Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
K kelebekmenekse Canım sen yaptığın işte çok güçleneceksin, mevki ve makam sahibi olacaksın. Bunu yaparken etrafında çok kişiyi de kıracak gibi görünüyorsun. Güçlenme ve başarma arzun istemeden de olsa seni buna itecek; ama bi dönem çok huzursuzluk yaşayacaksın gerek maddi gerek aile gerek gönül işlerinde olsun.

Şu an sanırım aklında biri var ve bu kişinin senin kısmetin olabileceğini düşünüyorsun. Ben bu kişiyi senin kısmetin gibi göremedim. Sorunlar yaşayabilirsiniz bu kimseyle.

Güvensiz bi ilişki derin köklere bağlanarak ilerlemiş, kalbin çok kırılmış bu ilişki dolayısıyla. Bu kalp kırıklığından dolayi ruhun resmen acı çekiyor. Kendini korumaya çalışıyorsun, daha fazla kırılmamak için; ama yöntemlerin yanlış, bu sana daha çok zarar veriyor. Seni kıran insanın hala ufakta olsa bi sevgisi de var görüyorum, pek çok arkadaşı da var bu kişinin. Inatçı tavırlarından rahatsız olmuş bu kişi. Bu kişiden dolaylı da olsa gelen haberler olabilir, itibar etme.

Canım ben hayatının aşkıyla iş hayatında tanışacağını görüyorum, seni çok koruyup kollayacak bu kişi. O dönemde iyi ve güzel her şey ard arda gelecek, mutlu ve huzurlu bi dönem olacak.

Etrafında bi sinsi var senden ya da ailenden para isteyebilir. Bu kişi size o parayi ödemeyebilir, bu sıralar borç verirken iyi düşünün.

Aranın bozuk olduğu biri ile karşılaşabilirsin, duygu değişimleri yaşayabilirsin. Bu kişinin özrünü kabul edip barışabilirsiniz. Bu kişi senin daha önceden önem verdiğin biri.

Son düzenleme:
dün birine bakmıştım çok kararmıştı içi senin de çok kararmış dertlenmişsin neyse sarılıp birbirine bakan iki kişi var bu muhtemelen bi kavuşma hatta bu biraz yankı uyandırabilir önünde ve arkasında bakan insanlar var sanki bir dalda kuşun var uçtu uçacak az kalmış bir haber gelecek güzel bir kuş birkaç yerde e harfi çıkmış büyük e bu önemli biri sanırım hayatının bazı kısımlarında var basamak çıkıyorsun yavaş yavaş yükseleceksin bu iş olur okul olur onu bilemedim tüylerini açmamış ama bir tavuskuşu var tavuskuşu kibirli biri demektir etrafında böyle kibirli birisi var çekemeyen biri araba almak gibi bir planınız olabilir iki kişi resmen bir arabayı tutmuşlar çok az bi zamanı kalmış almanızın sanki bir grup insan bir yere toplaşıp bir konu hakkında hararetli bir şekilde konuşacaksınız yükünü almış çatı katlı bir eve giden birisi var ve insanlar da hep bunu konuşuyorlar onu da bekleyen birisi var sanki gitmesin diye. bu kadar bakabildim canım.

dün birine bakmıştım çok kararmıştı içi senin de çok kararmış dertlenmişsin neyse sarılıp birbirine bakan iki kişi var bu muhtemelen bi kavuşma hatta bu biraz yankı uyandırabilir önünde ve arkasında bakan insanlar var sanki bir dalda kuşun var uçtu uçacak az kalmış bir haber gelecek güzel bir kuş birkaç yerde e harfi çıkmış büyük e bu önemli biri sanırım hayatının bazı kısımlarında var basamak çıkıyorsun yavaş yavaş yükseleceksin bu iş olur okul olur onu bilemedim tüylerini açmamış ama bir tavuskuşu var tavuskuşu kibirli biri demektir etrafında böyle kibirli birisi var çekemeyen biri araba almak gibi bir planınız olabilir iki kişi resmen bir arabayı tutmuşlar çok az bi zamanı kalmış almanızın sanki bir grup insan bir yere toplaşıp bir konu hakkında hararetli bir şekilde konuşacaksınız yükünü almış çatı katlı bir eve giden birisi var ve insanlar da hep bunu konuşuyorlar onu da bekleyen birisi var sanki gitmesin diye. bu kadar bakabildim canım.

Tamam canim teşekkürler sen de at bakayım :)

K kelebekmenekse gelmeyecek bugun sanırım; ama bırakayım bakana bakarım ben de :)
oncelikle yorum icin cok tesekkur ederim.
Acik alanda biriyle goruseceksin bu horusmeden sonra bazi kararlar alacaksin sana cok hizel bir süpriz var canim.Hane icinde hayirli bir is gorunuyor isteme olabilir.
4 rakami cikmis canim 4 vadeye kadarcok huzel bir jaber gelecek muradina ereceksin.icin ferahlayacak kus gibi hafif hissedecekain.
Senin kus oldugun biri var bu kisiden barisma niyeti ile bir yaklasim olabilir fakat sen buna pek sicak bakmayacaksin.kararsiz kalacaksin.
Senin yalmak istedigin her ne varsa is anlaminda suan en alt noktadhasin fakat zamanla zirveye ulasacaksin.
Evijizden hir para cikisi olacak borc odeme hibi hir durum canim.
Bu kadar yorumlayabildim.

oncelikle yorum icin cok tesekkur ederim.
Acik alanda biriyle goruseceksin bu horusmeden sonra bazi kararlar alacaksin sana cok hizel bir süpriz var canim.Hane icinde hayirli bir is gorunuyor isteme olabilir.
4 rakami cikmis canim 4 vadeye kadarcok huzel bir jaber gelecek muradina ereceksin.icin ferahlayacak kus gibi hafif hissedecekain.
Senin kus oldugun biri var bu kisiden barisma niyeti ile bir yaklasim olabilir fakat sen buna pek sicak bakmayacaksin.kararsiz kalacaksin.
Senin yalmak istedigin her ne varsa is anlaminda suan en alt noktadhasin fakat zamanla zirveye ulasacaksin.
Evijizden hir para cikisi olacak borc odeme hibi hir durum canim.
Bu kadar yorumlayabildim.
Çok teşekkürler :)

tamam canım sorun değil. geçmişte yaşanmış bazı olayları takıntılı hale getirmişssin Geçmişin izlerini hala aklında kazıyamıyorsun gibi. dertlerin ve sıkıntıların hep bi yere toplanmış bu da seni fazlasıyla yıpratmış. sanki unutamadığın veya çok yara aldığın bi ilişkin olmuş. bunun yüzünden şuan hayatına odaklanamıyorsun. şuan aşk hayatında biri var mı bilmiyorum ama kısmetin çok açık.
isminde veya soyisminde p harfli olan bi insan var bu insandan uzak dur yalancı ve iftiralar atıyor kötü niyetli gibi gördüm ben .
etrafında dolaşan kötü niyetli bir insan var Sana üstün gelmek için çaba gösteren biri bu Üzerinde üstünlük sağlamak isteyen kişi çalıştığın ofis ya da iş yerinden olabilir. Bu kişi çok üstünüze gelebilir..
bir kadın var bu kadının beyni o kadar dolu ki seninle ilgili iyi niyetli şeyler düşünmüyor çok laflar dönüyor ortalıkta..
ufak bir sürpriz var bu almak istediğin şeyi birinin sana alması olabilir seni sevindirecek birileri . belki de ufak bi seyahata çıkabilirsin kafa dağtmak için yolların var yalnız belli belirsiz kimisi kapalı kimisi de belli değil daha.
doğru yolda olan bir insanla aşk yaşamaya başlayacaksın. bu insan seni huzura ve mutluluğa yönelticek. biraz zamanı var ama.
yalnız çevren hiç iyi değil nankör ve arkandan iş çeviren insan yok sen zaten bi müddet sonra o kişilere karşı arkanı dönüceksin..
bu kadar canım her şey gönlünce olsun :)

X