Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Bunlarda benim kahvem. Kahve bakabiliyorum bakarsanız kahvenize bakabilirim bende:)

Eklentiler

• IMG_4819.JPG
    32,4 KB · Görüntüleme: 31
  • IMG_4829.JPG
    26 KB · Görüntüleme: 42
  • IMG_4828.JPG
    29,6 KB · Görüntüleme: 26
  • IMG_4827.JPG
    23,1 KB · Görüntüleme: 27
  • IMG_4826.JPG
    30,2 KB · Görüntüleme: 33
  • IMG_4825.JPG
    28,5 KB · Görüntüleme: 22
  • IMG_4824.JPG
    30,9 KB · Görüntüleme: 28
  • IMG_4823.JPG
    28,3 KB · Görüntüleme: 44
  • IMG_4822.JPG
    23 KB · Görüntüleme: 30
  • IMG_4821.JPG
    26 KB · Görüntüleme: 48
Çok teşekkür ederim ağzınıza sağlık :) tüm güzellikler sizi bulsun

tamam :)
gönderiyorum o zaman.

Iki cocugunuz mu var bilmiyorum, ama sanki iki cocugunuz var ve siz bir sey yapiyorsunuz, esiniz de cocuklari da almis , sizi alkisliyor, destekliyor.
Hayatinda onemli yer kaplayan biri var ama sanki dedikodu yapiyor , ya da iki yuzlu gibi.
Hanenizde bir bebek gozukuyoir, sanki basortulu guzelce bir kadinin cocugu olacak, esi de kendisi de cok mutlular.
Bir kapi kapanmis, bir kalp kirilmis, ve kalp kiran kapinin onunde bekliyor, af dileyecek ama hala dusunuyor, cesareti yok, kapadigi o kapiyi acmaya henuz.
Sizi kayiga binmis gibi gordum, sanki bir yere gidiyorsunuz boyle su uzerinde olabileceginiz bir yerdesiniz.
Fincaninizda bir erkek yuzu gordum, orta yasli gibi ve gozleri uzerinizde, elmacik kemikleri cikik, hafif bir cekik gozluluk var, az kasli biri.Size zarar veren ya da verecek biri degil, yuzunde bir aci var, sanki sizi izliyor, korkuyor gibi.
Sikintili bir donemdesiniz gibi, bir suru insan var cevrenizde, zaman zaman rahatkasaniz da sanki birileri gelip dertlerini size bosaltiyor, ve baskasinin yuklerini yukleniyorsunuz gibi.
Bu donem gecici, onunuzde daha guzel gunler var.
Bu arada kalabalik bir ailesiniz sanirim, sanki eviniz dolup dolup bosaliyor,

Benden bu kadar jadaloz:)

çocuğum yok ama bir sürü çocuğum var :)
başörtülü bir arkadaşım doğum yapacak bugn yarın :) kayığa binip gitme de beklediğim bir iş vardı o oldu ona yoralım :) erkek babamdır. sıkıntılarım da doğru :)
kalabalık aile değiliz iyi ki değiliz gelip gidenden hiç hazzetmiyorum :)))
teşekkür ederim canım ağzına sağlık :)
sen yüklememişsin falını?

o para çıkışı oldu hem de çok acıttı
mini tatil planımız var kısmetse :)
hayır olsun inşallah :)
teşekkür ederim canım :)

sen kendi falina kendin baktin benim icin:))) agzina saglik, benim oldugum yerde gece simdi, sabah icer yuklerim olur mu. Iyi gunler sana jadaloz.

Bunlarda benim kahvem. Kahve bakabiliyorum bakarsanız kahvenize bakabilirim bende:)

Canım bir kalabalık bir karmaşa var. Ortada gelinlik giymiş bir kız duruyor ancak durumlar pek iyiye gitmiyor. Üzerleri hep kara bulutlarla çevrelenmiş.

Etraftan da çok etki eden var.

Bir arkadaşın seni, gelecek bir tehlikeden koruyacak. Üzerine şemsiye tutmuş sana bir şey olmasın diye.

Canım senin çevrende birisi var. Bu kişi sanki seninle dertlerini paylaşıyor üzüntülerini anlıyormuş gibi davranıyor ancak arkandan resmen kadeh kaldırıyor. Mutlu oluyor senin hüznünden.

Bir yolun çıkmış belli belirsiz. İstediğin bir şey var ancak emin değilsin, kendinden mi dileğinden mi emin değilsin bilemedim.

Bunların ardından bir ferahlık dönemi geliyor. Mutlu olacağın bir an gördüm. Havalara uçuyorsun sevinçten.

Hane içi biraz karamsar çıkmış. Sıkıntılarınız var sanırım aile içinde.

Bir hasta var sanki başında bekliyorlar.

Haneye gelecek olan iki kişi görünüyor. Biri net çıkmış diğerinin arkasında başkaları da var ancak net değil onlar.

Orta boylu hafif kilolu bir insanın bir sıkıntısı var, o kişiye yardımcı olacak hane dışından birisi.

Canım bu kadar görebildim.

sen kendi falina kendin baktin benim icin:))) agzina saglik, benim oldugum yerde gece simdi, sabah icer yuklerim olur mu. Iyi gunler sana jadaloz.

senin söylediklerinin altını çizdim sadece :)
aaa tamam o zaman yüklediğinde alıntılamayı veya adımı etiketlemeyi unutma ki göreyim hemen :)
teşekkür ederim sana da iyi geceler :)

teşekkür ederim:)
benim salakla ayrıldık mı ayrılmadık mı emin değilim.. Acaba o mu feraha çıkıyor Jado?

Bu annemin fali

Eklentiler

• image.jpeg
    39 KB · Görüntüleme: 30
  • image.jpeg
    35,8 KB · Görüntüleme: 43
  • image.jpeg
    42,3 KB · Görüntüleme: 36
  • image.jpeg
    37,4 KB · Görüntüleme: 40
Bu da benim falim

Eklentiler

• image.jpeg
    41,2 KB · Görüntüleme: 51
  • image.jpeg
    37 KB · Görüntüleme: 48
  • image.jpeg
    35,7 KB · Görüntüleme: 37
  • image.jpeg
    37,1 KB · Görüntüleme: 39
Kızlar fallaşmak isteyen varsa burdan bakabilir. :)

Eklentiler

• 20170122_154046.jpg
    41,7 KB · Görüntüleme: 25
  • 20170122_154056.jpg
    38,2 KB · Görüntüleme: 29
  • 20170122_154105.jpg
    38,9 KB · Görüntüleme: 27
  • 20170122_154113.jpg
    40,6 KB · Görüntüleme: 31
  • 20170122_154209.jpg
    42,6 KB · Görüntüleme: 29
  • 20170122_154327-min.jpg
    59,1 KB · Görüntüleme: 30
  • 20170122_154334-min.jpg
    56,8 KB · Görüntüleme: 31
senin söylediklerinin altını çizdim sadece :)
aaa tamam o zaman yüklediğinde alıntılamayı veya adımı etiketlemeyi unutma ki göreyim hemen :)
teşekkür ederim sana da iyi geceler :)
Iste burada:)

Eklentiler

• IMG_9188.JPG
    37 KB · Görüntüleme: 26
  • IMG_9189.JPG
    42 KB · Görüntüleme: 33
  • IMG_9190.JPG
    43,3 KB · Görüntüleme: 26
  • IMG_9191.JPG
    45,2 KB · Görüntüleme: 36
  • IMG_9192.JPG
    42,5 KB · Görüntüleme: 26
  • IMG_9193.JPG
    37,9 KB · Görüntüleme: 30
  • IMG_9195.JPG
    45,4 KB · Görüntüleme: 30
  • IMG_9196.JPG
    49,6 KB · Görüntüleme: 27
Merhaba canım :)

Çok derinlerde bıraktığın arada bir aklına gelen bir adam görünüyor. Bu adam aklında iyi olarak kalmış ancak adamın etrafında olan olaylar pek de iyi görünmüyor. O döneme ait şeyler hep karanlıkta çıkmış, sıkıntılarını oluşturmuş.

Bir aile var burda. Kendi içlerinde çok mutlu bir aile. Sırtlarına yüklenen ne olursa olsun bu kişiler mutlu olmayı başarıyorlar. İki çocuk var babalarının sırtında oyun oynuyor gibi çıkmış :)

Başarmayı beklediğin iki şey çıkmış. Biri biraz silik çıkmış sonu belirsiz yani. Diğeri ise dualarınla hayat bulacak bir şey. Dua eden bir bayan çıkmış dileğinin üzerinde.

Uzak mesafeden biriyle bir görüşmen görünüyor. Bu kişi konuşurken sen heyecanlandıran birisi.

Tabağın biraz sıkıntılı çıkmış. Geniş aile içinde ufak tartışmalar olabilir.

Canım kahve falı modumda değilim sanırım bakmakta çok zorlandım pek de iyi bakamadım. Katina falı da açtım bu sebeple;

Canım hayatında olan esmer bir erkek var. Bu erkekle gönül bağın çıkmış. Belki şu an hayatında belki geçmişinde bırakmayı tercih ettin. Bu erkek konusunda olumsuz şeyler söylemiş kartlar. Yalan söylemiş bu kişi sana. Tartışmalar geçmiş ve sonunda ayrılık olmuş/olacak. Sebep çoğunlukla erkek gibi görünüyor. Bu erkekle birlikte senin hayatında olumsuzluklar üst üste gelmiş. Pek iyi gelmemiş bu kişi sna.

Bir de kumral bir erkek çıktı. Bu kişinin de sana karşı nankörce bir hareketi olmuş.

İşle ilgili beklediğin bir şey varsa bu dönemde şansın açık olacak.

Uzun süredir beklediğin bir şey var bunu başarma konusunda olumlu gelişmeler görünüyor.

Canım bir yolculuğa çıkacaksın. Bu yolculukla birlikte hayatına birisi girecek. Yeni fırsatlar ve güzel bir şans yakalayacaksın.

Geleceğin şu anki hayatına göre çok daha güzel görünüyor.

Ağzına, yüreğine sağlık Jadaloz, sen bildiğin iyi fal bakıyorsun, beklemiyordum bu kadar iyi bir fal. Gerçi eline tırpanı alıp, hayatıma geçmişte girmiş ve şu anda hayatımda olan erkek arkadasımıı bir güzel biçmişsin:))))bu falı hep başarmak istediğim bir kaç sey onu dişğnerek yollamıştım ama ask agırlık cıkmıs anlasılan fırtınalar bekliyor beni:)), inşallah başarı ile ilgili güzel seyler olur, bu arada yeni insanı da merak etmedim değil:)madem şimdiki insan üzecek bari gelecek olan iyi gelsin:)))

ayy gerçekten mi :) beğenmene çok sevindim ben bakamadığımı düşünmüştüm pek bir şey göremedim çünkü.
hakkında hayırlısı olsun her konuda :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…