Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565

philly
hiçbir zaman iyi fal baktığımı iddia etmedim öyle zevkine baktım baktırdım her zaman :) beğenildiğinde hoşuma gidiyor ama :))
ben kart fallarını daha çok seviyorum. kahvede o anki görebildiğini yazıyorsun. kartta belli sayıda kart çekip onları yorumluyorsun görememe gibi bir şey yok onlarda.

Vallahi iyi bakmayan iddialı olur, seninki tam aski olmuş:)))kartlarım var benimde ama rahat 4 aydır dokunmuyorumdur gerçi okumasını da bilmiyorum:))) sen benim falı kapadın anımsamazsın ne vardı orada ama yolculuk uzun mu kısa mı bileydim iyiydi:) bu arada bana hislerin kuvvetli diyorlar ama iyi fal bakamam mesela, ama kontrol edemediğim bir rüyaların çıkması durumu mevcut ve pek hoşlanmıyorum bu durumdan.

teşekkür ederim :)
ne kartı var sende?
ben kartların yüzüne bakarak fal bakamam. kitabından yardım alırım. hafızam çok iyi değildir hislerim de kuvvetli değildir aslında. ama çok severim falı :)
sende ilginç şeyler var :)

philly

tarotu kitaptan da olsa pek yorumlayamıyorum ben de. ona farklı bir enerji gerekiyor sanırım.
diken üstünde yaşamana sebep olur sanırım ama uyarı almak bi yandan güzel gibi de geliyor :)

Bayanlar buyrunuz karşılıklı fal bakılır :)

Eklentiler

• IMG_2437.JPG
    48,8 KB · Görüntüleme: 24
  • IMG_2438.JPG
    49,2 KB · Görüntüleme: 26
  • IMG_2439.JPG
    50,7 KB · Görüntüleme: 27
  • IMG_2440.JPG
    47,2 KB · Görüntüleme: 23
  • IMG_2442.JPG
    32,1 KB · Görüntüleme: 26
Kahve falıma bakana kahve veya tarot bakablrm

Eklentiler

• 20170123_153421.jpg
    59,8 KB · Görüntüleme: 25
  • 20170123_153428.jpg
    58,7 KB · Görüntüleme: 19
  • 20170123_153439.jpg
    48,6 KB · Görüntüleme: 22
  • 20170123_181343.jpg
    34,8 KB · Görüntüleme: 22
philly

tarotu kitaptan da olsa pek yorumlayamıyorum ben de. ona farklı bir enerji gerekiyor sanırım.
diken üstünde yaşamana sebep olur sanırım ama uyarı almak bi yandan güzel gibi de geliyor :)

Pek iyi bir sey degil ya,oyle ayna gibi gozukse su olacak bu olacak diye olurda ama oyle degil:)) "aman beni ruyanda gorme"diye sakasini yapiyordu arkadas:)) Tesekkurler tekrardan Jadaloz.

Ozeci

Canim falina genel olarak baktim ilk gozume carpan iki kisinin konusmasi senden biraz uzun boylu kumral tonlarinda bir erkekle bir konusman ve bulusman olacak bu konu askla ilgili bir mesele aranizdaki bir durumu yada konuyu enine boyuna konusacaginiz cıkmıs bu hayatındaki biri olur yada hoslandığın seninde ilginin olduğu birisi olabilir peşpeşe iki buluşma çıkmış ilkinde konu biraz havada kalıcak ve tartısmalı çıkmış ama ikincisi ferah çözüme ulaşacak ve rahatlayacaksın.

Bunun dışında işle ilgili bir haber yada para gibi bir durum olabilir çünkü toplu bir alacak yada para alımı gibi birşey gündeme gelecek.Biraz önce bir buluşma dedim yaa sen bu buluşmalardan sonra bu kişiyle arandaki bağı sağlamlaştıracaksın ve bu kişinin yüzü sana dönük ama bu kişiyi düşünen biri daha var bir kız ama merak etme onun aklı sende siz sanki birilerini geride bırakıp birbirinize döneceksiniz gibi bir durum oluşmuş çok enteresan bir figür 4 kişi var ama 2 kişinin yüzü bir birbirine dönük sadece kafaya taktığın ve beklediğin konular var ama gereksiz her ne kadar biraz kuruntulu olsanda financanını gayet güzel gördüm ben .

Ailede ise bir toplamtı yada bir kalabalığı ilgilendiren bir durum olacak bu neyle alakalı bilmiyorum ama heybetli biri gelecek haneeye ama her kafadan bir sesin çıkacapı bir konu olucak.Kötü değil ama biraz karışık çıkmış.Hayırlısı olsun tatlım benden bu kadar .iyi akşamlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…