Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Gamzelita merhaba iyi geceler :) açıkçası ben senin tarot bakmani çok begeniyorum rica etsem bi boş vaktinde bakabilir misin :) ben de kahve falına bakabilirim :)
Selam canim,
Suan musaitim, hemen bakiyorum.
burcunu ve iliski durumunu yazabilir misin?
Ben de flncan resimlerimi senin falina baktiktan sonra eklicem:)

Tabi . Burcum başak ilişkim yok sevgilimle ayrılalı 1.5 hafta oldu canım. .
Aile hayatinla ilgili olarak; ailenle olan iliskilerinin guzel oldugu ve maddi/manevi acidan pek bir sorun yasamadigin, ailenle her seyi konusarak sorunsuz halledebildigini hissettim ben.
saniyorum okulun sehir disindaydi. ailenden uzakta okudun?
Yasamis oldugun iliskilerde daha cok karsindaki insani karsilastirdigin bir erkek var, sanki baban ya da abin gibi... aradigin nitelikler, birisinin ozellikleriyle cok yakin.
eski erkek arkadasin, sana oranla maddiyata daha cok onem veren ve bencil bir karaktermis. Annesinin dizinin dibinden de pek ayrilmaya niyetli degil.
2 ay sonra o kisi bir ise baslayacak ya da suanki isinde bir yukselme soz konusu olabilir , bu surecte seninle gorusmek isteybilir ancak ailesinin ve eski erkek arkadasinin pek sana uygun oldugunu dusunmuyorum ben...
sen oldukca duygusal oldugundan, bu olayi pek kolay atlamayacak gibisin....
bu kisi cok sert birisiymis sanirim?
Ben baska bir kisinin senin hayatina girebilcegini hissettim ama daha zamani var.

Ben varım. Katina bakar mısın . Ben kumral buğday teli ela gözlü . O ise esmer

esmer erkeğin sebep olduğu aile içi sıkıntılar baş gösterecek. ayrıca esmer erkekte kısırlık gibi problem olabilir. çocuk sahibi olamama diyor çıkan kart. tecrübelerin sayesinde kötü bir olaydan kurtulacaksın. açık tenli bir bayan sayesinde iç huzuru bulacaksın. eğer hayattan beklentilerin yönünde yeterince çaba gösterirsen istediğin alanlar kendini geliştireceksin ve başarılı olacaksın.
açık tenli bir erkek çıktı. bu erkek yalnız takılmayı seven biraz da melankolik biri. aşkı bu kişide yakalayabilirsin.
kader bugüne kadar sana pek iyi davranmamış sanırım. ancak sen bunlara yeterinde göğüs germişsin. şimdi parlama zamanın gelmiş. artık daha çok sevilen daha çok yanında olunmak istenen kişi olacaksın. aşk açısından da kötüye giden şeyler tersine dönecek ve şans senden yana olacak. destenin şans kartı çıktı son olarak. tüm iyilikler güzellikler sneinle olacak.

kartlarım (gelişmeyi de es geçmezsen sevinirim :) )

kupa dörtlüsü
değnek prensi
ermiş ters
değnek altılısı
kılıç prensi ters
para onlusu
aziz ters
kupa şövalyesi ters
kılıç dörtlüsü
kılıç sekizlisi ters

Aile hayatinla ilgili olarak; ailenle olan iliskilerinin guzel oldugu ve maddi/manevi acidan pek bir sorun yasamadigin, ailenle her seyi konusarak sorunsuz halledebildigini hissettim ben.
saniyorum okulun sehir disindaydi. ailenden uzakta okudun?
Yasamis oldugun iliskilerde daha cok karsindaki insani karsilastirdigin bir erkek var, sanki baban ya da abin gibi... aradigin nitelikler, birisinin ozellikleriyle cok yakin.
eski erkek arkadasin, sana oranla maddiyata daha cok onem veren ve bencil bir karaktermis. Annesinin dizinin dibinden de pek ayrilmaya niyetli degil.
2 ay sonra o kisi bir ise baslayacak ya da suanki isinde bir yukselme soz konusu olabilir , bu surecte seninle gorusmek isteybilir ancak ailesinin ve eski erkek arkadasinin pek sana uygun oldugunu dusunmuyorum ben...
sen oldukca duygusal oldugundan, bu olayi pek kolay atlamayacak gibisin....
bu kisi cok sert birisiymis sanirim?
Ben baska bir kisinin senin hayatina girebilcegini hissettim ama daha zamani var.

Evet o suan veterinerlik fakültesinde stajini yapıyor yani dediğin gibi iş alanında yükselme söz konusu onun için ve yine dediğin gibi aile kuzusu biri ve sırf ailesi onaylamadigi için bitirdi
Dediklerin tamamen doğru ben çok duygusal biriyim bugün bile kaç saat agladim anlatamam.. aslında o sert biri değildir ama suan bana karşı tutumu çok sert ve acimasizca. ..
Onda bi pismanlik veya bana karşı sevgisi görülüyor mu canim

Evet o suan veterinerlik fakültesinde stajini yapıyor yani dediğin gibi iş alanında yükselme söz konusu onun için ve yine dediğin gibi aile kuzusu biri ve sırf ailesi onaylamadigi için bitirdi
Dediklerin tamamen doğru ben çok duygusal biriyim bugün bile kaç saat agladim anlatamam.. aslında o sert biri değildir ama suan bana karşı tutumu çok sert ve acimasizca. ..
Onda bi pismanlik veya bana karşı sevgisi görülüyor mu canim

Konusma gibi bir istegi olucak, bir sure sonra. Ama acikcasi onun prk guvenilir bir karakter olmadigini hissettim. Sana yakistiramadim:/
Bence senin hayatina yeni birisi giricek, daha bu kisiyle tanismadigini dusunuyorum.
InsAllah hakkinda hayirlisi neyse o plur, tum dileklerinin gercek olmasi dilegiyle!

Konusma gibi bir istegi olucak, bir sure sonra. Ama acikcasi onun prk guvenilir bir karakter olmadigini hissettim. Sana yakistiramadim:/
Bence senin hayatina yeni birisi giricek, daha bu kisiyle tanismadigini dusunuyorum.
InsAllah hakkinda hayirlisi neyse o plur, tum dileklerinin gercek olmasi dilegiyle!

Amin canım teşekkürler ağzına yüreğine sağlık :)
Sen de attigin gibi bakacağım :)

Tamam çok teşekkürler. :) Bekliyorum. :)
Gecmis kartlarina baktigimda, hayatinda bir donem uzucu olaylar yasadigin ve bu konunun ise, ailenden birisi, buyuk ihtimalle de annen oldugunu, seni cok uzen bir travma yasadigini goruyorum.
Agir bir depresyon yasadin mi? Cok icine kapanmissin bir sure de boyle devam etmis, sana destek olan kisi amcan/dayin/ ya da baban her kimse, bu kisi sana hala her konuda elinden geldigince yardimci olmaya calisiyor ancak su siralar kucuk bir hastalik durumu var sanirim o kisinin.

Seni sert sozleriyle kiran birisi var, yasca sendne buyuk. Hava grubu diyor kartlar ama ben daha cok Kova/Terazi gibi hissettim. Sucu hep sana atan birisi, kendisi hep zeytinyagi gibi uste cikmayi seviyor... Ama sen aslinda bu kisinin nasil birisi oldugunun farkindasin.
Hayatindan bu kisiyi cikarmak uzere olabilirsin.
Ssnin icin dogru olan kisi, sanki suanda bulundugun cevrede degil.
Sehir degistirme durumun var mi? Sanki yeni gidecegin bir ortamda bulabilirsin bu kisiyi.
Ama insanlara kolayca guvenemeyen bir yapin oldugunu hissettim.

esmer erkeğin sebep olduğu aile içi sıkıntılar baş gösterecek. ayrıca esmer erkekte kısırlık gibi problem olabilir. çocuk sahibi olamama diyor çıkan kart. tecrübelerin sayesinde kötü bir olaydan kurtulacaksın. açık tenli bir bayan sayesinde iç huzuru bulacaksın. eğer hayattan beklentilerin yönünde yeterince çaba gösterirsen istediğin alanlar kendini geliştireceksin ve başarılı olacaksın.
açık tenli bir erkek çıktı. bu erkek yalnız takılmayı seven biraz da melankolik biri. aşkı bu kişide yakalayabilirsin.
kader bugüne kadar sana pek iyi davranmamış sanırım. ancak sen bunlara yeterinde göğüs germişsin. şimdi parlama zamanın gelmiş. artık daha çok sevilen daha çok yanında olunmak istenen kişi olacaksın. aşk açısından da kötüye giden şeyler tersine dönecek ve şans senden yana olacak. destenin şans kartı çıktı son olarak. tüm iyilikler güzellikler sneinle olacak.

kartlarım (gelişmeyi de es geçmezsen sevinirim :) )

kupa dörtlüsü
değnek prensi
ermiş ters
değnek altılısı
kılıç prensi ters
para onlusu
aziz ters
kupa şövalyesi ters
kılıç dörtlüsü
kılıç sekizlisi ters
teşekkürler bebeğim :) gelelim senin falına. öhöm öhöm . baştaki kartları ess geçip son kartı açıklayım hemen şaka şaka :))) olabildiğince uzun yazacağım.

hayatındaki güzellikleri almışsın yanına öylece oturuyorsun. artık o kadar boşvermişlik başlamış ki sende gözün olumsuzluklardan başka bir şey görmüyor. devrilen kupalarda kalmış aklın bu nedenle hayatındaki güzellikleri göremiyorsun . Sürekli geçmişte kalmış aklın. Artık geçmişi kes at bi köşeye her zaman önüne bak. Geçmiş tozdur üfle gitsin. Geçmişe takılmak insanı hasta eder. Sen geleceğe odaklan o zaman bak nasılda gelecek istenilen güzellikler. Istenilen elbet bir gün GELECEK. bak burda da bile gelecek ifadesi geçiyor. bazı şeylerde sabırlı olmadığını söylüyor kartlar. bu nedenle ayağına gelen küçük fırsatlarıda kaçırmana neden oluyor. yakın zamanda eline çook güzel fırsatlar gelecek. bir ordu komutanı edasıyla bu fırsatları eline alacaksın. yalnız dediğim gibi sabırlı olmalısın. Yoksa üzerinde sabırsız olursan üzerinde bulunduğun at seni üstünden atar. Atı dizginlemek kontrol altına almak senin elinde. bu gelişmelerin gerekli olgunluğa ulaşabilmesi için biraz zamana daha ihtiyacın olacak. su grubu bir adamla ilişkin olumsuz etkileniyor bu durumdan. adamda bir geri çekilme kendi iç sesini dinleme bir dinlenme durumu gözüküyor. adam o kadar çıkmaza düşmüş ki eli kolu bağlanmış. Kendisini bataklığa saplanmış gibi hissediyor.adam aslında bu durumdan kurtula bilir fakat bunun farkında değil gibi. Gerekli şartlar oluştugunda da ailene bolluk ve bereket gelecek. bahçede neşeli bir şekilde oynayan çocukların olduğu bereketli güzel bir ailen olacak.

Gecmis kartlarina baktigimda, hayatinda bir donem uzucu olaylar yasadigin ve bu konunun ise, ailenden birisi, buyuk ihtimalle de annen oldugunu, seni cok uzen bir travma yasadigini goruyorum.
Agir bir depresyon yasadin mi? Cok icine kapanmissin bir sure de boyle devam etmis, sana destek olan kisi amcan/dayin/ ya da baban her kimse, bu kisi sana hala her konuda elinden geldigince yardimci olmaya calisiyor ancak su siralar kucuk bir hastalik durumu var sanirim o kisinin.

Seni sert sozleriyle kiran birisi var, yasca sendne buyuk. Hava grubu diyor kartlar ama ben daha cok Kova/Terazi gibi hissettim. Sucu hep sana atan birisi, kendisi hep zeytinyagi gibi uste cikmayi seviyor... Ama sen aslinda bu kisinin nasil birisi oldugunun farkindasin.
Hayatindan bu kisiyi cikarmak uzere olabilirsin.
Ssnin icin dogru olan kisi, sanki suanda bulundugun cevrede degil.
Sehir degistirme durumun var mi? Sanki yeni gidecegin bir ortamda bulabilirsin bu kisiyi.
Ama insanlara kolayca guvenemeyen bir yapin oldugunu hissettim.

Ya babam hasta olmasın :KK43: Annemle baya tartışmalarımız oldu ve Evet hâlâ üzülüyorum. Başka bir konu da dahil olmak üzere Evet çok zor zamanlar geçirdim. Içime kapandım. Şehir değiştirme durumum Evet var. Eğer bir yeri kazanırsam gitmek istiyorum. Beni sözleriyle kıran eski sevgilimdi. Onunla ilgili bir şey yok mu?

@Lousios ; Acikcasi ben onunla ilgili olarak pek olumlu seyler hissetmedm ama yine de onunla ilgili kartlar cektim suan senin icin...
eski sevgilin, etraftaki insanlarin dusuncelerine onem veren, oncelikle kendini daha sonra diger kisileri dusunen birisi miydi?
Bu kisinin suan icin seninle ilgili yapici ya da kalici dusunceleri yok. Eger iste calisiyorsa, suanda hayati is konusundaki sorunlara yonelik gibi geldi daha cok.
Davranislari hep ikilemde mi birakiyordu seni?
Ben hayatina baskasinin giriceini hissediorm canim

@Lousios ; Acikcasi ben onunla ilgili olarak pek olumlu seyler hissetmedm ama yine de onunla ilgili kartlar cektim suan senin icin...
eski sevgilin, etraftaki insanlarin dusuncelerine onem veren, oncelikle kendini daha sonra diger kisileri dusunen birisi miydi?
Bu kisinin suan icin seninle ilgili yapici ya da kalici dusunceleri yok. Eger iste calisiyorsa, suanda hayati is konusundaki sorunlara yonelik gibi geldi daha cok.
Davranislari hep ikilemde mi birakiyordu seni?
Ben hayatina baskasinin giriceini hissediorm canim

Aynen fazla dengesizdi. Neden iyi şeyler hissetmediniz onunla ilgili? Bir geri dönüşü olacak mi peki? Ben bunu çok merak ediyorum. Kalıcı olamayız zaten

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    84,2 KB · Görüntüleme: 45
  • image.jpeg
    image.jpeg
    76,3 KB · Görüntüleme: 16
  • image.jpeg
    image.jpeg
    81,9 KB · Görüntüleme: 17
  • image.jpeg
    image.jpeg
    80,9 KB · Görüntüleme: 18
  • image.jpeg
    image.jpeg
    45,6 KB · Görüntüleme: 25
@Lousios ; Onun hayatindaki oncelik kendisi. Ne istiyorsa onu yapiyor ve yapacak bir tip. Sen ise, ona oranla oldukca duygusal ve fedakarsin. Onun suanda hayatinda birisi yok, o pek duzenli iliski yasamayi sevmeyen birisi, daha cok kendince is konusunda statu yapmaya calisiyor, derdi bu.
tabiki bu fal, boyle birisi de olmayabilir. hajkinda hayirlisi olur insallah guzel kalplim

@Lousios ; Onun hayatindaki oncelik kendisi. Ne istiyorsa onu yapiyor ve yapacak bir tip. Sen ise, ona oranla oldukca duygusal ve fedakarsin. Onun suanda hayatinda birisi yok, o pek duzenli iliski yasamayi sevmeyen birisi, daha cok kendince is konusunda statu yapmaya calisiyor, derdi bu.
tabiki bu fal, boyle birisi de olmayabilir. hajkinda hayirlisi olur insallah guzel kalplim
bana bakabilir misin?

X