Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Allah rahmet etsin canim uzulme
Canım öncelikle sağol teşekkür ederim.

Sanırım evli misin çünkü bursa biraz ihmal edilmiş bir erkek var sevgilin ya da senin sevdiğin erkek olabilir. Aranızda problemler var ama senin yapıcı olumlu olmak bu sorunlarını çözecek ilişkinizin heyecanı kaybolmuş olabilir ve sen eşinden bekliyorsun bazı şeyleri sende ilişkinizi canlı tutmak adına birseyler yapabilirsin.
Senin haksızlığa uğradığım durumlar zamanlar olmuş ve buna karşı çok olmuşsun ve sen bunları sana her kim haksizlikvyaptiysa yüzüne vurcaksin dışa yansıtıyorsun.
Bir konu var eşini ikna edemiyorsun bu konuda 4 ki bir vakitte sözünü dinleyecek.istedigini yapacak.
Laf getirip götüren biri var ara bozmak için ona da dikkat edersin.
Çalışıyor misin sanki çalışmak isteyip bu konuda sıkıntım var bunu atlatacaksinnbir iş görüşmen var.ve bu is gercekden sana iyi gelecek.hanede tartışmalarının var ve bunlar hep maddi problemler yüzünden. Böylelikle bu sorunu çözmüş olursun inşallah.calisiyorsan bu tartışmalar iş yerinde de olabilir.
Geçmişten aklını karıştıran biri var. Ara sıra aklına geliyor ama bu durumu da atlatcaksin.
Birilerine karşı kendini savunma modundasin. Tartışmalar var.seni çekemeyenler karşı taraf.
Sen sınırlı birisin sanırım eşinden öyle bu yüzden aniden çıkıyor tartışmalarınız.ama yakında bunları atlatacaksiniz.
Senin dedigimbgibi sen iş konusunda bir başarı elde edeceksin kısmetim var hemde çok büyük.bu dönemde biraz önünü goremiyorsun ama maddi manevi rahatlığa kavusacaksin onun açık ve ferah.

Canım öncelikle sağol teşekkür ederim.

Sanırım evli misin çünkü bursa biraz ihmal edilmiş bir erkek var sevgilin ya da senin sevdiğin erkek olabilir. Aranızda problemler var ama senin yapıcı olumlu olmak bu sorunlarını çözecek ilişkinizin heyecanı kaybolmuş olabilir ve sen eşinden bekliyorsun bazı şeyleri sende ilişkinizi canlı tutmak adına birseyler yapabilirsin.
Senin haksızlığa uğradığım durumlar zamanlar olmuş ve buna karşı çok olmuşsun ve sen bunları sana her kim haksizlikvyaptiysa yüzüne vurcaksin dışa yansıtıyorsun.
Bir konu var eşini ikna edemiyorsun bu konuda 4 ki bir vakitte sözünü dinleyecek.istedigini yapacak.
Laf getirip götüren biri var ara bozmak için ona da dikkat edersin.
Çalışıyor misin sanki çalışmak isteyip bu konuda sıkıntım var bunu atlatacaksinnbir iş görüşmen var.ve bu is gercekden sana iyi gelecek.hanede tartışmalarının var ve bunlar hep maddi problemler yüzünden. Böylelikle bu sorunu çözmüş olursun inşallah.calisiyorsan bu tartışmalar iş yerinde de olabilir.
Geçmişten aklını karıştıran biri var. Ara sıra aklına geliyor ama bu durumu da atlatcaksin.
Birilerine karşı kendini savunma modundasin. Tartışmalar var.seni çekemeyenler karşı taraf.
Sen sınırlı birisin sanırım eşinden öyle bu yüzden aniden çıkıyor tartışmalarınız.ama yakında bunları atlatacaksiniz.
Senin dedigimbgibi sen iş konusunda bir başarı elde edeceksin kısmetim var hemde çok büyük.bu dönemde biraz önünü goremiyorsun ama maddi manevi rahatlığa kavusacaksin onun açık ve ferah.
Canim cok tesekkur ederim biliyosun harbi :) evliyim esimle dun biraz limoniydik bugun iyiyiz evet calismak istiyorum kpssye hazirlaniyorum canim agzina saglik bebek gene yok anlasilan :))

K kelebekmenekse benim fincanda da aşktan yana gözüken bi şeyler var mı sana? Hazır açılmışken bana da bi el atsan ya :KK14::KK50:
Sevgilin seni seviyor sen kuruntu yapiyorsun trip yapıyorsun çocuğa sürekli. Sizin önümüz açık olacak bu is ama sen kafana taktiğin şeyleri bir kenara bırakmalisin ilişkinizi yipratiyorsun. Ben hep senden özür dileyen bir erkek gördüm bu falda bir barış bir küs.

Canim bir yolun var temiz ferah icin sıkilmis biraz kafana bisey takmissin ama sabret biraz temiz bir insansn etrafindakiler de seviyo seni sapkali bir insan cikmis asker sevgilin yada esin mi olcak ne :)) sana elinde hediye veya cicekle erkek gelcek o kisiye kirilip kusmussun sanirim ama barismak isyitcek seninle bide etrafinda hamis var sanirim be bi insanla tartisma yasayanbilirsn bu kadar :)
Ay aynı yazmışım senle sırtını dönmüş çocuğa hep öyle değil mi.

Kiz bunaltma bak sana soylim elinden kacar ben evliligimin ilk zamani cok kisardm esimi simdihic kismiyorum Allahi var yanlis yapmaz ve hep dibimde rabbm bozmasin insallah ole yap sende

Kiz bunaltma bak sana soylim elinden kacar ben evliligimin ilk zamani cok kisardm esimi simdihic kismiyorum Allahi var yanlis yapmaz ve hep dibimde rabbm bozmasin insallah ole yap sende
Bi becerebilsem zaten mesele hallolcak da işte
Havadan nem kapıyorum ben; farkında olmak ne çare burnumun dikine gidiyorum hep sonra üzülüyoru

X