Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Kizlar, falimi ekliorm... bir saate eklerseniz, falinizi hemen yorumlayabilirim

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    60,4 KB · Görüntüleme: 23
  • image.jpeg
    image.jpeg
    58,9 KB · Görüntüleme: 30
  • image.jpeg
    image.jpeg
    61,2 KB · Görüntüleme: 32
  • image.jpeg
    image.jpeg
    57,2 KB · Görüntüleme: 21
  • image.jpeg
    image.jpeg
    58,7 KB · Görüntüleme: 43
  • image.jpeg
    image.jpeg
    60,1 KB · Görüntüleme: 27
  • image.jpeg
    image.jpeg
    33 KB · Görüntüleme: 29
  • image.jpeg
    image.jpeg
    40,8 KB · Görüntüleme: 30
  • image.jpeg
    image.jpeg
    40,6 KB · Görüntüleme: 26
gamzelita gamzelita
canımmm vaktin varsa bana bir fal sözün vardı :)

başkası bakmasın lütfen, ben bakamayacağım çünkü.

Eklentiler

• 20160804_150134.jpg
    20160804_150134.jpg
    59,5 KB · Görüntüleme: 34
  • 20160804_150146.jpg
    20160804_150146.jpg
    63,3 KB · Görüntüleme: 20
  • 20160804_150154.jpg
    20160804_150154.jpg
    60,3 KB · Görüntüleme: 16
  • 20160804_150203.jpg
    20160804_150203.jpg
    65,7 KB · Görüntüleme: 19
  • 20160804_150211.jpg
    20160804_150211.jpg
    64,3 KB · Görüntüleme: 18
  • 20160804_150254.jpg
    20160804_150254.jpg
    58,6 KB · Görüntüleme: 21
gamzelita gamzelita
canımmm vaktin varsa bana bir fal sözün vardı :)

başkası bakmasın lütfen, ben bakamayacağım çünkü.
Canim,
Kafanda sürekli düsünüp durdugun, seni zaman zaman da olsa ikilemde birakan bir takim dusunceler var, ozellikle de iki uc aydir.
Bununla ilgili olarak sanki yapacagin seylerin, olanaklarinin az oldugunu dusunuyorsun.
Bu konuyla baglantili olarak, acik tenli uzun boylu, burnu birazcik uzun gibi olan senden yasca buyuk birisinden destek alacagini goruyorum
Falinda en cok dikkatimi ceken sey, sanki yeni dogmus ikiz erkek bebekler oldu... hamile olan birisi var mi bilmiorm ama:)
Iki insan arasinda tertemiz bir kalp cikmis,sen ve esin bence bu.. Yakin zamanda kucuk bi tartisma tarzi bir sey olduysa bence gonlunu alicak:)
Tertemiz iki kapin var, birisi özel hayatinla alakali ama birazcik zamani var...
Digeri ise, is hayatin ya da sana yakin olan kisilerden birisiyle alakali. bunun vadesi daha yakin.
Bogazi ile ilgili rahatsizligi olan bir kadin goruyorum.... Sanki guatr gibi ya da hormonel bir sorun, bu kisinin kendisine dikkat etmesi gerekiyor, sanki bu derdinin sebei dah cok yasamis oldugu uzuntuler gibi.
Bir tane temiz bir gorusmen var, yakin bi zamanda.
Son zamanlarda bas agrilarinda bi artis var gibi hissettim, ve ayrica acaip naZarin var..
her sey gonlunce olsun canim, kocaman öptummm

iyi geceler falaşacak birilerini arıyorum özellikle de gamzelita gamzelita ve @Leyla41 fal sözün vardı leyla

Eklentiler

• a12.jpg
    a12.jpg
    60,3 KB · Görüntüleme: 40
  • a..jpg
    a..jpg
    7,6 KB · Görüntüleme: 22
  • a2.jpg
    a2.jpg
    18,7 KB · Görüntüleme: 85
  • a1.jpg
    a1.jpg
    8,6 KB · Görüntüleme: 20
  • a3.jpg
    a3.jpg
    50,4 KB · Görüntüleme: 29
  • a5.jpg
    a5.jpg
    41,9 KB · Görüntüleme: 27
  • a6.jpg
    a6.jpg
    48,7 KB · Görüntüleme: 21
  • a7.jpg
    a7.jpg
    55,6 KB · Görüntüleme: 24
  • a9.jpg
    a9.jpg
    56,6 KB · Görüntüleme: 57
  • a10.jpg
    a10.jpg
    59,2 KB · Görüntüleme: 46
  • a11.jpg
    a11.jpg
    61,2 KB · Görüntüleme: 20
Son düzenleme:
iyi geceler falaşacak birilerini arıyorum özellikle de gamzelita gamzelita ve @Leyla41 fal sözün vardı leyla
Yorumluyorum;

Cifte kumrular gibi olan ve herkesin gipta ile baktigi iki kisi var. Ayrilmislar, ancak hala erkek bu durumdan oldukca uzuntu duyuyor. Su grubu bi erkek olabilir diye hissettim, 5 yas kadar buyuk kizdan, yuzu ince uzun, saclari dalgali olabilir.

Elinde kocaman bir yükle, iki tane kadina dogru gelen bir erkek var. Esmer bir erkek, hafif kilolu. Ama bu iki kadin da, bu erkegi artik istemiyorlar, hayatlarina yeni bir sayfa acmislar, cunku bu erkek surekli onlara bir sorun yaratmis ve yorulmuslar artik.

Cok yakininda sana destek olan acik tenli bir kadin var, isminde M ya da V harfi var.

Cok guzel bir sey gordm, bence bu sensin.. ellerini acmis dua ediyorsun, bi yandan da gecmiste yasamis oldugun seyleri dusunuyorsun, artik tekrar ayni hatalari yapmamak icin, hayirlisini istiyorsun. Dualarin sayesinde, bazen son anda, cok zor ve sikintili bi durumdan nasil oldugunu bile anlayamadigin bir sekilde siyriliyorsun.

Yakin zamanda, bir kiz arkadasinla kirginlik yasadigini gordum sanki. senden daha uzun boylu ve sanki senden daha uzun sacli.. Bu kiz, aslinda kotu birisi degil ama zaman zaman dediklerine dikkat etmior.

Evli degilsin sanirim, guzel bir birliktelik goruyorum, ve sanki erkek cocugun olacak gibi..

fincani kapatmadab once bi dilek tuttun mu? Ozel hayatinla ilgili oldugunu hissettm , eger dogruysa o kisiyle suan bulundugun sehirde deil, baska bi yerde tanisabilirsiniz..

Her sey guzel gonluce olsun

Canim,
Kafanda sürekli düsünüp durdugun, seni zaman zaman da olsa ikilemde birakan bir takim dusunceler var, ozellikle de iki uc aydir.
Bununla ilgili olarak sanki yapacagin seylerin, olanaklarinin az oldugunu dusunuyorsun.
Bu konuyla baglantili olarak, acik tenli uzun boylu, burnu birazcik uzun gibi olan senden yasca buyuk birisinden destek alacagini goruyorum
Falinda en cok dikkatimi ceken sey, sanki yeni dogmus ikiz erkek bebekler oldu... hamile olan birisi var mi bilmiorm ama:)
Iki insan arasinda tertemiz bir kalp cikmis,sen ve esin bence bu.. Yakin zamanda kucuk bi tartisma tarzi bir sey olduysa bence gonlunu alicak:)
Tertemiz iki kapin var, birisi özel hayatinla alakali ama birazcik zamani var...
Digeri ise, is hayatin ya da sana yakin olan kisilerden birisiyle alakali. bunun vadesi daha yakin.
Bogazi ile ilgili rahatsizligi olan bir kadin goruyorum.... Sanki guatr gibi ya da hormonel bir sorun, bu kisinin kendisine dikkat etmesi gerekiyor, sanki bu derdinin sebei dah cok yasamis oldugu uzuntuler gibi.
Bir tane temiz bir gorusmen var, yakin bi zamanda.
Son zamanlarda bas agrilarinda bi artis var gibi hissettim, ve ayrica acaip naZarin var..
her sey gonlunce olsun canim, kocaman öptummm

canım teşekkür ederim harikasın :)

Kizlaar fallaşalim bu aksam burdayım :)
Ben de kahve falı bakıyorum :)

Eklentiler

• 20160805_182841.jpg
    20160805_182841.jpg
    33,4 KB · Görüntüleme: 23
  • 20160805_182853.jpg
    20160805_182853.jpg
    30,7 KB · Görüntüleme: 27
  • 20160805_182901.jpg
    20160805_182901.jpg
    29,2 KB · Görüntüleme: 24
Kizlaar fallaşalim bu aksam burdayım :)
Ben de kahve falı bakıyorum :)
Canım ıcın cok sıkılmıs neye canını sıktın bu kadr fakat sıkıntının temelı taa gecmısten gelıo bnce aklın cok karısık cevrendekı ınsanlar bıle karısık cıkmıs sen bıseylerı sındırememıssn boyle agzı dolu bırı cıkmıs cok sey soylemk ıstıosn sankı bırılerne fakat bıtrlu tam olarak solemek ıstedgnı solemıosn bı adam cıkmıs bu adamın arksnda agznı acmıs baska bı kadın daha var karsıısnda bırı zayıf sankı hayalkırıklıgna ugramıs boynu bukulms senı bırısı cok fena hayalkırıklıgına ugratmıs

Dag cıkmıs engebelı bı dag bu sıkıntılı ama sonu ferah merk etme bıseylrrı hakınla kazanıcksn dıe dsnuorm bı adam var senden sankı cok az uzun bu ksıı fıncanın dıbınde karanlıgında cıkmıs sevmemdm bu adamı bu adamla bagını koparmıssn yada koparıcksn aslında onune kapılar acılsın ıstıosn fakat suan o kadr kapalı kı kısmetn bır muddet daha bu bulutlar gıtmıckk yalnızzzz bısey olucak:)sevınıcgn bı durum senı bu bogulmadan baska bı el kurtrck ben ele bnzer bısey gordum arkasnda sankı sıra sıra cıkmıs vagonlar var gbı bırısı sana el uzatıcak bak bu el senın gonlunu verıcgn bırı bn yepyenı bırı olarak grdum suan hytnda bırı varsada ılıskılern cok yoluna grıck snrasında bır ferahlık vagonlr gıbı sıralınıck kısmetın hersey elının altına glıck neye elını atsan sansın donuck oyle hıssetım

Keske tabagnda koysaydın bu kadr canım:)

Tabagını yenı gordum hıslermde yanılmamısm sayet kesınlıkle haytnda guzellıkler oluack fıncanın aksıne tabagnda ferahlık cıkmıs bısylerı basarıcaksn ayagına takılmıs ustnuste olan ıkı bısey var onları asıcaksn ve sana yepyenı bı sayfa acılıo uzun kumraldan sarısına dgru acık tenlı hısetm bırıyle bulusmn olucak temız sohbetlrr yapıcaksn bnce senın sonun bu yuktn kurtldgn ıcın cok acılmıs sadece kısa bı zmn var snrasında mükemmel olucaksn

Tabagını yenı gordum hıslermde yanılmamısm sayet kesınlıkle haytnda guzellıkler oluack fıncanın aksıne tabagnda ferahlık cıkmıs bısylerı basarıcaksn ayagına takılmıs ustnuste olan ıkı bısey var onları asıcaksn ve sana yepyenı bı sayfa acılıo uzun kumraldan sarısına dgru acık tenlı hısetm bırıyle bulusmn olucak temız sohbetlrr yapıcaksn bnce senın sonun bu yuktn kurtldgn ıcın cok acılmıs sadece kısa bı zmn var snrasında mükemmel olucaksn

Yaa çok teşekkür ederim ilaç gibi geldin güzel günler gelsin artikk:)
Ağzına sağlık canım benim :)
Sen de falını at ben yemek yicem yedikten sonra hemen bakarim :)

Buda benım falım canım sufigo sufigo

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    34,2 KB · Görüntüleme: 29
  • image.jpeg
    image.jpeg
    33 KB · Görüntüleme: 27
  • image.jpeg
    image.jpeg
    35 KB · Görüntüleme: 26
  • image.jpeg
    image.jpeg
    58,2 KB · Görüntüleme: 30
Buda benım falım canım sufigo sufigo
canım ufak bi miktar para eline geçecek.
için bir şeylere sıkılmış boş yere üzülmüşsün dert edinmişsin ama en kısa zamanda tüm sıkıntılarından kurtuluyorsun.. sanırım yolunda gitmeyen bazı şeyler olmuş.. en kısa sürede bu şeyleri yoluna sokacaksın canım
şu sıralar sanki çok düşüncelisin beynini kemiren düşünceler var..
hayatın beklenmedik bi anda çok güzel yönde etkilenecek canım..
maddi bir zorluğa düştüğün zaman olacak veya olmuş birisinin yardımıula toparlanıp güçleneceksin.
çevrende seni koruyup kollayan iyiliğini isteyen kişiler var canım kıymetlerini bilmelisin
ilişki durumun ne bilmiyorum fakat şuan biri var hayatında galiba.. bu kişiyle çok güzel bir aşk yaşadığını ve karşındaki erkeği tanıdıkça daha da bağlandığını gördüm aranızdaki ilişki de ciddi.
canım bu kişiyle bi sorunlar mı yaşadın? eğer bu kişiye dair şüphen var ise bunların hepsi yok olucak aranız arada limoni oluyor ama ben ardınızı çok iyi gördüm. sizinki mutlu bir beraberlik..
tabağın da çok ferah.. içine ay doğacak canım seni bekleyen güzel günlerin olucak inşallah..
:)

canım ufak bi miktar para eline geçecek.
için bir şeylere sıkılmış boş yere üzülmüşsün dert edinmişsin ama en kısa zamanda tüm sıkıntılarından kurtuluyorsun.. sanırım yolunda gitmeyen bazı şeyler olmuş.. en kısa sürede bu şeyleri yoluna sokacaksın canım
şu sıralar sanki çok düşüncelisin beynini kemiren düşünceler var..
hayatın beklenmedik bi anda çok güzel yönde etkilenecek canım..
maddi bir zorluğa düştüğün zaman olacak veya olmuş birisinin yardımıula toparlanıp güçleneceksin.
çevrende seni koruyup kollayan iyiliğini isteyen kişiler var canım kıymetlerini bilmelisin
ilişki durumun ne bilmiyorum fakat şuan biri var hayatında galiba.. bu kişiyle çok güzel bir aşk yaşadığını ve karşındaki erkeği tanıdıkça daha da bağlandığını gördüm aranızdaki ilişki de ciddi.
canım bu kişiyle bi sorunlar mı yaşadın? eğer bu kişiye dair şüphen var ise bunların hepsi yok olucak aranız arada limoni oluyor ama ben ardınızı çok iyi gördüm. sizinki mutlu bir beraberlik..
tabağın da çok ferah.. içine ay doğacak canım seni bekleyen güzel günlerin olucak inşallah..
:)
Teşekkür edrrım canım:)

X