Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
kızlar fallaşalım mı tarot yada katina bakıyorum

Eklentiler

• DSC05841.jpg
    508,8 KB · Görüntüleme: 93
  • DSC05842.jpg
    514,9 KB · Görüntüleme: 90
  • DSC05843.jpg
    463 KB · Görüntüleme: 98
  • DSC05844.jpg
    396,1 KB · Görüntüleme: 101
rapisa hani bencağızın tarotu unutunmu beni
canım ben sana tarot baktım diye hatırlıyorum sanırım sen yurtdışı için sormuştun ben senden bilgi istemiştim sen geç cevap verdin diye ben sen bilgilerini vermeden bakmıştım yanlış mı hatırlıyorum

Evinde işinde mutluluğum huzurun güzel . Kumral küçük gözlü küçük olduğu bir bayansın annem sanırım sana destek veren bir bayan var. Sakin sade bir hayatın var .bBugünlerde kalabalık güzel bir ortama gireceksiniz .Burada açık tenli orta boylu bir erkek çıkmış sana bakan ama bu erkekler ilerisi için çok fazla birşey söyleyemem. Kısa Zamanda bir kısmetin ayağına gelecek bu kısmet kitap okul gibi olayla bağlantılı bir şey. Nişan söz gibi bir olay yakın zamanda var sana ama bu kişi senden büyük birisi .M isimli birisi tarafından tanıştıracak sın .Bu kişi yukarıdaki kumral olan insan değil daha sonra tanışacaksın.Âraban var mı bilmem ama evleneceğim kişi tarafından alınacak yada senin var .Bu kişi yirmi üç rakamı var tanışacaksın zengin kısmetli bir insan adında A L harfleri var . Fincanın da çok güzel kısmet zenginlik var ,tabak ışıl ışıl evleneceğin kişiyi zengin çadır var bunlar zenginlik demek evleneceğin kişi uzun boylu kumral senden biraz büyük zengin birisi ailesinde kişi sayısı az.çok güzel bir fal evlenirsen calismicaksin sanırım.

canım ilerisi için söylediklerin güzel şeyler olur inşallah ama diğerleri iş hariç pek tutmadı evimde mutlu huzurlu değilim annem vefat etti. gözlerim küçük değil kendimde orta boyluyum . sağol canım

hayır canım görüştüğüm biri yok....evlilik olacak mı ve yurt dışı işim olacak mı diye bakarsan sevinirim...yurt dışı iş ise bi rüya gördüm onun için tarot bakmanı istiyorum...
sadece bunlara bakman yeterli.....ve başın sağolsun rapisa seni çok iyi anlıyorum çünkü bende 2 yıl önce annemi kaybettim...nasıl bir acıdır iyi bilirim...

bakan olursa falına bakacağım :)

Eklentiler

• 2014-10-06-1505.jpg
    1,1 MB · Görüntüleme: 53
  • 2014-10-06-1506.jpg
    1,1 MB · Görüntüleme: 63
  • 2014-10-06-1507.jpg
    1,2 MB · Görüntüleme: 66
  • 2014-10-06-1508.jpg
    1,1 MB · Görüntüleme: 87
  • 2014-10-06-1504.jpg
    1,1 MB · Görüntüleme: 76
sadece bunlara bakman yeterli.....ve başın sağolsun rapisa seni çok iyi anlıyorum çünkü bende 2 yıl önce annemi kaybettim...nasıl bir acıdır iyi bilirim...
sağol canım seninde başın sağolsun . baban kaç yaşında evlenmeyi düşünüyor mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…