Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Ayyy teşekkür ederim :) _Jadaloz_
Çok mu hayal kuruyorsun :) birrr sürü hayalin çıkmış.

Fincanın dibinde güzel giyimli bir bayan var özel bir an için giyinip süslenmiş. Ancak birtakım sıkıntıları var. Kendini pek huzurlu hissetmiyor yaptığı veya yapacağı şey hakkında emin değil sanırım.

Bir bayan çıkmış zayıf ve uzunca boylu birisi. bu kadın kendini dünyanın merkezi zannediyor. Etrafından sürekil ona kraliçe gibi davranılmasını bir dediğinin iki edilmemesini talep ediyor. İnsanalr da onunla arasına mesafe koymuş. Hatta arkasından tonla dedikodu ediliyor doğal olarak.

Evlenen bir çift var. Bayan erkekten birazcık daha kilolu. Balık etli diyebiliz :) bu ilişkide kadın çok baskın. Erkek neredeyse tapıyor ona o kadar yani.

Beklediğin iki şey var. Bunların ikisi arka arkaya olacak hatta birleşip çok daha güzel bir şeye daha vesile olacak.

Etrfında çok laf söz var. Fincanın bir kısmı sadece bunlarla dolu.

Şu da olsa ne kadar mutlu bir insan olucam dediğin bir şey var. O şeyin daha zamanı var zorluklar da yaşayacaksın ama sonunda zafer snein olacak.

Çok sıkıntıda olan biri çıkmış. uçurumun kenarında gibi hissediyor kendini.

Tank gibi bir şey çıkmış. çevrene karşı güçlü kuvvetli duruyorsun diye yorumlayabiliriz. Askerde biri varsa onunla ilgili yorumlanabilir. E harfi çıkmış tankın yanında.

Bir kelebek var günübirlik yaşayacağın mutluluklar heyecanlar diyebiliriz buna da.

Hane içinde kilolu birisi var bu kişi haneyi kimi zaman geriyor.

Bir kadın bir de erkek çıkmış. erkek sakallı biri kadın da topuklular falan giyen birisi. bu kişiler hane dışına çıkıyorlar. Evden gidecek birileri olabilir. Ama bana haneye gelmeyi düşünüp sonradan vazgeçen birileri gibi geldi nedendir bilinmez :)

Bu kadar :)

Ağzına sağlık çok teşekkür ederim

Akşam baksam şimdi disardayim ama sen bana ister burdan ister özelden konuyu yaz burde burcunu yaz eve dönünce hemen bakacağım sen de bana kahve bakarsin izindeyim bayrama kadar bayağı müsaitim

Akşam baksam şimdi disardayim ama sen bana ister burdan ister özelden konuyu yaz burde burcunu yaz eve dönünce hemen bakacağım sen de bana kahve bakarsin izindeyim bayrama kadar bayağı müsaitim

konu da gerekiyor muydu yahu genel bakmıyor muydun canım sen :) burcum aslan.
kahveyi de mi akşama yollarsın canım? eşim geldikten sonra fal bakamıyorum ben. akşam yüklersen yarın sabah bakarım olur mu?

konu da gerekiyor muydu yahu genel bakmıyor muydun canım sen :) burcum aslan.
kahveyi de mi akşama yollarsın canım? eşim geldikten sonra fal bakamıyorum ben. akşam yüklersen yarın sabah bakarım olur mu?
Canım genel de bakıyorum aşk iş veya sağlık içinde ayrı ayrı bakiyorum bazı arkadaşlar sadece aşk yada iş için istedikleri için o yüzden sordum
Kahvemi de akşam yukkerim

Canım genel de bakıyorum aşk iş veya sağlık içinde ayrı ayrı bakiyorum bazı arkadaşlar sadece aşk yada iş için istedikleri için o yüzden sordum
Kahvemi de akşam yukkerim

istediğim herhangi bir konu yok canım. hangi kartlar gelirse :)
tamam canım yarın sabah ilk iş senin falına bakarım o zaman

Kizlar, selam. Umarim herkes iyidir,
Fallasmak istiyorum. Karsiliginda tarot bakiorm.
sadece burc ve iliski durumunuzu yazmaniz yeterli.

Kahve falıma bakabilir misiniz arkadaslar?fincan altının da resmini çektim ama yükleyemedim bir türlü.

Eklentiler

• Screenshot_2016-08-26-11-11-13.png
    249,9 KB · Görüntüleme: 33
  • Screenshot_2016-08-26-11-10-40.png
    232,1 KB · Görüntüleme: 34
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…