Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
gitmeden bakayım dedim. bekletmeyim :)

Çevre baskısı yüzünden daralmışsın. Bir çok insan var sana karışan ve artık senin dayanacak gücün kalmamış bazı insanlara.

Özellikle üç kişilik bir grup var ki sinirlerin kaldırmıyor onları. Çok fazla laf söz var onlarda.

Geçmişinde yaşamış olduğun bir olay var yeniden gündeme gelecek bu olay. Ancak eskiden olumsuz etkileri varsa bile artık o kadar etkisi olmayacak. Hatta senin için olumlu şeyler getirecek.

Bir at çıkmış bilirsin at murattır dileğin kabul olmasıdır. Ancak bu dileğin için biraz daha zaman var. Atın ayakları çıkmamış henüz, gelemiyor sana. Büyük bir dilek bu, olduğunda senin hayatını çok değiştirecek güzelleştirecek.

Birisi çıkmış sen misin başkası mı bilemedim, sen karar verirsin yoruma göre. Bu kişinin sırtına herkes yükünü bırakmış gitmiş. Ne kimse acımış ne bir ihtiyacın var mı diye soran olmuş. Yükledikçe yüklemişler sadece. Yetmezmiş gibi bir de düşmanlık yapmışlar bu kişiye karşı.

Biriyle karşılıklı oturup planlar yapıyorsun, karşında bir erkek var. Arada bir araba çıkmış. Araba alımı gibi bir durum olabilir bir yolculuk olabilir.

F harfli biri çıkmış. Bu kişinin elinden tutacak kilolu birisi var.

3 4 kişi oturmuş bir şey için çıkar yol arıyorlar. Birine haber gönderiyorlar düşündükleri konu hakkında.

Güzel yolların çıkmış aydınlık önü açık. Planladığın şeyler yolunda gidecek.

İki tane de diğerlerinden biraz daha farklı gördüğüm yol var onları ayrıca yorumlayayım. Birinin başında bir kadın bekliyor. Yolunu gözlediğin biri veya gitmek istediğin bir yol diye yorumlayabilirim. Bu yol da senin istediğin gibi sonuçlanacak aydınlık bir yol.

Diğerinde ise bekleyen daha fazla kişi var sanırım bu yol beklenen birinin yolu. Onun ne olacağı henüz belli değil sonu net çıkmamış.

Hane içinde bir göz aydını var. Haneden birinin sabırla beklediği bir olay hakkında bu. Ancak isteği olan kişi bu konuda çok umutsuz çıkmış olmayacağını düşünüyor. Yanlış tarafa bakıyor oysa ki.

Benden bu kadar :)
Tsk ederim bende seninkini yaziyorum suan :)

merhaba benim fal bakma yeteneğim yok :KK43: ama fal baktırmak istiyorum sizlere...sağlıkçıyım tahlil usg falan yorumlasam:)

Biriyle araniz mi bozuk? Iki kisi birbirine el veriyor. Yani barisma gibi yada ates kes gibi. Iki kisinin arasinda kaliyorsunuz.bu is hayatinizdada yada özel hayatininizdada olabilir. Iki kisi icin cözümde ariyor olabilirsiniz. Karmasik duygular icindesiniz. Aklinizi bir konu karistirimis baya, cok kafanizi yoruyor.
Kahvenin alt kisminda ay görüyorum, bu murat demekdir. Cok istediginiz bisey gerceklesecektir. Sizi rahatsiz eden konularinda üstesinden geleceksiniz.

Bir atin üzerinde bi kahraman görüyorum. Sizin hayatinizda olan birisi. Onun destegini her zamam His edeceksiniz. Onunla güc aliyorsunuz.

Biriyle araniz mi bozuk? Iki kisi birbirine el veriyor. Yani barisma gibi yada ates kes gibi. Iki kisinin arasinda kaliyorsunuz.bu is hayatinizdada yada özel hayatininizdada olabilir. Iki kisi icin cözümde ariyor olabilirsiniz. Karmasik duygular icindesiniz. Aklinizi bir konu karistirimis baya, cok kafanizi yoruyor.
Kahvenin alt kisminda ay görüyorum, bu murat demekdir. Cok istediginiz bisey gerceklesecektir. Sizi rahatsiz eden konularinda üstesinden geleceksiniz.

Bir atin üzerinde bi kahraman görüyorum. Sizin hayatinizda olan birisi. Onun destegini her zamam His edeceksiniz. Onunla güc aliyorsunuz.

teşekkür ederim :)

2017-01-22 01-48-45.JPG 2017-01-22 01-48-51.JPG 2017-01-22 01-49-06.JPG 2017-01-22 01-50-42.JPG

Jadaloz ben de istiyorum, sen de ozelden yolla kahve falina bakayim, iyi degilim ama, keyfine arada bakarim.

N Nemo_girl

Çok neşeli, hayatı ve insanları da çok da takmamak lazım modunda birisin diye hissettim.

Fincanın genel olarak açık, aydınlık çıkmış.

Tek bir mesele görünüyor falında, kafana taktığın. Biriyle ayrı düşmüşsünüz. Yollarınızı ayırdınız veya uzak şehirlerde kaldınız diyelim. Bu mesafe seni yıpratmış, yormuş. İleriki dönemde izleri kalacak bunların ancak zamanla içindekiler azalacak. Yine de oturup beklediğin zamanlar olacak. Karşıdaki kişi de pişmanlık duyacak ama bir girişiminde bulunmuyor sanırım.

Seninle benzer şeyleri yaşamış bir kalp var. Sana elini uzatacak bu kişi ve hayatının nasıl bir anda değiştiğini anlayamadan her şey bambaşka olacak.

Çok kısa bir zamanda ya haneden birine yolculuk var ya da haneye gelen birisi var. Planlanmış bir şey değil yalnız, aniden gelişecek. Gelen bir haberle birlikte.

Çok sevenin var, bir sürü minik kalp çıkmış :)

Fincanın diğer yarısında pek bir şey yok zaten, iyi sallayamamışsın fincanı kapatırken :)

Tabakta ise, bir aile büyüğünü karşına almışsın bir şey konuşuyorsun. Hislerim aslında çok d kuvvetli değildir ama yine de hislerimi söylemeden geçemeyeceğim :) bir erkek hakkında konuşmak istediğini hissediyorum. Belki bu erkekle ilgili geçmiş yaşantılar olabilir. Bazı izler bırakmış herkeste. Ancak konuşulurken bunlar göz önünde bulundurulmayacak. Daha ılımlı herkes.

E harfli birisi var kucağında bir de bebeği çıkmış. Haneye sırtını dönmüş bu kişi. Bir kırgınlığı görünüyor.

Biriyle karşılıklı gelmişsin, karşındaki kişi aşırı inatçı birisi. Konuştuğunuz konu hakkında anlaşamamışsınız. Sonra sen yeni bir sayfa açmışsın kendine ve daha mutlu huzurlu hissetmişsin.

Benden bu kadar :)

Eklentiler

• 20170121_204046_HDR.jpg
    20170121_204046_HDR.jpg
    51 KB · Görüntüleme: 19
  • 20170121_204100_HDR.jpg
    20170121_204100_HDR.jpg
    46,5 KB · Görüntüleme: 18
  • 20170121_204107_HDR.jpg
    20170121_204107_HDR.jpg
    38,8 KB · Görüntüleme: 16
  • 20170121_204113_HDR.jpg
    20170121_204113_HDR.jpg
    50,4 KB · Görüntüleme: 22
  • 20170121_204122_HDR.jpg
    20170121_204122_HDR.jpg
    39,3 KB · Görüntüleme: 18
  • 20170121_204226_HDR.jpg
    20170121_204226_HDR.jpg
    62,7 KB · Görüntüleme: 18
tamam :)
gönderiyorum o zaman.
fallaşalım bende kahve içtiiim:)
içine oturmuş bir sıkıntı var ama bu uzun süreli bir sıkıntı sonuca bağlanmayan böyle uzayan bir durum ona takıyorsun. Senden kısa ve tombul bir arkadaşına küseeksin ya da küssün. Bu kişi senden özür dilemeye geliyor.
Adında N harfi var bu kişinin bu arada.
Böyle aniden gelişen bir para çıkışı olacak hani planlanmamış maddi bi kayıp var. Sen hep eşinle el ele çıkmışsın maşallah nazar değmesin sana hep destek biri o.
Bu arada kısa süreli bi tatil var mı? Bir yere gidiceksiniz ve size iyi gelecek bu değişiklik.
Bir kargaşa döneminiz olacak ama uzun süreli değil. Bu tatil öncesinde hemen. Kavga var ama çok önemli çıkmıyor hani duurm toparlanamayacak bir durum olmayacak.
Dedikodular var sana gelecek. Bunlara canın sıkılacak senin hiç ummadığın biri yapuyor çünkü bunu, açık tenli bir bayan.
Ailede adında Y harfi olan birinde sıkıntı çıkıyor. Bunu duyacaksın ve yardım etmen gerekecek. E R harfleri olan biri bu sıralar çok hayatında olacak sık görüşeceksin. Sanada bir yardımı dokunacak bunun.
Aileye katılacak biri çıkıyo. Güzel bir haber alman yakın olabilir:)

X