Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
canım evlilik hakkında derken evlenecek misin diye mi yani daha net sorarsan sevinirim yani evlenmek için görüştüğün biri varda onun için soruyorsan onun burcunu ikinizin saç ten göz renklerinizi yazarsan iyi olur
hayır canım görüştüğüm biri yok....evlilik olacak mı ve yurt dışı işim olacak mı diye bakarsan sevinirim...yurt dışı iş ise bi rüya gördüm onun için tarot bakmanı istiyorum...

bu arada yeni fincanında birşeyler anlatan iki kişi ve anlattıkları çocuk var...yani bi çocuğu karşısına almış vıdır vıdır bişeyler anlatıyolar...büyükçe bir yılan var ağzı salkım saçak laflarla dolu ama tam önünde bir haber kuşu var...tabağında ise büyük bir yunus ve kılıç balığı arka arkaya duruyorlar...

bir de akacak az bir göz yaşın var...
ya doğru düzgün bir fincanınız olsun ne böyle yılanlar felan bi dahakine iyi bir fincan bekliyorum...

canım ben sembollerden birşey anlamıyorum ama yunus balığı kılıç yerine bunu yorumlasan süper olurdu

tabagimi unutmusum
Fincanda R harfi var by kişi erkek fakat yanında anne yada abla si diyeceğim kişi hayatında başkim.Sen çok beklemiş hep beklemissin yani hayatını şu olay bitsin bu olacak,şu bitsin bu olacak düşüncesiyle gecirmissin.buda seni yormuş am
a yapacak bir şey yok kader diyelim.dört zan yada yıl önce aşk üzmüş seni çok.bu kişi yakından biri sanırım ki tekrar bağlantı kurmaya çalışıyor.senin aşık olacağın kişinin adında R Y harfleri var kalp var.Hayatıni herkese anlatıyorsun bunlarsana akıl karstiriyor.Artık aşkını buluyorsun ama başta dediğim gibi biraz aileci .a sende uyumlu insansın .bence mutluluk var sana ins

agzina yuregine saglik canim cok tesekkur ederim :)

Karşılıklı fal bakmak isteyenler mesaj atsın=)

hayır canım görüştüğüm biri yok....evlilik olacak mı ve yurt dışı işim olacak mı diye bakarsan sevinirim...yurt dışı iş ise bi rüya gördüm onun için tarot bakmanı istiyorum...
huhuhuuuu hani benim tarot falım.....

Falıma bakan arkadaşların falına bakacağım ben de. Kahve ve tarot bakabiliyorum sorunuzu sorun yeterli.

Eklentiler

• 20141003_115016.jpg
    1,4 MB · Görüntüleme: 66
  • 20141003_115038.jpg
    1,4 MB · Görüntüleme: 52
  • 20141003_115108.jpg
  • 20141003_115116.jpg
  • 20141003_115130.jpg
    1,4 MB · Görüntüleme: 81
  • 20141003_115150.jpg
    1,4 MB · Görüntüleme: 60
  • 20141003_115304.jpg
    1,5 MB · Görüntüleme: 58
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…