Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Şu an hayatımda çok yeni bir ilişkim var bu kişiyle nasıl olacak herşey ?Aşk ve iş hayatımda neler olacak ?

senin bu kişiye karşı tam bir inancın yok sanırım. aklında şüpheler belki de bir miktar güvensizlik var. geçmişinde yaşamış olduğun şeylerden ders çıkarmasını bilmişsin bu sebeple bu tarz duygular besliyorsun.

bu kişi kumral tenli bir erkek mi? falında iki tane kumral erkek çıktı. bir tanesi şu an hayatında olan veya geçmişinde kalmış birisi. hayatına göre yorumu uyarlayabilirsin. ilk çıkan kumral erkek yani şu an hayatında olan veya geçmişte bıraktığın biri, bu kişiyle yolunda giden şeyler birden değişecek ve sen bu kişiyi hayatında istemeyeceksin veya zamanında istememiş bitirmişsin. akıl sağlığından şüpheye düşmüşsün bu kişinin. bitirmek senin için en doğrusu olmuş / olacak.

diğer tarafta ise gelecek kartlarında çıkan kumral tenli erkek var. çok yeni dediğin için şu an hayatında olan erkek de olabilir gelecek kartlarına yansıyan. o yüzden yukarıda geçmişinde mi şu anda mı tam yazamadım. geçmişinde öyle birinden ayrılmış isen şu an yorumlayacağım kartlar şu an ki ilişkin için diyebiliriz. bu adamla birlikte kendinden ve karşındakinden tamamen emin olacaksın. karşılıklı güven var en başta. geleceğin mutluluk ve huzur içinde geçecek bu adamla birlikte.

bugüne kadar her şeye emek vererek sahip olmuşsun. yine emeklerinle iş konusunda atılımların olacak ancak beklediğin şey yakın zamanda olmayacak.

Bakayim hemen :) evet var iliski durumu hakkinda yeni bir ayrilik yasadim tekrar birlesme olacak mi seviyor düsünüyor mu?

Alfartxo Alfartxo

canım kumral bir erkek var bu erkek sana aşkını ilan etmiş sen de ona saygı duyup bir şeylere adım atmayı düşünmüşsün. ancak bu kişi biraz şüpheci bir insan ve aşırı kıskanç.

sen çok şanslı bir insansın. en umulmadık zamanlarda çok güzel fırsatlar eline geçiyor. mutlu olmayı bilen birisin. bu kişiyle birlikte de bazı şeylerin daha güzel olacağına inanıyorsun ki şu anda da öyle görünüyor. hatta bir süre kendini yalnız ve mutsuz hissetmiş olabilirsin, bu kişiyle birlikte bu duyguları da üzerinden atmışsın.

açık tenli bir kadın çıkmış. bu kadın pek güvenilir birisi çıkmamış burada. kurnazca düşünceleri var ve senin iyi niyetini kullanan birisi.

canım bundan sonrası için çıkan kartlara bir sürü kişi kartı çıktı. etrafında olan kişileri kendin gibi biliyorsun ve zaman zaman seni zor duruma sokacak şeyler yaşatıyorlar.

açık tenli bir erkek çıktı bu arkadaşın veya ailenden biri de olabilir. bu kişi seni her alanda destekliyor. ona güveniyorsun ve adımlarında sana rehberlik ediyor.

kumral ve ondan daha açık tenli olan iki kadın çıktı. bu kadınlar senin hayatında olmaması gereken kişiler. geleceğinde de sana zararları dokunacak diyor kartlar. özellikle daha açık tenli olan kadın yuvandaki huzuru bile bozabilir. eğer bu kişiyle iş konusunda bir birlikteliğin varsa tamamen silmelisin bu kişiyi diyor kartların canım.

Fincaniniz genel olarak biraz sikintili cikmis. Kafanizi gereksiz yere bazi konulara cok takiyosunuz. Bazenn Sorunlarinizla tek basina mücadele ettiginizi düsünüyorsunuz, kendinizi yalniz hisediyorunuz. Ama aslinda öyle degil.
Saglik konusunda kücük sorunlariniz cikabilir.

Kalabalik bir ortam cikmis. Bir sürü yüzler var, ona karsilik sizin mutlu ifadeniz duruyor. Is ortami diye his ettim. Isinizi severek yapiyorsunuz, is yerindede gayet saygi gören birisiniz.

Yakin zamanda haneden hamile biri cikacak. Evliyseniz, bu sizde olabilirsiniz. Güzel bir kismet sizi bekliyor, balik cikmis. Bu kismet ev, araba gibi maddi konuda bi ferahlama oldugunu düsünüyorum. Ama bu kismet haneye giren yeni üye ile beraber sizi ulasacaktir. Yani iki güzel olayi birden yasayacaksiniz.

Güzel aydinlik yollar var. Planladiginiz seyler yoluna girecek, ancak biraz zamana ihtiyaci var.

Bu kadar görebildim :)

X