Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565

Eklentiler

• 20170107_153837.jpg
    74,5 KB · Görüntüleme: 42
  • 20170107_153842.jpg
    73,6 KB · Görüntüleme: 45
  • 20170107_153847.jpg
    76,7 KB · Görüntüleme: 50
  • 20170107_153851.jpg
    74,4 KB · Görüntüleme: 49
  • 20170107_153855.jpg
    70,6 KB · Görüntüleme: 49
  • 20170107_153933.jpg
    69,4 KB · Görüntüleme: 26
tamam ben de gönderiyorum. bakarsınız. ymek yiyip gelicem ben de size yemekten sonra bakarım.
Canım senin içinde kuruntular artmış gözüküyor. Çünkü dedikodular almış başını gidiyo ve çok fazla nazara geliyosun bu sıralar. Kıskananların çok fazla. Bir iş değişikliği haberi var sana. El sıkışman çıkmış çünkü ama sanki beklediğin bir durum bu. Yani şaşkın değilsin falda olması gereken bu diyosun. Eşinle ufak tefek anlaşmazlıklar dışında bir sıkıntın yok. Hatta yakın zamanda romantik bir gününüz olacak:) Baş başa sarmaş dolaş çıkmışsınız. Üzgün bir kız arkadaşın var. Saçı toplu orta boylarda bir bayan bu. Baya üzüntülü ama. Sen bir çifti barıştıracaksın sanki elin var barışmalarında:)) Misafirin gelecek 3 tane 11li bir zamanda. İş yerinde eşinin ayağına dolanan biri çıkmış. Bu böyle art niyetli biri muhtemelende kadın. Kurtulması gerek ondan. Sen şehir değişikliği yapabilirsin ya öyle geldi ama bilemiyorum.

canım çok teşekkür ederim :)
3 misafirim dün geldi aniden :) iş konusunda da beklediğim bir gelişme var hayırlısı olur inşallah :)
ağzına sağlık canım :)
ben sana ne bakayım?

Karmakarisikli ve kiskancliklar var etrafta size hain planlar yapan insanlar var farkinda degilsiniz zarar goreceksiniz sanki isminde i olan bir bayan baneye gozunu dikmis.ailede hane icinde bir tartisma olucak sanki bir buyukle ilgili yanlis anlasilcaksin ama daha sonra hak vericekler sana yolun kenarinda fil cikmis buds demek oluyorki yakin zamanda dahada gucleniceksin ama sabrin ve zamanin onemi var.bayadir gorusmesigin bir bayan arakadasinin daveti gelicek sana sevineceksin.3 temmuz gibi bir zaman var bu zamnla ilgili cok guzel gelismeler yasiycaksin is degisikligi hane degisikligi olucak sanki..hayatla ilgili bir karamsarlik cikmis sanki ama unutma umut herzaman var birde asker cikmis guc demek burda canim falin boyle

canım çok teşekkür ederim :)
3 misafirim dün geldi aniden :) iş konusunda da beklediğim bir gelişme var hayırlısı olur inşallah :)
ağzına sağlık canım :)
ben sana ne bakayım?
katina bakar mısın? kahve içmedim de. Neler lazımdı sana unutuyorum hep:)

Jadaloz falin boyle canim

teşekkür ederim yorumun için. senin falın;

Aile içinde kopukluk görünüyor. Anlaşamadığınız bir mesele yüzünden geniş ailede sıkıntılar çıkmış. Oturup konuşuluyor, çözüme ulaşılacak gibi.
İki kişi çok uygun olmayan şeyler yaşıyorlar. Bu kişileri bir kadın görecek. Sorunlar çıkacak bu sebepten ötürü.
Geçmiş günler aklında çok yer etmiş. Peşinden bugüne getirdiğin sorunlar var. Bazen yolunu kapatıyor bu sorunlar.
Yapmak istediğim iki küçük şey görünüyor. Bunların önü açık yapacaksın gibi görünüyor.
Kendi hanenin içi de biraz sıkıntılı görünüyor. Dışarının yansıması büyük ihtimalle. İki kişi birbirine destek vermeye çalışmış ancak yeterli olmamış.
Bebek mi bekliyorsunuz veya istiyorsunuz? Bir bebek görünüyor tabağında.
Ş harfli birisi var. Beklediği bir şey gelecek ona. Yüklü bir şey gelen. Rahata çıkaracak o kişiyi.
İnsanlar üzerinde baskı oluşturuyor, çok daralmışsın.

olur canım sorun varsa sor yoksa genel açılım yapayım :)
Sorum benim öküzüm düzelecek mi bana karşı? Yani düşüncesizlikten ölüyor bide pişkinlik yapıyor sağolsun.. Çok öel bir soru değil ama beni kırdığı şeyler var farkına varması gerek artık. Genele kaçıyor biraz işte fal aslında böyle de:) ben beyaz tenliyim o daha koyu. kumral gibi esmer değil ama.

canım faldan önce diyeyim ki sana öküzse, öküzlüğü ömür boyu sürüyor. hayatını yakma. vallahi düzelmiyorlar hatta daha beter oluyorlar.

canım ilk kartta çıktı sevdiceğin. diyor ki bu kişi hakkında. eğer bir hata yaparsan seni kolay kolay affetmeyen bir kişiliği var. ve kendisini memnun etmek de baya zor. sana bir haberi var. bu haberle birlikte sende bir aydınlanma yaşanacak. çok güçlü duracaksın olan olaylar karşısında.
şu an içinde bulunduğun durumdan ötürü çok büyük öfke duyuyorsun. şanssız bir dönemden geçiyorsun zaten. hani bazen her şey üst üste gelir ya işte tam da o durumda görünüyorsun. ancaakk güneş kartı çıktı canım. bu demek oluyor ki hayat artık sana gülümseyecek. güneşle hayatın aydınlanacak. kaybettiğin şans geri dönecek.
şimdi yazacaklarıma üzüleceksin büyük ihtimalle ama düşüncelerimi yzmıyorum çıkan kart yorumlarını yazıyorum vallahi. sevdiceğin biraz baskıcı bir adam sanırım. gelecekte de onunla ilgili sorunların devam edecek. bir ara her şey gözüne güllük gülistanlık görünecek, o kişi öyle görünmesini sağlayacak ancak değişen bir şey olamayacak. bencil olduğu görünüyor bu kartlarda. yaşadığınız aşk çok fazla engebeden geçecek ancak ilerisi ümitli görünmüyor canım

Teşekkür ederim canım. Onun büyük sıkıntıları var. Hayırlısı bakalım. İnşallah düzelir temennim ama kısmet bu işler.

Eklentiler

• 20170101_161545.jpg
    63,7 KB · Görüntüleme: 27
  • 20170101_161554.jpg
    58 KB · Görüntüleme: 23
  • 20170101_161559.jpg
    56 KB · Görüntüleme: 20
  • 20170101_161603.jpg
    56,3 KB · Görüntüleme: 24
  • 20170101_161607.jpg
    60,1 KB · Görüntüleme: 24
  • 20170101_161712.jpg
    56 KB · Görüntüleme: 21
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…