Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
burcum yengec canim askla ilgili bakabilirsen sevinirim
canım bu aralar sıkıntılısın birşeyler için çok çabalamışsın yorulmuşsun emek vermişsin çok sorun yaşamışsın ama sana bir haksızlık yapılmış bu yüzden üzgünsün.çalışıyormusun canım işle ilgili bugünlerde bir sorun yaşamış olabilirsin.yakın zamanda maddi anlamda bir sorun yaşayabilirsin.bu arada eğer çalışıyorsan ve işle ilgili bir sorunun olduysa bu konuda bir görüşme yapabilirsin.canım sen bu yakın zamanda ayrılık mı yaşadın.bir zaman sonra kendi başına kafanı dinlemek isteyebilirsin.sonrasında bir karar verip hayatına na göre bir yön çizeceksin ve konuda katii kuralların lacak düzgün bir yaşam sürmek isteyeceksin. kendine karşı da sert kuralların olabilir.aşk konusunda yeni birşey göremedim canım

sağol canım seninde başın sağolsun . baban kaç yaşında evlenmeyi düşünüyor mu
babam 62 yaşında ben ve erkek kardeşim evlendikten sonra evlenmeyi düşünüyor ....ben ve kardeşimde destekliyoruz...çünkü yalnızlık Allaha mahsus...kardeşim evleneceği kızı tayin etti görüştüğ bir kız var ....banada Allah kerim....

babam 62 yaşında ben ve erkek kardeşim evlendikten sonra evlenmeyi düşünüyor ....ben ve kardeşimde destekliyoruz...çünkü yalnızlık Allaha mahsus...kardeşim evleneceği kızı tayin etti görüştüğ bir kız var ....banada Allah kerim....
en iyisini yapmışsınız canım çünkü evlenmeli baban yalnız kalırsa çok sıkıntı çekersiniz . inşallah senin içinde hayırlı biri çıkar karşına evlenirsin canım:KK60:

Rapisa bana da tarot bakar mısın. Bende sana tarot yorumlarım.
tarot falın:
canım evle ilgili bir sorun mu yaşadın bir bitiş olmuş hayatında bu durum seni ruhen çok yormuş.fakat ne olursa olsun sen yine dengeni korumayı başarıyorsun ayrıca bu dik duruşunla kendinle gurur duyuyorsun.yani bir bitiş olmuş dedim ama ne bittiğini anlayamadım akat senin elinde olan birşey değilmiş.yakın zamanda hayatın normale dönecek kendini güçlü hissedeceğin şeyler olacak. etrafında yeni birşeylere açık olmadığın düşünülüyor bu yeni bir ilişki olabilir.yani bir ilişkiye başlamak istemiyorsun gibi hemde kararsız gibi algılanıyorsun.ilerde maddi anlamda bazı ufak sorunlar yaşayabilirsin bu şeyleri kafana takıp üzülebilirsin ama bu sadece bu maddi şeyler değil içindebiriktirip patlamak gibi.
canım kendim için çektiğim kartlar:
1 kılıç. 6lısı düz
2 kupa 2lisiters
3 kılıç 4lüsü düz
4 mahkeme ters
5 ölüm düz
6 değnek prensi düz
7 tılsım 10lusu düz
8 kılıç 7lisi ters
9 kılıç 5lisi ters
10 değnek 5lsii düz

X