Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Merhaba kızlar fallaşalim mi ? Kahve bakıyorum ben de :)
Burda iki kişi gördüm ve bana göre farklı cinsten bu kişiler. Iki tarafta bi şeyleri hep içine atmış, birikmişler. Sanırım birbirlerini kaybetmekten korkuyorlar. Bunların birbirlerine karşı sakladıkları sırlar da var, erkeğin sakladığı daha fazla. Yakın zamanda tüm sırlar açığa çıkacak. Kızın sevgisi daha fazla, bu sırlar açığa çıktığında erkeğin daha fazla sırrı olmasına rağmen, kız suçlu duruma düşecek, sevgisi daha fazla olduğu için sanırım alttan alacak; ama bu durum ona haksızlık yapılmasına neden olacak.

Sen kimseyi kırmak istemeyen birisin, etrafında biri seni olumsuz etkiliyor. Bu kişiyi nasıl hayatından çıkaracağını düşünüyorsun, bu kişi kendiliğinden çıkıp gidecek hayatından.

Bi çok hüzün gözyaşından ve çekilen acıdan sonra feraha eriyorsun, huzur ve mutluluğa kavuşacaksın. Tahmininden iyi bi kısmet çıkacak is de olabilir bu fırsat. Bi çok hayalin var, bu hayalleri gerçekleştirmek için hırslanacağın bi döneme gireceksin, bence hayallerin gerçek de olacak; ama bu hırslı döneminde seni çekemeyen insanlara karşı da temkinli ol.

Yalancı, iki yüzlü birisi var. Sana farklı konuşuyor millete farklı konuşuyor. Bu kişiyle bi tane de ortak arkadasin var. O da bu kişiye inanıyor. Her ne anlattıysa bu arkadaşın sana kötülük yapmak için fırsat kolluyor etrafındaki kisilere çok dikkat et.

çok teşekkür ederim canım ağzına yüreğine sağlık ellerin dert görmesin :) :)
sen de çek at bakayım :)

Eklentiler

• 20160814_183506.jpg
    40,5 KB · Görüntüleme: 28
  • 20160814_183516.jpg
    40 KB · Görüntüleme: 25
  • 20160814_183532.jpg
    31,8 KB · Görüntüleme: 29
  • 20160814_183637.jpg
    43,6 KB · Görüntüleme: 37
  • 20160814_184002-min.jpg
    57,1 KB · Görüntüleme: 27
Ben teşekkür ederim :)

canım şu sıralar sevdiğin bi kişiyle aran açılabilir. ciddi bir sorunla karşılaşılacaksın bu gittiğin bi yerde olacak fakat bu sorunun üstesinden geliceksin
sanki aile hayatında birtakım anlaşmazlıklar olmuş aile hayatında bazı dengeler yerine oturacak ve anlaşmazlıklar sona erecek.
etrafında çok dedikoducu insanlar var.bunlar sırf sen üzülesin diye iftiralar atabilir dikkatli olmakta fayda var derim ben.
bazı olumsuzlukları kafanda takıp irdeliyorsun fakat bunun sana hiç bir faydası olmayacak. sıkıntıların var ama yapacağın tek şey sabretmek.
hanenizde çok fesat bir akrabanız bulunuyor. bu kişi aynı zamanda biraz patavatsızda. dilini çıkarmış size bakıyor.. bu kişi çok sahte bi kişiliğe sahip .
bu sıralar çok stres yapmışsın kafa karışıklığı çok yoğun. kafa dağıtmaya ihtiyacın var gibi. uzun bir süredir istediğin eşyaya en sonunda sahip olacaksın öyle görünüyor.
aşk hayatında sürprizler yaşayabilirsin önemli kararlar alacağın görülüyor aşk hauatında mutluluk yaşayacaksın.
maddi anlamda da çok kısmetli bir döneme giriyorsun uzun zamandır arzu ettiğin bişey varsa bu sana hediye edilebilir veya sen satın alabilirsin
canım bu sefer çok bişey göremedim ya bugün baktığım 4. fal oldu belki ondandır bilmiyorum tabi bi fal sözüm olsun sana olur mu :) bi dahakine azıcık daha yakın çekersen 10 numara olur

sufigo ay valla anlamadım canım bana mı baktın:)

Yok canım bu da yeter, biraz önce bi arkadas da kart yorumu yaptı, sanırım korkularım gerçekleşiyor ama sabır bakalim
Çok teşekkür ederim :)

Hoş geldin canım :) katina istiyorum senden . Tarot aç tarot yorumlayım. :)

kız sen benim mesajları mı takibe aldın naptın ben gelince geliyorsun ben yokken yoksun
canım kendi falımı kendim açmak istemiyorum söylemiştim, kendin açacaksan fallaşalım. kendim açtıktan sonra kendim de yorumlarım her fal kartı var zaten bende.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…