Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
kumral veya hafif esmer diyebileceğimiz bir erkek çıktı bu erkekle olası bir ilişki görünüyor. açık tenli bir bayan var bu adamın yanında bu kadın araya girmeye çalışıyor.
sağlıkla ilgili bir problemin varsa bu aralar şifa bulacaksın. düzelme görünüyor sağlık konusunda.
içindne çıkamadığın bir konuya çözüm bulacaksın.
bu aralar gürültü patırtıdan kaçma ihtiyacı hissediyorsun. kafanı dinleyeceğin bir yerlere gitme her şeyden uzak kalma ihtiyacı hissediyorsun. bazen olaylara aşırı sabretmen gerekiyor.
yeni biriyle tanışabilirsin. bu kişi güvenebileceğin birisi olacak. sonda yine esmer erkek çıktı dün çıkan esmer erkek. abim demiştin ya aynı kart.
Sağol bebişim. Merak ettim bakalım doğru çıkacak mı. Abim mi gelecek ki yine . Bugün yarın tekrar gelirim diyordu. bugünde gelirse haber veririm sana . :KK70:
Ne zaman kahve icersin ya da tarot çekersin

Kizlar gunaydin, fincan resimlerimi ekliyorum.
Kahve falima bakanin, kahvesini yorumlicam ya da tarot.
Canım bir dileğin şu an hiç olmayacak gibi duruyor ama 1, 2 ay gibi bir sürede gerçekleşecek.

Hayatında bir insan var bu insanı seviyorsun aslında yani zararsız biri görünüyor ancak sürüngen şeklinde çıkmış. yani sana pek hayrı dokunmayan hatta zararı da olabilecek birisi.

Yaşayacağın iki mutluluk var. İkisi de farklı iki erkekle ilgili.

Balım bir çift çıkmış. kafa kafaya vermişler çok hoş bir aşk yaşıyorlar. Kadının yakınlarından bir bayan da bunları bir kıskanmış bir kıskanmış çatlamış resmen ortadan ikiye :)

Bir kalabalık bir karmaşa var. Yorumlayamadım o tarafı

Canım bir konuda kolundan biri bacağından biri kafandan biri çekmiş seni. Ne yapacağını şaşırmışsın zaten sana bırakmamışlar başkaları yönlendirmeye çalışmış o konu hakkında seni.

Birkaç yerde dolu dizgin aşk çıkmış canım. İkili kalpler falan var. Ailene açabilirsin gönül işlerini. Sanki bir resmiyete dökme işi var gibi geldi bana.

Tabağında da müthiş bir görüntü var. Öpüşen bir çift :) yalnız geride mi dursam yaklaşsam mı endişesi var. yakınında durmuşsun ama geride kalmışsın gibi bir görüntü var. Gayet güzel görünüyor çevresi de. Ben beğendim :)

Canım ister kahve bak ister tarot fark etmez :)

Kahvemi de yükleyim neye bakmak istersen..

Eklentiler

• 20160803_104551.jpg
    20160803_104551.jpg
    97,9 KB · Görüntüleme: 34
  • 20160803_104556.jpg
    20160803_104556.jpg
    86,9 KB · Görüntüleme: 26
  • 20160803_104601.jpg
    20160803_104601.jpg
    94,6 KB · Görüntüleme: 27
  • 20160803_104605.jpg
    20160803_104605.jpg
    89,3 KB · Görüntüleme: 31
  • 20160803_104610.jpg
    20160803_104610.jpg
    89,5 KB · Görüntüleme: 23
  • 20160803_104640.jpg
    20160803_104640.jpg
    58,1 KB · Görüntüleme: 25
Sağol bebişim. Merak ettim bakalım doğru çıkacak mı. Abim mi gelecek ki yine . Bugün yarın tekrar gelirim diyordu. bugünde gelirse haber veririm sana . :KK70:
Ne zaman kahve icersin ya da tarot çekersin

kahve yorumu istemiyorum canım. kart çekmicem demiştim ya sen çek kartları öyle yorumla

Canım bir dileğin şu an hiç olmayacak gibi duruyor ama 1, 2 ay gibi bir sürede gerçekleşecek.

Hayatında bir insan var bu insanı seviyorsun aslında yani zararsız biri görünüyor ancak sürüngen şeklinde çıkmış. yani sana pek hayrı dokunmayan hatta zararı da olabilecek birisi.

Yaşayacağın iki mutluluk var. İkisi de farklı iki erkekle ilgili.

Balım bir çift çıkmış. kafa kafaya vermişler çok hoş bir aşk yaşıyorlar. Kadının yakınlarından bir bayan da bunları bir kıskanmış bir kıskanmış çatlamış resmen ortadan ikiye :)

Bir kalabalık bir karmaşa var. Yorumlayamadım o tarafı

Canım bir konuda kolundan biri bacağından biri kafandan biri çekmiş seni. Ne yapacağını şaşırmışsın zaten sana bırakmamışlar başkaları yönlendirmeye çalışmış o konu hakkında seni.

Birkaç yerde dolu dizgin aşk çıkmış canım. İkili kalpler falan var. Ailene açabilirsin gönül işlerini. Sanki bir resmiyete dökme işi var gibi geldi bana.

Tabağında da müthiş bir görüntü var. Öpüşen bir çift :) yalnız geride mi dursam yaklaşsam mı endişesi var. yakınında durmuşsun ama geride kalmışsın gibi bir görüntü var. Gayet güzel görünüyor çevresi de. Ben beğendim :)

Canım ister kahve bak ister tarot fark etmez :)

Kahvemi de yükleyim neye bakmak istersen..
Yorum icintesekkur ederim, agzina saglik canim.
Birazdan kahve yorumunu yaziyorum.

_Jadaloz_ _Jadaloz_

Sanki bu seferki kahve falin daha sikintili cikmis gibi geldi.

Kafana taktigin ve cozume ulastiramadigin bir kac konu var..

Surekli ikili gorusmelerin olucak, resmi binalara gidiyorsun. senden yasca buyuk bir erkek gorustugun kisiler, bir tanesinde kadin da var..

Sanki hayatinla ilgili olarak radikal bir karar alabilirmissin gibi geldi bana, bir cizgi cekip, önüne bakicaksin, insanlara artik pek de aldiris etmeyeceksin.

esin senden daha esmer mi? sen beyaz tenlisin, sanki kutlamaya gidiceksiniz ya da dugun gibi bir sey.

ev degistirmeyi dusunuyor musunuz? Sanki tasinma söz konusu olacak.

Satin almayi dusundugunuz bir esya var, sanki Eylul gibi alabilirsiniz.

eskiden samimi oldugun ancak bir suredir pek de konusmadigin, biraz kirgin oludugun bir arkadasin, seninle yeniden iletisime gecmek isteyebilir, isminde N harfi var gibi, sarisin...

_Jadaloz_ _Jadaloz_
Yazmayi unutmusum, tertemiz bir kapi cikmis.. Sanki bu is yerinle alakali bir konu gibi geldi bana, insanlar daha tatli burda, daha iyi niyetli, herkes isine bakiyor

insAllah hakkinda hayirlisi olur canim

_Jadaloz_ _Jadaloz_

Sanki bu seferki kahve falin daha sikintili cikmis gibi geldi.

Kafana taktigin ve cozume ulastiramadigin bir kac konu var..

Surekli ikili gorusmelerin olucak, resmi binalara gidiyorsun. senden yasca buyuk bir erkek gorustugun kisiler, bir tanesinde kadin da var..

Sanki hayatinla ilgili olarak radikal bir karar alabilirmissin gibi geldi bana, bir cizgi cekip, önüne bakicaksin, insanlara artik pek de aldiris etmeyeceksin.

esin senden daha esmer mi? sen beyaz tenlisin, sanki kutlamaya gidiceksiniz ya da dugun gibi bir sey.

ev degistirmeyi dusunuyor musunuz? Sanki tasinma söz konusu olacak.

Satin almayi dusundugunuz bir esya var, sanki Eylul gibi alabilirsiniz.

eskiden samimi oldugun ancak bir suredir pek de konusmadigin, biraz kirgin oludugun bir arkadasin, seninle yeniden iletisime gecmek isteyebilir, isminde N harfi var gibi, sarisin...

teşekkür ederim canım. evet bu aralar biraz moralsizim. 1 ay sonra arkadaşımın düğünü var :) taşınmayı düşünmüyoruz inşallah taşınmayız da. eşime kalırsa eylül gibi bir şeyler almayı düşünüyor. N harfini bilemedim. yani gayet başarılı yorum :)

teşekkür ederim canım. evet bu aralar biraz moralsizim. 1 ay sonra arkadaşımın düğünü var :) taşınmayı düşünmüyoruz inşallah taşınmayız da. eşime kalırsa eylül gibi bir şeyler almayı düşünüyor. N harfini bilemedim. yani gayet başarılı yorum :)
Senin yorumlarinin yaninda lafi bile olmaz :)))

Canım kusura bakma dışarıdaydım. Falına gelelim şimdi;
Şuanda dengeli özverili bir ilişki gözüküyor. Kendini gerçek aşkı bulmuş gibi hissediyorsun. Ne veriyorsan onun karşılığını alıyorsun. Geçmişte birbirinizi kırdığınız tartışmalı zamanlar olmuş. Bunlar daha çok işle alakalı şeylermiş. Sanki adam bişyleri yaparken sorumluluk almak istememiş gibi bu nedenle tartışmalar olmuş. Başta dediğim gibi bunlar geçiyor geçecek. Çevreninde bu duruma karıştığı görünüyor sanki. Sen köşeye çekilip düzelmesini bekliyorsun herşeyin. Bunu yaparkende hayatindaki güzellikleri biraz es geçiyorsun. Yakın gelecekte çok güzel bi aile olacağınızı söylüyor kartlar. Bahçesinde çocukların oynadığı bolluk ve bereketin olduğu bir eviniz olacak. Uzak gelecektede dünya kartı çiktı. Hayatında herşy yerli yerine oturacak tamamen bütünleştiğin bir ailen olacak

Canım kusura bakma dışarıdaydım. Falına gelelim şimdi;
Şuanda dengeli özverili bir ilişki gözüküyor. Kendini gerçek aşkı bulmuş gibi hissediyorsun. Ne veriyorsan onun karşılığını alıyorsun. Geçmişte birbirinizi kırdığınız tartışmalı zamanlar olmuş. Bunlar daha çok işle alakalı şeylermiş. Sanki adam bişyleri yaparken sorumluluk almak istememiş gibi bu nedenle tartışmalar olmuş. Başta dediğim gibi bunlar geçiyor geçecek. Çevreninde bu duruma karıştığı görünüyor sanki. Sen köşeye çekilip düzelmesini bekliyorsun herşeyin. Bunu yaparkende hayatindaki güzellikleri biraz es geçiyorsun. Yakın gelecekte çok güzel bi aile olacağınızı söylüyor kartlar. Bahçesinde çocukların oynadığı bolluk ve bereketin olduğu bir eviniz olacak. Uzak gelecektede dünya kartı çiktı. Hayatında herşy yerli yerine oturacak tamamen bütünleştiğin bir ailen olacak

ben de bakmayacaksın zannettim :)
teşekkür ederim

X