Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Canım ikili gruplar var. Aynı kişiler mi farklı mı bilemedim. Buralar seni çok germiş. Sıkıntılı konuşmalar olmuş. Geçmişe dair kafana takılan bazı sorunların var. Çözmeye çalışıyorsun ancak pek başarılı olamıyorsun gittikçe daha fazla canını sıkıyorsun.

Bir erkek çıkmış. bu erkeğin sırtında bir yükü var. Bu ykü yüzünden ona yardım elini uzatmış bir bayanı ezip geçmiş.

Canım sen diye yorumluyorum bu kişiyi etrafındaki başka birinin hayatı yansımamış ise :) biriyle karşılaşıyorsun. Çok üzgün olduğun bir anda karşılaşıyorsun hatta bu kişiyle. Kısa bir süre içinde birbirinize bağlanıyorsunuz ve ilişki ciddiyete doğru gidiyor. Köprü gibi bişey de çıkmış. sanki İstanbul ya da köprüsü olan bir yerlerde yaşayacaksın gibi geldi. Bu kişi seni mutlu edecek.

Hane içinde yine aşk dolu bir çift çıkmış. ancak birisi bu aşkı çekememiş. Aslında haset biri değil de sanırım o kişi de bu tür şeylere özeniyor ama yaşayamıyor o sebeple çekememiş.

Canım şekilleri çok ayırt edemedim çok kapalı çıkmış. bir de melek kartı çekeyim azıcık yazabildim kahvene.

Yolun açık diyor meleklerin;

Merak etme, yolunda uçarak gidiyorsun. Sanki bir küheylanın kanatlarında uçar gibi.

Doğru yoldasın. Bil ki yolunda destekleniyorsun. Ve bil ki ışığın, yüreğinin yolu sadece güzelliklerle dolu. Yoldaki tümseklerin yalnızca öğrenme sürecinin bir parçası olduğunun farkına var. Zihnini, ellerini sadece ışığa uzat.

En önemlisi, yolculuğun tadını çıkar. Her anın keyfine vararak yaşa. Işığın yolunda ilerlemenin aslında rahat ve zevkli bir yolculuk olduğunun farkında olarak ilerle.

Yüreğinin, yaşam amacının yolunda yürürken, etrafın için de ışık ol. O ışık, seni yüreğindeki ışığa taşıyan güç olacak.

ben de yüklüyorum canım falımı, uygun olduğunda yorumlayabilirsen sevinirim :) uygun olmazsan bakmayabilirsin canım ben sana sormadan baktım çünkü :)

Günaydın çok teşekkür ederim ağzına sağlık canım :))
Ben de kahvaltıdan sona hemen bakacagim seninkine :KK36:

Jadoo nasılsın . Bana fal bakabilecek misin

canım sen online olana kadar ben çıkmış olabilirim. genelde katina istiyorsun diye katina açılımı yapıyorum.
canım iş kapısı açılıyor sana ancak bu durumu çekemeyen birisi var etrafında. bu kişi yüzünden iş durumun tehlikeye girebilir.
çevrende yalan söyleyen çok insan var. bu yüzden insanlara karşı olan güvenin sarsılmış. ancak çevrendeki insanları sen seçiyorsun buna dikkat etmelisin.
açık tenli bir erkekle hayatın çok yolunda gidiyormuş. esmer bir erkek yüzünden bu iyi gidişat son bulmuş. belki erkeğin direk bir etkisi olmayabilir. sen açık tenli erkekten esmer erkeğe yönelmiş de olabilirsin. zamanla soğumuş olabilirsin açık tenliden. bu esmer erkek senin geleceğinde de yer alıyor.
canım gelecek kartlarında büyük bir aşk ve güzel bir iş başarısı görünüyor. zaman zaman yine çok bunaldığın zamanşar olacak. yaşadığın şeyler sana tecrübe olacak ve yaşamını buna göre şekillendireceksin.

sen de bana tarot bakarsın canm.

Canım ikili gruplar var. Aynı kişiler mi farklı mı bilemedim. Buralar seni çok germiş. Sıkıntılı konuşmalar olmuş. Geçmişe dair kafana takılan bazı sorunların var. Çözmeye çalışıyorsun ancak pek başarılı olamıyorsun gittikçe daha fazla canını sıkıyorsun.

Bir erkek çıkmış. bu erkeğin sırtında bir yükü var. Bu ykü yüzünden ona yardım elini uzatmış bir bayanı ezip geçmiş.

Canım sen diye yorumluyorum bu kişiyi etrafındaki başka birinin hayatı yansımamış ise :) biriyle karşılaşıyorsun. Çok üzgün olduğun bir anda karşılaşıyorsun hatta bu kişiyle. Kısa bir süre içinde birbirinize bağlanıyorsunuz ve ilişki ciddiyete doğru gidiyor. Köprü gibi bişey de çıkmış. sanki İstanbul ya da köprüsü olan bir yerlerde yaşayacaksın gibi geldi. Bu kişi seni mutlu edecek.

Hane içinde yine aşk dolu bir çift çıkmış. ancak birisi bu aşkı çekememiş. Aslında haset biri değil de sanırım o kişi de bu tür şeylere özeniyor ama yaşayamıyor o sebeple çekememiş.

Canım şekilleri çok ayırt edemedim çok kapalı çıkmış. bir de melek kartı çekeyim azıcık yazabildim kahvene.

Yolun açık diyor meleklerin;

Merak etme, yolunda uçarak gidiyorsun. Sanki bir küheylanın kanatlarında uçar gibi.

Doğru yoldasın. Bil ki yolunda destekleniyorsun. Ve bil ki ışığın, yüreğinin yolu sadece güzelliklerle dolu. Yoldaki tümseklerin yalnızca öğrenme sürecinin bir parçası olduğunun farkına var. Zihnini, ellerini sadece ışığa uzat.

En önemlisi, yolculuğun tadını çıkar. Her anın keyfine vararak yaşa. Işığın yolunda ilerlemenin aslında rahat ve zevkli bir yolculuk olduğunun farkında olarak ilerle.

Yüreğinin, yaşam amacının yolunda yürürken, etrafın için de ışık ol. O ışık, seni yüreğindeki ışığa taşıyan güç olacak.

ben de yüklüyorum canım falımı, uygun olduğunda yorumlayabilirsen sevinirim :) uygun olmazsan bakmayabilirsin canım ben sana sormadan baktım çünkü :)

canım hayatında belli başlı dalgalanmalar geçirmişsin ama artık hayatın güzel gelişmelere şahit olucak. aile ve aşk hayatında ara ara birtakım sıkıntılar yaşamışsın ikilemde kalmış olduğun anlar çokmuş ama bunlar son bulacak.
artık olayları kendi lehine çevirebileceksin . artık kendini daha güçlü hissediceksin. enerjini sömüren insanlara aldırış etmemeyi öğreneceksin.
fazla suskun hale bürünmüşsün yaşadıklarını da içine ata ata büyütmüşsün.sustukça içinde birikiyor gibi çıkmış ama bu ruh halinden hemen kurtulmalısın yoksa ilerde patlayabilirsin
maddi anlama gelecek olursak sanki birikim yapmak istiyorsunuz ama gereksiz harcamalar yüzünden bu gerçekleşmiyor. ama ailenizde artık maddi anlamda kalkınma hakim olucak daha doğru kararlar vericeksiniz.
artık hayatında dönüm noktası dediğin günlere gelmişsin mantığınla yola çıkacaksın.
Ne kadar çaba göstersen de yolunda ilerlemeyen bir işimizde darlık yaşıyorsan eğer, bu konuda isminin içinde y harfi olan birinden yardım alıcaksın
bi de bir aile büyüğü çıkmış bu sana çok yardımcı oluyor manevi anlamda.
bazı isteklerin var doğru yolda ilerliyorsun biraz daha hırs ve azimle istediğinin gerçekleştiğini görüceksin.
aşk hayatının da köklü olacağını ve gitgide sağlamlaşacağını gördüm ben :)
hanende biri var biraz geniş kalçalı :) bunun elinde harika bir ağaç var çok güzel bereketli manevi duyguları çok yoğun günler yaşayacak bundan sonraki hayatı çok güzel olucak umarım sensindir :)
birde 2 kişi çıkmış bunlar birbirine tutunmuş artık sorunları hiç takmayacaklar sıkı sıkı tutunmuşlar birbirlerine :)

canım hayatında belli başlı dalgalanmalar geçirmişsin ama artık hayatın güzel gelişmelere şahit olucak. aile ve aşk hayatında ara ara birtakım sıkıntılar yaşamışsın ikilemde kalmış olduğun anlar çokmuş ama bunlar son bulacak.
artık olayları kendi lehine çevirebileceksin . artık kendini daha güçlü hissediceksin. enerjini sömüren insanlara aldırış etmemeyi öğreneceksin.
fazla suskun hale bürünmüşsün yaşadıklarını da içine ata ata büyütmüşsün.sustukça içinde birikiyor gibi çıkmış ama bu ruh halinden hemen kurtulmalısın yoksa ilerde patlayabilirsin
maddi anlama gelecek olursak sanki birikim yapmak istiyorsunuz ama gereksiz harcamalar yüzünden bu gerçekleşmiyor. ama ailenizde artık maddi anlamda kalkınma hakim olucak daha doğru kararlar vericeksiniz.
artık hayatında dönüm noktası dediğin günlere gelmişsin mantığınla yola çıkacaksın.
Ne kadar çaba göstersen de yolunda ilerlemeyen bir işimizde darlık yaşıyorsan eğer, bu konuda isminin içinde y harfi olan birinden yardım alıcaksın
bi de bir aile büyüğü çıkmış bu sana çok yardımcı oluyor manevi anlamda.
bazı isteklerin var doğru yolda ilerliyorsun biraz daha hırs ve azimle istediğinin gerçekleştiğini görüceksin.
aşk hayatının da köklü olacağını ve gitgide sağlamlaşacağını gördüm ben :)
hanende biri var biraz geniş kalçalı :) bunun elinde harika bir ağaç var çok güzel bereketli manevi duyguları çok yoğun günler yaşayacak bundan sonraki hayatı çok güzel olucak umarım sensindir :)
birde 2 kişi çıkmış bunlar birbirine tutunmuş artık sorunları hiç takmayacaklar sıkı sıkı tutunmuşlar birbirlerine :)
çok teşekkür ederim canım ağzına sağlık :)

Eklentiler

• 20160819_225259.jpg
    20160819_225259.jpg
    71,3 KB · Görüntüleme: 21
  • 20160819_225305.jpg
    20160819_225305.jpg
    65,7 KB · Görüntüleme: 18
  • 20160819_225312.jpg
    20160819_225312.jpg
    71,6 KB · Görüntüleme: 17
  • 20160819_225319.jpg
    20160819_225319.jpg
    66,5 KB · Görüntüleme: 18
  • 20160819_225326.jpg
    20160819_225326.jpg
    63,5 KB · Görüntüleme: 20
  • 20160819_225356.jpg
    20160819_225356.jpg
    68,4 KB · Görüntüleme: 20

Eklentiler

• image1 (5).JPG
    image1 (5).JPG
    55,9 KB · Görüntüleme: 19
  • image1 (6).JPG
    image1 (6).JPG
    62,1 KB · Görüntüleme: 19
  • image2.JPG
    image2.JPG
    57,2 KB · Görüntüleme: 22
  • image2 (1)-min.JPG
    image2 (1)-min.JPG
    58,1 KB · Görüntüleme: 39
fallaşalım o halde :)

Bir kısmını şimdiden yazim :cool:

İçine attığın bir sıkıntın var.Göz şeklini almış.
Bu sıkıntını kimseye anlatmayıp kendin çözmeye çalışıyorsun sanki.
Elinde bir bebek var.Ona sarılmıssın.Bir erkekte o bebeğe elini şevkatle uzatmış.
Bu erkeğin sıkıntıları var.Diğer eli sıkıntılı tarafta.Arada kalmış sanki.
Bu sıkıntıları oluşturan yani diğer taraftaki sıkıntıyı bir kadın bir erkek oluşturuyor.
Senden yararlanan biri var.Senin durumundan ya da konumundan.
Bu kişinin aslında farkındasın sen.Eteklerine takılı çıkmış.
Seni çekemeyen bir bayan var.Bu hane içinde.
Sana her lafında olumsuzluklar dileyen negatif biri.

Devamı :KK19:

Kendine hedefler oluşturmussun.Elinde kazma ve kürek var.
Sen yeni bir alt yapı oluşturmak istiyorsun.
Bunu yapabilirsin sana engel olan şey kuruntuların onu aşarsan eğer,
bunu yapabilecek güçtesin.
Büyük bir kuş var.Güzel büyük bir haber alıcaksın.
Önünde biraz daha zamanı var sadece yakındır gelmesi.
Yakın çevrende bir kadın var eline en degerli gördüğü şeyi almış.
Kalbine bastırmış.Bir kişiye sırtını dönüp zıt tarafa yönelmiş.
Yöneldiği taraftaki insanlar ona kendini iyi gösteriyor ama tam tersi art niyetliler.
Hanede aile içi fare gibi biri var onun her dediğini yapan önünde diz çökmüş bir adam.
Bu sizi etkileyen yakın çevre.
Eğer o kişiyi görmezden gelip uzaklaşabilirsen sıkıntılar bir anda biticek.
Hatta çok rahat edip bolluk bereket olucak döneme giriceksin.

Bu kadarcık :süslü:

Son düzenleme:
Bir kısmını şimdiden yazim :cool:

İçine attığın bir sıkıntın var.Göz şeklini almış.
Bu sıkıntını kimseye anlatmayıp kendin çözmeye çalışıyorsun sanki.
Elinde bir bebek var.Ona sarılmıssın.Bir erkekte o bebeğe elini şevkatle uzatmış.
Bu erkeğin sıkıntıları var.Diğer eli sıkıntılı tarafta.Arada kalmış sanki.
Bu sıkıntıları oluşturan yani diğer taraftaki sıkıntıyı bir kadın bir erkek oluşturuyor.
Senden yararlanan biri var.Senin durumundan ya da konumundan.
Bu kişinin aslında farkındasın sen.Eteklerine takılı çıkmış.
Seni çekemeyen bir bayan var.Bu hane içinde.
Sana her lafında olumsuzluklar dileyen negatif biri.

Devamı :KK19:

Kendine hedefler oluşturmussun.Elinde kazma ve kürek var.
Sen yeni bir alt yapı oluşturmak istiyorsun.
Bunu yapabilirsin sana engel olan şey kuruntuların onu aşarsan eğer,
bunu yapabilecek güçtesin.
Büyük bir kuş var.Güzel büyük bir haber alıcaksın.
Önünde biraz daha zamanı var sadece yakındır gelmesi.
Yakın çevrende bir kadın var eline en degerli gördüğü şeyi almış.
Kalbine bastırmış.Bir kişiye sırtını dönüp zıt tarafa yönelmiş.
Yöneldiği taraftaki insanlar ona kendini iyi gösteriyor ama tam tersi art niyetliler.
Hanede aile içi fare gibi biri var onun her dediğini yapan önünde diz çökmüş bir adam.
Bu sizi etkileyen yakın çevre.
Eğer o kişiyi görmezden gelip uzaklaşabilirsen sıkıntılar bir anda biticek.
Hatta çok rahat edip bolluk bereket olucak döneme giriceksin.

Bu kadarcık :süslü:

teşekkür ederim :)
ben de senin falına bakıyorum hemen :)

X