Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565

canım benim ağzına sağlık çok teşekkür ederim.
sabrederim olacaksa :) hayırlısıyla düzelse artık her şey

_Jadaloz_ canım sen evlisin sanırım, kahve tabanında iki tane balık var yüz yüze vermişler, ben bunları çocukların olarak yorumladım. Kaç çocuğun var mı bilmiyorum; ama 2 tane çocuk görüyorum ben. Çalışkan ve hep daha sonrasını düşünen birisin. Sürekli bi hayat mücadelesi içindesin, bu seni biraz yormus olabilir, huzurlu bi ailen var aslında. Bu huzurun devam edeceğini de görüyorum; ama son zamanlarda bi takım tartışmalar olmuş, biraz hayal kırıklığı var iki tarafta da, karşı taraf biraz boğulmuş hatta bu durumdan. Bu durum çok uzun sürmeyecek, yaşadığınız anlaşmazlıklar son bulacak. Is yüzünden olabilir bi yer değişimi görüyorum. Şu anda olmasa bile ilerleyen dönemlerde şansın açılacak ve daha bereketli bi döneme gireceksin.

Bi şeyler için çok göz yaşı dökeceksin çok kederleneceksin, bu birisi yüzünden olacak; ama kız mi erkek mi göremedim, cok bunaltacak bu durum, biraz hayatın karışacak; ama sonra iyi haberler alıp toparlanacaksın. Sadece biraz sabretmen gerekecek, elinden pek bi şey gelmeyecek gibi görünüyor.

Sen çok becerikli birisi,n aile hayatında iyi, saygın da birisin bu yüzden biri seni çok kıskanıyor. Istediği hayatı sen yaşıyor gibisin. Malı mülkü olan, şanslı biri olarak görüyor. Bu kişi sana kötülük yapmak istiyor. Dedikodunu yapıp, iftira atabilir bi an önce arkadaşlığını kessen iyi olur, çok da nankör bi kişiliği var.

evliyim canım, çocuğum yok ama. görümcemin var iki tane onlar çıkmıştır belki :)
kendi ayağına dolansın iftira atanın da hehe :)) teşekkür ederim canım :)

evliyim canım, çocuğum yok ama. görümcemin var iki tane onlar çıkmıştır belki :)
kendi ayağına dolansın iftira atanın da hehe :)) teşekkür ederim canım :)
Korkutmak gibi olmasın da pek bi fettan benim gördüğüm kişi Allah muhafaza başka şeylerle de ugraşıyor olabilir. Evine herkesi sokma. Onun dışında hep mal mülk gördüm ben :)

Korkutmak gibi olmasın da pek bi fettan benim gördüğüm kişi Allah muhafaza başka şeylerle de ugraşıyor olabilir. Evine herkesi sokma. Onun dışında hep mal mülk gördüm ben :)

yok canım faldan korkmam ben :) evim akrabalardan uzak, gelen giden de belli kişiler var. işime gelmeyeni almıyorum zaten :)

Kahve falıma bakana ben de kahve falı bakabilirim :)

Eklentiler

• 20160815_212313.jpg
    37,5 KB · Görüntüleme: 23
  • 20160815_212356.jpg
    39,4 KB · Görüntüleme: 17
  • 20160815_212600.jpg
    35,9 KB · Görüntüleme: 16
  • 20160815_213006-min.jpg
    45,7 KB · Görüntüleme: 17
Jado bana iskambil bakar mısın. Ben kumralım buğday tenliyim. O biraz daha açık tenli saçları koyu kestane siyaha yakin

bu kişiyle aranızda bir problem var sanırım, sorun kartı çıktı. bu sorunları aşmayı çok istiyor bir taraf ancak hangi taraf bilemiyorum. çok özlemiş sorunları aşmak isteyen kişi.
fiziksel bir çekim söz onusu ancak duygusal br şey şu an görünmüyor. ikiniz de ayrı hayatlar yaşıyorsunuz.
erkekten yana evlenme isteği var ancak bu istek seninle veya bir başkasıyla ilişkili görünmüyor. kendi içinde istediği bir şey. artık evlenme zamanım da geldi der gibi.

sen de yazarsın canım fal yorumumu

evet kahve falı istiyorum ve kahve falı bakıyorum atayım mı o zaman ben birazdan siz de atın

hazırda varsa hemen atabilirseniz bakarım, yarım saat kadar vaktim var. hazırda yoksa ancak yarın yorumlayabilirim.
atıyorum ben de o zman?

Eklentiler

• 20160816_141610.jpg
    94,4 KB · Görüntüleme: 17
  • 20160816_141614.jpg
    93,9 KB · Görüntüleme: 24
  • 20160816_141617.jpg
    94,2 KB · Görüntüleme: 14
  • 20160816_141620.jpg
    90,2 KB · Görüntüleme: 20
  • 20160816_141623.jpg
    96,9 KB · Görüntüleme: 15
  • 20160816_141700.jpg
    70,4 KB · Görüntüleme: 17
sen birinden uzaklaşmak mı istiyorsun sanki sen gidiyorsun o kişi de arkandan tutmaya çalışıyor ya da seni destekleyen birisi de olabilir bu kişi erkek yaşça büyük ve uzun boylu birisi. biriyle yolda karşılaşıcak ve sarılıcaksın ummadığım biri bir arkadaşın sanırım içini inanılmaz karartmışsın ya da telveden öyle olmuş bilemedim. kafan karışık sanırım yapmak istediğin çok şey var ama nereden başlayacağını bilmiyorsun oysa bir karar versen gerisi gelecek hep ikili konuşmaların var çevrende çok insan var, çok konuşan var, buluşmaların var. tabakta ufak bir kalp var bu kişi çok da uzakta değil ama sen görmüyorsun kalp oluşmuş fakat sen görmediğin için ufak kalmış bu kalp adında veya soyadında a harfi olan biriyle alakalı hane kalabalık bir düğün ya da bir olaydan dolayı bir araya gelmiş insanlar birbirine sarılıyor uzun zamandır görmediğin akrabalarını göreceksin. ama içini biraz ferahlatman lazım çok sıkılmışsın sanki. bu kadar bakabildim. 15 dkya gönderebilirim ben de olur mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…