Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Kızlar fallaşalim mi ustumde çok pis agirlik hissediyorum

Eklentiler

• 20160811_160652.jpg
    42,4 KB · Görüntüleme: 27
  • 20160811_160703.jpg
    40,4 KB · Görüntüleme: 35
  • 20160811_161029-1.jpg
    68,3 KB · Görüntüleme: 31
  • 20160811_160719.jpg
    43,1 KB · Görüntüleme: 28
Kızlar hiç umudum yok ama yine de resim attım işte. .
Bakan olursa bende bakacağım . Teşekkür ediyorum

Eklentiler

• 20160811_162834.jpg
    33,2 KB · Görüntüleme: 24
  • 20160811_162843.jpg
    34,2 KB · Görüntüleme: 29
  • 20160811_162849.jpg
    20,7 KB · Görüntüleme: 28
Hiç sorun değil zaten fala inanma falsiz da kalma demisler yorumlamak istersen tabi yorumlayabilirsin :)
Canım falın çok karışık olayları tam bağlayamadim. Sen bu sıralar bazı şanssız olaylar yasabilirsin, bundan dolayı da biraz ruh durumun biraz bozulabilir ve moral bozukluğu ile etrafını kırabilirsin. Bu huzursuzluk seni sorumluluklarından kaçmaya itebilir. Bu tarz şanssızlıklar hepimizin başına gelebileceğini ve zamanla aşacağını unutmadan, sorumluluklarından kaçmamaya çalış.

Sana bi haber gelecek aslında uzun süredir gelebilirmiş; ancak biri engellemiş bu haberi ve engelleyen etrafından biri, bu kişi senin hayatında etkisi olan bi kişi; ama bu konuda sana iki yüzlü davranıyor. Bu haberle beklemediğin bi para geçecek eline ya da beklemediğin bi aşk teklifi bu. Ben para olarak yorumluyorum.

Seni biraz sıkıntılı günler bekliyor; ama bu sıkıntılar sonucunda ferah ereceksin. Sen bu sıkıntıya karşı mücadele edip, istediğin işi başaracaksın. Ve guzel haberler alacaksın. Bu olayla işinle ilgili olacak sanırım bilemedim; ama bu işi başardıktan sonra yükselişin olacak ve rakiplerini tek tek eleyeceksin. :)

Teşekkürler canım inşallah :)
Sen falını attın mi ben de bakayım? :)

Canim beni de yorumlayabilirmisin
Canim cok yakınında hiç tahmin edemeyeceğin bi düşmanın var, bu kişi dedikodu yapmayı seven biri, kim olduğunu bilmediğin için etrafındakilere bi şeylerini anlatırken çok dikkatli ol. Bu kişi dengesiz ve saygısız bi tutum içerisine giricek sana karşı. Insanların içinde rezil edebilecek kadar saygısız bi tutum bunu yapar mı bilmem; ama buna es değer bi saygısızlık. Bu durum senin moralinin bozulmasına neden olacak, kalbini kıracak bu şahıs ve boş yere yıpranmana sebep olacak. Daha sonra arkadaşlığını sonlandıracaksın bu kişi ile.

Is-ask ne gibi sorunun var bilmiyorum; ama talihin dönüyor. Bu sorun her neyse birinin yardımı ile atlatacaksın bunu.

Sen çok korktuğun bi durumun içerisinde kalabilirsin, bu durumdan çıkacaksın. Biraz zorlayacak seni bu durum şaşkınlık var ilk başlarda; ama kararlı bi biçimde çözüme gideceksin. Bu olaydan sonra bi bebek dünyaya gelecek evliysen senin olabilir. :)

Eklentiler

• 20160811_185546.jpg
    37,9 KB · Görüntüleme: 22
  • 20160811_185602.jpg
    39,3 KB · Görüntüleme: 22
  • 20160811_185745.jpg
    39,1 KB · Görüntüleme: 27
  • 20160811_195135.jpg
    36,8 KB · Görüntüleme: 28
Tabak çok zor eklendi, iki saattir uğraşıyorum :)

canım üstünde çok negatiflik var nazara ve negatifliğe çok açık bir bünyen var çevrendekilere dikkat etmelisin.Art niyetli ve sizi çekemeyen biri iyiliğini istemiyor.
yani klişe gibi olucak ama emin adımlarla zirveye çıkacak olumsuzlukları atlatacaksın. mantıklı kararlar alacaksın. şu sıralar oluşturacağın gelecek planlarını mantığını kullanarak gerçekleştirebilirsin yapacağın şey duygularını biraz kontrol altına almak :)
şuan çalışıyormusun bilmiyorum ama iş hayatında kazanacağın tecrübeler olucak. kariyer anlamında en üstlere çıkacaksın . ve maddi anlamda da eline iyi para geçicek. çok iyi bir gelecek seni bekliyor maddi anlamda olsun özel hayatın olsun baya gittikçe güçleneceksin.
etrafında gıybet yapan insanlar var her şeyini anlatmamalı bazı şeyleri içinde tutmalısın.
Gözünün önündeki işaretlere dikkat etmeden ani kararlar verdiğin görülüyor. aceleci davranmamalısın pişman olacağın şeyler olabilir bu yüzden. temkinli olmayı elden bırakma.
sen inançları kuvvetli ve temiz kalpli birisin. dualarının kabul olacağını dileklerinin tez vakitte gerçekleşmeye başlayacağını görüyorum.
şuan hayattan bi beklentin çok istediğin bişey var ben bunun olacağını görüyorum kısmetse.
geçmiş hayatında çok üzülmüşsün gözyaşları dökmüşsün fakat iyi ders çıkarmışsın ama o günleri sana unutturacak biri hayatına girecek bence canım
böyle canım her şey gönlünce olsun :)

Çok teşekkürler, yüreğine sağlık :)

Çok tatlı bakmışsınız, keşke bana da baksanız

Eklentiler

• Screenshot_2016-08-12-17-36-56.png
    238,7 KB · Görüntüleme: 25
  • Screenshot_2016-08-12-17-36-59.png
    229,5 KB · Görüntüleme: 21
  • Screenshot_2016-08-12-17-36-54.png
    420,2 KB · Görüntüleme: 17
  • Screenshot_2016-08-12-17-37-05.png
    353,6 KB · Görüntüleme: 16
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…