Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565

Eklentiler

• image.jpeg
    40,7 KB · Görüntüleme: 37
  • image.jpeg
    40,5 KB · Görüntüleme: 38
  • image.jpeg
    42,4 KB · Görüntüleme: 38
  • image.jpeg
    38,9 KB · Görüntüleme: 34
  • image.jpeg
    40,8 KB · Görüntüleme: 66
  • image.jpeg
    47,7 KB · Görüntüleme: 31
  • image.jpeg
    50,8 KB · Görüntüleme: 45

Canım karşında birçok seçeneğin var hayatın adına vermen gereken kararlarda ancak hepsi de sana çıkmaz sokakmış gibi geliyor. Her çıkışın sonunda bir olumsuzluk varmış gibi hissediyorsun. Olumsuz düşündükçe de olumsuzluğu çekiyorsun.

Kız bu ne kadar karmaşa, ne yapacağına karar veremiyorsun. Yukarda dedim ya birçok seçenek diye daha da fazlasıymış :)

Canım bir erkek silüeti çıkmış. yuvarlak yüzlü birisi. Gözlükleri de var sanırım gözlüğe benzettim. Zayıfça birisi. bu adamın tam zıt tarafında bir kadın çıkmış. kadın da yuvarlak yüzlü biri. Hafifçe göbüşü olan birisi. bu kadınla güçlü bir bağı var adamın. Kadında daha güçlü bu bağ. Bu iki kişinin karşısında bir başka bayan daha çıkmış. bu bayanı üzmüşler, çok çaresiz kalmış karşılarında. Ya burda varya birkaç tane bayan var hepsi birbirini gaza getiriyor en sonunda tek bir kadın üzülüyor hepsinin karşısında. İşin özünde de o bahsettiğim adam var. Biraz karışık oldu galiba ama :)

Canım sizin söz işi ne oldu? Haneye bir sürü misafir geliyor. Yoksa geldiler gittiler mi :) senin pek hoşuna gitmiyor olanlar canın sıkılmış yine.

Bazı şeylerle başa çıkabilmen için normal uyumlu kız tavırlarını bir kenara bırakıp biraz da cazgır tavırlar sergilemen gerekiyor bazı insanlara karşı.

Haneye gelen bebekli bir çift var bu çift size ekstra bir de haber getiriyor.

Bu kdar görebildim canım. Senin içinden hangisine bakmak geliyorsa ondan bak :)

yalnız canım bilgi gerekiyorsa sık sık giremem yemekle falan uğraşıyorum bir taraftan. ben aklıma glen şeyleri yazayım senin isteyebileceğin. burcum aslan evliyim eşimin burcu yengeç. kumralım eşim de kumral esmer arası. başka bişey gelmedi aklıma :)

Karşılıklı fallaşmak ısteyenler mesajlarınızı bekliyorum

Canımm cok ozurdılerım cok gecıktım baslıorm falına bakmaya gun ıcınde hıc musaıt olamadm

Aklında bı soru var senın oyle yapsan olmuo boyle yapsan olmuo ama sonunda ortak bı nokta bulucksn bu kararszlıktan kurtlup haytnda bı yol belırlıcksn soguk ruzgarlar esıo bazen tartsmalar sıkıntılar gerılımler fakat artık yenı bı sayfaya coktan nıyetlnmıssn uygulamamıssn bırınden bı yardım gorıcksn sen senden yasca buyuk bırı bu abı baba fıgurunde senın yakın hıssetıgın bı adam bu adam sana el uzatıcak sende bu yardıma cok sevınıp kabul edıcksn tek ıstegın mutlu olmak zor donemler atlatlmıs arandakı bag kımı zmn kopmus gbı olsada suan hersey baya bı yolunda olucak matıgın ve duyguların aynı sekılde bırlesıck

Bılıncınde guzel verımlı bı evlılık haytı ıstıosn hanı derler ya berktlı dıye o sekılde bı evlılık bı hayalın var senın o hayalının gercklesmesnı cok ıstıosn gerek maddı gerek manevı anlmda olsun amacaına ulasıp tam doyuma ulasmk ıcın can atıosn gecmıste bı fırsatla karslımmsn bu fırsat sana cok guzel bı sekılde glmıs ıyışestrmıs senı dune gore senı bugunlerde daha da ıyı daha da dayanaklı yapmıs bı sorun var bu sorunu kendı kendıne asmıssn bı lımana yanasmıssn ama yarı yorgun yarı dınc ama o sorun atlatılmıs
Bıcak gbı kestrıp atıcgn bı konu olucak senın bu herneyse lehıne olucak bırdaha acılammak sartyla bu konuya bı nokta koycksn boyleleıkle aradıgın huzura buraz daha yaklscksn

Anı bı degısım yasamktn kavgalaradan tartsmalardan uzak druosn ama bazen oyle oluo kı patlama noktasına glıosn dengedesın kı oyle gorunuosn fakat yınede ara ara ıcıne kapndgn zmnlar oluo dıkkat et uzulucgn bı sey olablır ama kısa dınemlı olsa bıle cok ustnde durma cunku cok kafana takılıck bısey degıl sonuc kartın ben tılsım uclusunu cok severm guzel bı geleck cok sey basarılmıs cok seyın hakkından gelınmıs sekılde dık bı sekılde ayakta durcaksn maddı anlmda doyum manevı anlmda doyum sana cok ıyı gelıcek emın ol haytna tazelık ferahlık glıck:)

Senın ıcın katına acılımı yaptım bıde kısa bı acılım askta zırve tekrar hersey en ust noktaya ulasıck bu kart selcukhassa sen anlmını blıosn:)hberler alıcksn uzaktan bı hber alıcaksn fakat bu hber senı sevındrıck bekledgn bı hber oluck yalnız dıkat et bıseylerı basarıcaksn ama eteafındakı kurnaz ınsanlar bu basarını cekemıckler her defasında ayagını kaydrmak ıcın can atıcaklr o yuzden basarılarını mutlulugunu cokta fazla kısıyle paylasma

Son olarak amacına ulasmk ıcın sogukkanlı olmalısın zafer kazanmk ıcın ıyı yonde bazı degısıklıkler yapmlsn ama sonuc olarak zafere ulasıcaksn her ne ıstıosan canım benım:)

Katına almıstm canım ben oncelrı fakat ısınamamstm atmstm sımdı dayanamdm tekrar aldım tam pekıstremdm henuz kndmı kartları unutmsm fakat yınede guzel kartlardı kartların:)

canım çok teşekkür ederim. ağzına, ellerine sağlık :)
inşallah çıkar söylediklerin bir an önce :)

C cocugumm Canim yaşadığın bazı şeylerden dolayi hiç güvenin kalmamış, ağır bir darbe almışsın birinden sanki, yalan söylemiş gibi gördüm. Bu kişi gelip seninle konuşmaya çalışacak, af dileyecek sanırım senden. Bu bir erkek, isminde ya da soyisminde tam emin değilim e harfi var. Mesafe girmiş aranıza, barışsan da aranız eskisi gibi olmayabilir, tabi karar senin; ama hiçbir erkek yüzünden kendini yıpratma, değmez.

Is hayatında biraz sıkıntılar çıkabilir, sanki bi şeyleri savsaklıyorsun da ondan kaynaklanıyor gibi. Biraz daha dikkatli olmanda fayda var.

Bi kısmetin var, bu kısmet ilk başta çok güzel görünecek gözüne; ancak sonra içinde bi sıkıntı yaratacak.

Sıkıntılı bir durumun içerisindesin şu anda, yakın zamanda bu kaygılı durumun sona erecek. Güzel haberler alıp ferahlayacaksın. Iki farklı yerden iki farklı haber bekliyor gibisin. Bu haberler yakın zamanda sana ulaşacak, cok sevinceksin. Biri beklediğinden iyi de gelecek. Önemli bi makamdan gelen müjdeli bi haberle bi başarı yakalayacaksın.

Haneye bi misafir gördüm, bu misafir bir de haberle gelecek, maddi konularla ilgili bi haber bu. Bi miktar para çıkacak sanki haneden bu haberle. :) bu kadar :)

Bu arada ben de katina istiyorum, bilgileri mesaj atıyorum :)

Tesekur edrm canım:)tamm ama yarım saat sonra bakıcm tamm mı sımdı bırıne bktm bıraz dınlnıp hemn donuorm sana ten renklernıde yaz canım buarada

Tesekur edrm canım:)tamm ama yarım saat sonra bakıcm tamm mı sımdı bırıne bktm bıraz dınlnıp hemn donuorm sana ten renklernıde yaz canım buarada
Olur olur enerjin ne zaman olursa :) ikimizde kumralız tam esmer de değiliz beyaz da değiliz sayılmayız yani :)

kızlaar merhabalar fallaşalım mıı :)

Eklentiler

• 14088729_10207281143929636_83112529_n.jpg
    44,2 KB · Görüntüleme: 22
  • 14055676_10207281170290295_884651855_n.jpg
    30,5 KB · Görüntüleme: 22
  • 14088837_10207281144249644_1409359408_n.jpg
    27,9 KB · Görüntüleme: 22
  • 14088871_10207281143089615_1455558214_n.jpg
    31,3 KB · Görüntüleme: 25
  • 14101853_10207281174850409_1301930218_n.jpg
    30,8 KB · Görüntüleme: 20
  • 14101953_10207281143169617_1779801614_n.jpg
    31 KB · Görüntüleme: 23
  • 14111898_10207281144129641_513117951_n.jpg
    62,3 KB · Görüntüleme: 24
  • 14111728_10207281173290370_867644224_n.jpg
    32,3 KB · Görüntüleme: 25
Jadoo nasılsın . Bana fal bakabilecek misin

kızlaar merhabalar fallaşalım mıı :)

Canım ikili gruplar var. Aynı kişiler mi farklı mı bilemedim. Buralar seni çok germiş. Sıkıntılı konuşmalar olmuş. Geçmişe dair kafana takılan bazı sorunların var. Çözmeye çalışıyorsun ancak pek başarılı olamıyorsun gittikçe daha fazla canını sıkıyorsun.

Bir erkek çıkmış. bu erkeğin sırtında bir yükü var. Bu ykü yüzünden ona yardım elini uzatmış bir bayanı ezip geçmiş.

Canım sen diye yorumluyorum bu kişiyi etrafındaki başka birinin hayatı yansımamış ise :) biriyle karşılaşıyorsun. Çok üzgün olduğun bir anda karşılaşıyorsun hatta bu kişiyle. Kısa bir süre içinde birbirinize bağlanıyorsunuz ve ilişki ciddiyete doğru gidiyor. Köprü gibi bişey de çıkmış. sanki İstanbul ya da köprüsü olan bir yerlerde yaşayacaksın gibi geldi. Bu kişi seni mutlu edecek.

Hane içinde yine aşk dolu bir çift çıkmış. ancak birisi bu aşkı çekememiş. Aslında haset biri değil de sanırım o kişi de bu tür şeylere özeniyor ama yaşayamıyor o sebeple çekememiş.

Canım şekilleri çok ayırt edemedim çok kapalı çıkmış. bir de melek kartı çekeyim azıcık yazabildim kahvene.

Yolun açık diyor meleklerin;

Merak etme, yolunda uçarak gidiyorsun. Sanki bir küheylanın kanatlarında uçar gibi.

Doğru yoldasın. Bil ki yolunda destekleniyorsun. Ve bil ki ışığın, yüreğinin yolu sadece güzelliklerle dolu. Yoldaki tümseklerin yalnızca öğrenme sürecinin bir parçası olduğunun farkına var. Zihnini, ellerini sadece ışığa uzat.

En önemlisi, yolculuğun tadını çıkar. Her anın keyfine vararak yaşa. Işığın yolunda ilerlemenin aslında rahat ve zevkli bir yolculuk olduğunun farkında olarak ilerle.

Yüreğinin, yaşam amacının yolunda yürürken, etrafın için de ışık ol. O ışık, seni yüreğindeki ışığa taşıyan güç olacak.

ben de yüklüyorum canım falımı, uygun olduğunda yorumlayabilirsen sevinirim :) uygun olmazsan bakmayabilirsin canım ben sana sormadan baktım çünkü :)

Eklentiler

• 20160818_140253.jpg
    97,9 KB · Görüntüleme: 20
  • 20160818_140257.jpg
    93,5 KB · Görüntüleme: 26
  • 20160818_140302.jpg
    91,5 KB · Görüntüleme: 29
  • 20160818_140314.jpg
    89,6 KB · Görüntüleme: 25
  • 20160818_140321.jpg
    94,6 KB · Görüntüleme: 22
  • 20160818_140400.jpg
    77 KB · Görüntüleme: 20
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…