. Sana uzakta olan ama elde etmek istediğin bir şey. Bu bir eşya falan da olabilir insan da olabilir. O şeye ulaştığında aydınlığına da kavuşmuş olacaksın.

Bir çift çıkmış. Hatta kız erkekten biraz daha uzun boylu görünüyor. Kızın erkek hakkında endişeleri var. Birlikte pek görünmek istemiyor sanki. Ancak elini de bırakmak istemiyor.

Bir erkekle aranız bozulmuş sanırım. Bu kişi gönül bağı olan biri olmayabilir normal arkadaşın da olabilir. Erkek sana arkasını dönmüş gibi görünüyor. İkiniz de haklısınız ancak aranıza duvarlar örülmüş. Bir süre daha böyle devam edeceğe benziyor.

Burnu büyük biri var erkek gibi görünüyor. Bu kişinin aklında birisi kalmış. İyi olarak kalmamış aklında ancak sürekli beyninde dönüyor bu kişi.

Uzun saçlı bir kadın önünden gelip geçen bir kısmeti fark etmemiş ve kaçırmış.

Canım bir elbise çıkmış böyle abiye tarzı bir şey. S harfi var bir de bu elbisenin kıyısında. Özel bir gün, ciddi bir adım… Kilolu bir kadın var burda bu elbisenin üstünde. Kaynana gibi oturmuş :) önüne de genç bir adamı oturtmuş :)

Canım bir bebek var burda. Üç kişilik bir aile çıkmış. Bebek de erkek sanırım. Mutluluk dolu zamanlar geçiriyorlar.

Hayalini kurduğun güzel şeyler var ama bunları yapmak için cesaretin mi yok diyim, uğraşmıyorsun bunlar için. Arkanı dönüp gidiyorsun bazen güzelliklere. Sonra da keşke şöyle olsaydı diyip dövünüyorsun. Oysa karşına çok güzel şeyler çıkıyor. Şu anki karanlığının hemen önünde de bir güzellik var. Çok yakınındasın. Minik bir kaplumbağa çıkmış. Evlilik derim ben kaplumbağaya.

Hanenin ortasında iki tane kuzucuk çıkmış. Biri net görünüyor diğeri belli belirsiz. Adak olarak yorumlanır genelde bu tarz şeyler ama ben yine bebek diyeceğim buna. Hatta ikiz bebek ancak biri daha sağlıklı. İki kişinin karşılıklı muhabbetinin ortasında çıkmış bu kuzucuklar. Belki bebek bekliyorlar ama olmuyormuş da olacakmış gibi. Bu çiftin sıkıntısı aileyi de sıkıntıya sokuyor.

Bu kadar canım

Fallaşmak isteyen olursa buralardayım. :)

Eklentiler

• 20170131_182247.jpg
    35 KB · Görüntüleme: 26
  • 20170131_182300.jpg
    36,9 KB · Görüntüleme: 29
  • 20170131_182324.jpg
    39,3 KB · Görüntüleme: 29
  • 20170131_182335.jpg
    41,7 KB · Görüntüleme: 23
  • 20170131_182540.jpg
    40,9 KB · Görüntüleme: 27
  • 20170131_182635-min.jpg
    62,2 KB · Görüntüleme: 30
  • 20170131_182644-min.jpg
    59,9 KB · Görüntüleme: 35
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…