Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565

hadi inşallah :)
teşekkür ederim :)

küt saçlı kadın aklıma gelmedi biri ama konuşsun çıkar ortaya :)) sonra yerle bir edilir
hayırlısıyla inşallah diğerleri için de :) teşekkür ederim canım :)

karşına güzel iş fırsatları çıkacak diyelim o zaman hep güzel kartlardı yani :)
1 4 arası sayı söyler misn ne diyecek bu erkek hakkında

3 canım :) teşekkür ederim yüreğine sağlık

canım bu erkek hakkında tutumunu değiştirmelisin diyor kartın. sanırım biraz fazla dert yanıyorsun yaşananlar konusunda, bunu yapmamalısın. eğer hoşlanılmayan davranışlar varsa bundan vazgeçmelisin ve aynı hataları tekrarlamamalısın. amacına ulaşmak istiyorsan iyi yönde değişiklikler yapmalısın kendinde diyor canım

daha çok buna işte ben sana aşık olamam aşık olamıyorum arkadaşız diyip duruyorum

hahah olabilir peki bu kişi benden hoşlanıyor mu ne hissediyor diye sorsam canım :)

bir kart çektim bunun için ama erkek hakkında bilgi veren bir kart çıkmadı. senin seçimlerinle ilgili çıktı yine. sana bağlı diye düşündüm bu sebeple. sen evet dersen ona göre şekillenecek bu adamın hisleri, hayır dersen ona göre şekillenecek. esmer bir bayan arkadaşın bu konuda senin fikirlerinin netleşmesine yardımcı olacak

hayırlısı canım :) teşekkür ederim yüreğine sağlık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…