Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
tamam canım sorun değil. geçmişte yaşanmış bazı olayları takıntılı hale getirmişssin Geçmişin izlerini hala aklında kazıyamıyorsun gibi. dertlerin ve sıkıntıların hep bi yere toplanmış bu da seni fazlasıyla yıpratmış. sanki unutamadığın veya çok yara aldığın bi ilişkin olmuş. bunun yüzünden şuan hayatına odaklanamıyorsun. şuan aşk hayatında biri var mı bilmiyorum ama kısmetin çok açık.
isminde veya soyisminde p harfli olan bi insan var bu insandan uzak dur yalancı ve iftiralar atıyor kötü niyetli gibi gördüm ben .
etrafında dolaşan kötü niyetli bir insan var Sana üstün gelmek için çaba gösteren biri bu Üzerinde üstünlük sağlamak isteyen kişi çalıştığın ofis ya da iş yerinden olabilir. Bu kişi çok üstünüze gelebilir..
bir kadın var bu kadının beyni o kadar dolu ki seninle ilgili iyi niyetli şeyler düşünmüyor çok laflar dönüyor ortalıkta..
ufak bir sürpriz var bu almak istediğin şeyi birinin sana alması olabilir seni sevindirecek birileri . belki de ufak bi seyahata çıkabilirsin kafa dağtmak için yolların var yalnız belli belirsiz kimisi kapalı kimisi de belli değil daha.
doğru yolda olan bir insanla aşk yaşamaya başlayacaksın. bu insan seni huzura ve mutluluğa yönelticek. biraz zamanı var ama.
yalnız çevren hiç iyi değil nankör ve arkandan iş çeviren insan yok sen zaten bi müddet sonra o kişilere karşı arkanı dönüceksin..
bu kadar canım her şey gönlünce olsun :)
tamam canım teşekkür ederim çok sağ ol:)

Play store da el falı bakmak için uygulama var elinin resmini çekip atıyorsun onlarda bakıyor iyi kötü zamanımız geçiyor diyelim

Şuraya bırakayım da belki bi bakan olur :KK14:

Eklentiler

• WhatsApp Image 2016-08-18 at 13.04.33.jpeg
    WhatsApp Image 2016-08-18 at 13.04.33.jpeg
    23,7 KB · Görüntüleme: 18
  • WhatsApp Image 2016-08-18 at 13.04.33 (1).jpeg
    WhatsApp Image 2016-08-18 at 13.04.33 (1).jpeg
    26,8 KB · Görüntüleme: 21
  • WhatsApp Image 2016-08-18 at 13.04.33 (2).jpeg
    WhatsApp Image 2016-08-18 at 13.04.33 (2).jpeg
    29,8 KB · Görüntüleme: 18
  • WhatsApp Image 2016-08-18 at 13.04.34.jpeg
    WhatsApp Image 2016-08-18 at 13.04.34.jpeg
    27,6 KB · Görüntüleme: 19
  • WhatsApp Image 2016-08-18 at 13.04.35.jpeg
    WhatsApp Image 2016-08-18 at 13.04.35.jpeg
    48,2 KB · Görüntüleme: 19
Şuraya bırakayım da belki bi bakan olur :KK14:

karşılıksız bakmıyorum normalde. hanımefendiliğin tatlı dilin çok hoşuma gitti. bakmak istedim :)
pek enerjm yok ama bugünlerde iki gündür fal bakasım gelmiyordu, inşallah beğenirsin.

Telefonla konuşmayı çok seviyorsun sanırım. Bir sürü iletişim çıkmış, telefon görüşmeleri… Birçok arkadaşın var ve hemen hepsiyle çok iyi anlaşıyorsun. İletişimi koparmamaya da dikkat ediyorsun.

İki minik haberin var. Bir tanesi mutlu edecek diğeri çok mutlu edecek gibi gözükmüyor ama üzücü bir şey de değil.

Işık yansıması ama çok güzel gözükmüş söylemeden geçemiycem :) sıkıntıların var herkes gibi ancak Munzur bir gülümseme çıkmış üzerinde ışıktan dolayı :) en büyük dertlerine bile gülüp geçmeyi başarabiliyorsun.

Vücudu çok hoş bir bayan çıkmış. uzun boylu sanırım bu kişi. Birilerine bir haber gönderiyor bu kişi. Haber gönderdiği yerde iki kişi çıkmış. evlenmeyi vs düşünen birileri varsa o çıkmış olabilir. Olay her ne ise güzel sonuçlanacak. İki kişilik bir seyahat görünüyor. Özel araçla gidilecek bir yer.

Bir bebek çıkmış. bebek bekleyen birisi varsa o olabilir veya hayatında yenilik yapacağın olarak da yorumlayabiliriz.

Haneden giden birisi var. Şehir dışı bir yere gidiyor. Erkek sanırım. Ufak bir sırf çantası almış adımını atmış. Bir de bir bayan çıkmış. haneye gözünü dikmiş öylece bekliyor. Bekar abin vs var mı? aklıma ilk gelen bu oldu, sanki hanedeki bir erkeğe aşık olan bir kız var ancak umutsuz görünüyor. O erkek onu görmüyor gibi.

karşılıksız bakmıyorum normalde. hanımefendiliğin tatlı dilin çok hoşuma gitti. bakmak istedim :)
pek enerjm yok ama bugünlerde iki gündür fal bakasım gelmiyordu, inşallah beğenirsin.

Telefonla konuşmayı çok seviyorsun sanırım. Bir sürü iletişim çıkmış, telefon görüşmeleri… Birçok arkadaşın var ve hemen hepsiyle çok iyi anlaşıyorsun. İletişimi koparmamaya da dikkat ediyorsun.

İki minik haberin var. Bir tanesi mutlu edecek diğeri çok mutlu edecek gibi gözükmüyor ama üzücü bir şey de değil.

Işık yansıması ama çok güzel gözükmüş söylemeden geçemiycem :) sıkıntıların var herkes gibi ancak Munzur bir gülümseme çıkmış üzerinde ışıktan dolayı :) en büyük dertlerine bile gülüp geçmeyi başarabiliyorsun.

Vücudu çok hoş bir bayan çıkmış. uzun boylu sanırım bu kişi. Birilerine bir haber gönderiyor bu kişi. Haber gönderdiği yerde iki kişi çıkmış. evlenmeyi vs düşünen birileri varsa o çıkmış olabilir. Olay her ne ise güzel sonuçlanacak. İki kişilik bir seyahat görünüyor. Özel araçla gidilecek bir yer.

Bir bebek çıkmış. bebek bekleyen birisi varsa o olabilir veya hayatında yenilik yapacağın olarak da yorumlayabiliriz.

Haneden giden birisi var. Şehir dışı bir yere gidiyor. Erkek sanırım. Ufak bir sırf çantası almış adımını atmış. Bir de bir bayan çıkmış. haneye gözünü dikmiş öylece bekliyor. Bekar abin vs var mı? aklıma ilk gelen bu oldu, sanki hanedeki bir erkeğe aşık olan bir kız var ancak umutsuz görünüyor. O erkek onu görmüyor gibi.
Benden bekarı yok kız ailede, en teklif bekleyen aynı zamanda ilgi bekleyen benim ama şu sıra fazla ilgisiz benimki :tokat:

_Jadaloz_ _Jadaloz_ Ayrıca da ne kadar teşekkür etsem az, çok sıkılıyodum çünkü
Coy0k_zXYAE6Y4T.jpg

aynı böyleyim yaniii

o yazan ellerin parmakların var yaa
heh işte onların hepsi böyle tam tur taşlarla dolsun :rapci:

he yok ben maneviyatçıyım dersen de o elinin bi tanesini sevdiğin adam bi tanesini canının diğer yarısı bebeğin tutsun da mutluluktan ne yapacağını şaşır :halay:

kedimvekahvem kedimvekahvem istersen karşılıklı bakalım , sözüm de vardı sana :)

Eklentiler

• 20160818_151100.jpg
    20160818_151100.jpg
    42,8 KB · Görüntüleme: 26
  • 20160818_151112.jpg
    20160818_151112.jpg
    44,6 KB · Görüntüleme: 38
  • 20160818_151126.jpg
    20160818_151126.jpg
    37 KB · Görüntüleme: 29
  • 20160818_151245.jpg
    20160818_151245.jpg
    44,5 KB · Görüntüleme: 19
  • 20160818_151502-min.jpg
    20160818_151502-min.jpg
    65 KB · Görüntüleme: 21
_Jadaloz_ _Jadaloz_ Ayrıca da ne kadar teşekkür etsem az, çok sıkılıyodum çünkü
aynı böyleyim yaniii

o yazan ellerin parmakların var yaa
heh işte onların hepsi böyle tam tur taşlarla dolsun :rapci:

he yok ben maneviyatçıyım dersen de o elinin bi tanesini sevdiğin adam bi tanesini canının diğer yarısı bebeğin tutsun da mutluluktan ne yapacağını şaşır :halay:

hehe teşekkür ederim iyi dileklerin için :)
hepsi birden olsun. çok aç gözlü gördüm kendimi :KK70: :KK70:

Içinden geliyorsa tabi ki isterim :)

Canım üç ayrı dileğin çıkmış. şu an hepsinin önü kapalı çıkmış ama dileklerin çok temiz. Er geç elde edeceksin bunları.

Prens ve prenses misali bir çift çıkmış. birbirlerine uzaktan bakıyorlar. Birbirlerini çok istiyorlar ancak bir türlü bir araya gelemiyorlar. Çiftlerden birisi çok çaba gösteriyor. Ancak diğer taraf sadece istemekle kalıyor bir çabası yok.

4 kişilik bir grup var üçü birbiriyle çok güzel anlaşıyor. Dördüncü kişi biraz bencil biri. Herkes sadece onunla iyi olsun diğerleri birbirini pek önemsemesin istiyor ancak üç kişi bir olup dördüncüyü dışlamış.

Endişe ettiğin bir konu var bu konu hakkında dikkatli olman gerekiyor. Adımlarına dikkat etmen lazım ki zarar görmeyesin.

Zamanını çok verimli kullanamıyorsun sanırım. Durgun çıkmışsın biraz. Hiçbir şey yamak gelmemiş içinden.

Çok özlediğin birisi var. Ellerini açmışsın onun gelmesini bekliyorsun. Senin çok yakınında çıkmış beklediğin kişi. Ya yakında gelecek ya da özlemini giderecek bir şeyler yapmaya çalışacak.

Birkaç farklı yerde çift çift insnalar çıkmış. aynı kişiler mi farklı çiftler mi bilemedim. Bir tanesinde erkek kızın alnından öpüyor. 5 vakte kadar mutlu bir olaylrı olacak. Bir diğerinde kadının kafası kocaman bir kalp şeklini almış erkek biraz daha çekimser duruyor. Bir diğerinde ise erkek aşk dolu kız pek pas vermiyor.

Haneye gelen yaşlı birisi var. Gelmesi pek istenmiyor ancak yola koyulmuş. Sevimli birisi de değil zaten.

ben de ekleyeym canım müsait olduğunda yorumlarsan sevinrim :)

Eklentiler

• 20160817_162745.jpg
    20160817_162745.jpg
    72,4 KB · Görüntüleme: 20
  • 20160817_162845.jpg
    20160817_162845.jpg
    69,5 KB · Görüntüleme: 39
  • 20160817_162851.jpg
    20160817_162851.jpg
    80,7 KB · Görüntüleme: 24
  • 20160817_162858.jpg
    20160817_162858.jpg