Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Online mısın diye bakıyorum benden kaçmaz tamam canım ben açayım kartları .
Sende çeker misin. Ben kumralım buğday tenliyim, ela gözlüyüm . O ise esmer beyaz tene yakın kahverengi gözlü. Ben boğa burcuyum o ise ikizler

tamam sen aç da canım ben kahvaltımı yapınca açıcam

merhaba fallaşalım :) ne falı baktığını hatırlayamadım ama canım. kahve bakıyorsan bekleticem biraz, kahvaltı etmem lazım önce
Evet kahve bakıyorum canım. Öglen 12 ye kadar bosum cnm sorum degil.

Ben birinden hoslanmaya basladim. Yeni biri.Onunda duygulari var mi onu merak ediyorum. Duygu degilde elektriklenme gibi desem daha dogru olur. Ama burcunu bilmiyorum malesef. Benim burcumda basak. Baska bilgi gereklimi ten rengi falan sen bilgi istemiyordum diye hatirliyorum ama.

tamam canım birazdan kahvemi içerim zaten öğleye kalmam.
kahvemi içerken senin falı da açarım. başka bilgiye gerek yok katina açarım

tamam sen aç da canım ben kahvaltımı yapınca açıcam

Canım geçmişine çok takıldığın görülüyor. Hayatındaki olumsuzlukları unutamıyorsun. Hala önündeki yıkılmış kupalarda gözlerin. Bırak o kupaları artık arkanda seni bekleyen daha güzel şeyler var. Onların farkına varmalısın.
Toprak grubundan bir erkek çıktı onunla bir anlaşmazligin olmuş iş ile ilgili bu durum. Isteklerini ona yaptıramıyormuşsun. O sürekli kaçamak davraniyor davranışlarında. Aslında adam çabalıyor ama istediği gibi olmayinca onda da yılgınlık oluşmuş. Bu nedenle oluyor davranışları.
Yakın gelecekte bahçesinde çocukların oynadığı güzel bir ailen olacak. Tam bi aile birliği olacak. Bolluğun bereketin kartı gelmiş.
Aşk istiyorsan aşk iş istiyorsan iş para istiyorsan para gelecek. Yakın zamanda sen ya da aile bireylerinden biri bir yolculuğa çıkacak ve başarı elde edecek. Atına atlamış bir kral edasıyla geri dönecek. Her zamankinden daha güçlü geleceğe bakacak. Elinde 2 tane filizlenen asa turuyor bu kişi.

teşekkür ederim

ilişkinde yaşadığın şeylerden dolayı pişmanlık duyuyorsun. yalnız kalmışsın ve bu yalnızlık seni çok yıpratmış. kötü şans senin peşini bir türlü bırakmıyor. ruhsal açıdan da çok kötü görünüyorsun fiziksel olarak da acı çekiyorsun. suçluluk duyduğun bazı davranışlarda bulunmuşsun geçmişte bu yüzden ruhsal ve fiziksel çöküşün.
bir birlikteliğin olmasını çok istiyorsun nişan evlilik falan olsun istiyorsun. ancak kimle olursa olsun bir süre sonra sorunlar aksilikler çıkıyor.
her ten renginden erkek çıktı valla. hepsiyle de olumsuzluklar yaşanmış. önce sıkıntılar baş göstermiş. sonra iyi hissetmişsin sonra yine olumsuzluklar başlamış. bir türlü düzgün bir şeyler yakalayamıyorsun. sonunda yine üzüleceksin diyor kartın.

Tesekkür ederim canım. Valla bıktım artık. Sosyal medyayı da kapatayım diyorum. Lanet olsun.. kimse ulaşamasın... kafamı dinleyim.
Jado sana zahmet olmazsa kahve falını da yorumlayım. Iskambil açar mısın o zaman da

canım bu kişi esmer biri mi? esmer bir erkek çıktı bu kişiyle ilgili sabırlı davranman gerekiyor. zaman içinde kendin ne istiyorsun bunu da daha çok kavrayacaksın. belki asıl istediğin kişi bu kişi değildir. zamanla düşüncelerin sana doğrunun ne olduğunu gösterecek.
korku duyduğun bir konu çıkmış. asıl korkun önünü görememen. biraz bile ipucu olsa kendini daha rahat hissedeceksin. bu konu hakkında biraz sıkıntı yaşayacağın çıkmış. ancak her şey yoluna girecek. umutların artacak ve çok daha mutlu hissedeceksin.
iş konusunda bir başarısızlık görünüyor. yaşayacağın olumsuz bir olay da olabilir. okuyorsan okulla ilgili de yorumlayabilriz.
geleceğinde kahve/siyah gözlü koyu kahve saçlı bir erkek görünüyor. bu kişiyle hiç beklemediğin bir anda başlayacak aşkınız.
cnaım ilişki için olumsuzluk yaşayacağını söyleyen kartlar çıktı ancak bu kartlar şu an düşündüğün kişi için mi yoksa biraz önce söylediğim geleceğindeki kişi için mi çıktı bilemedim. yazayım yorumu. ilişkide güvensizlik olacağını söylüyor kartın. aslında karşılıklı olacağını söylüyor bunların. senin tavırların da çok etkili olacak yaşanacak şeylerde. senin biraz daha temkinli yaklaşacağını söylüyor olaylara.
canım üzerinde nazar var. kem gözler yüzünden günlük yaşamın da etkileniyor özel hayatın da etkileniyor.
bir de düşman çıkmış. bu düşmanla başa çıkacaksın ve sana bir zararı dokunmayacak.

kapat eğer seni olumsuz etkiliyorsa.
bir fal yeter canım başka gün fallaşırız tekrar

Esmer kahge gozlu koyu sacli cnm.
Evet daha yemi tanidigimdan hic birsey bilmiyorum hakkinda yasi vs sevgilisi var mi. O yuzden korkuyorum.
Ayni kosi olabilir mi bu kisiler sence. Gelecegimdeku k8si ve bu aklimdaki.

Evet daha yemi tanidigimdan hic birsey bilmiyorum hakkinda yasi vs sevgilisi var mi. O yuzden korkuyorum.

geleceğindeki kişi esmer değil canım. yani kartta çıkan kişi :) esmer erkek çıktı bir de ona göre daha açık tenli başka bir erkek çıktı. falım soğudu şimdi foto çekip yolluyorum

falım :)

Eklentiler

• 20160815_103859.jpg
    89,7 KB · Görüntüleme: 24
  • 20160815_103907.jpg
    86,9 KB · Görüntüleme: 28
  • 20160815_103912.jpg
    78,9 KB · Görüntüleme: 19
  • 20160815_103917.jpg
    84,7 KB · Görüntüleme: 25
  • 20160815_103923.jpg
    77,7 KB · Görüntüleme: 16
  • 20160815_104016.jpg
    75,9 KB · Görüntüleme: 17
geleceğindeki kişi esmer değil canım. yani kartta çıkan kişi :) esmer erkek çıktı bir de ona göre daha açık tenli başka bir erkek çıktı. falım soğudu şimdi foto çekip yolluyorum
Cnm bu yeni tanistigim kisi koyu kumral esmer degil. Ins odur.kahve gozlu.koyu sacli.
Uzun znmdir suruncemede beni beklerten bir esmer var umut verip hic birsey yapmayan sanirim ilk soyledigin kisi o onunla olmuyor zaten halen umut vermeye devam ediyor ama ben istemiyorum artik onu.
Ikinci soylediginde ins yeni tanistigim kisidir.
Isteki basarisizligim sozlesmeli ogretmenlik gelmedi o mu acaba 2 ay sonra bir sinava daha gircem ona hazirlaniyorum ins o degildir.

Birazdan bakcam kahvalti ediyorum cnm.

inşallah :)
sözleşmeli neden gelmedi ki daha başvuruları yeni başlamadı mı onun? 2 ay sonra ne sınavı var kız
tamam canım afiyet olsun

inşallah :)
sözleşmeli neden gelmedi ki daha başvuruları yeni başlamadı mı onun? 2 ay sonra ne sınavı var kız
tamam canım afiyet olsun
Bizim bolumden 16 kisi alacaklar cok yuksek puanlilari cagirmislar mulakata. Ben cagrilmadim canim. 2 ay sonra pomemne gircem ona hazirlaniyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…