Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
fallaşalım mı tarot yada katina bakıyorum
rapisa biraz birikmiş paran var...
şaşkın şaşkın bakan bir erkek yüzü var ama problemli değil...
üzülen hatta acı çeken bir kadın yüzü var olayların arasında kalmış gibi...
büyük ve kem gözü olan bir kafa var....düşünceleri çok fazla ama sana sırtını dönmüş...kafasında çok düşünceler var yan bakan tarzında biri...çatallı dili var ve dili çok uzun, karmaşa yaratmış ve bu karmaşada hem keyif alan hem üzülenler olmuş...
S harfi var ve çok haberleşmeler olmuş haberleşmer havada uçuşmuş gibi...ama lafta kalmış sadece pek etkisi olmamış...
tabağında üçgen var sana veya senden birine hediye gidecek...

rapisa biraz birikmiş paran var...
şaşkın şaşkın bakan bir erkek yüzü var ama problemli değil...
üzülen hatta acı çeken bir kadın yüzü var olayların arasında kalmış gibi...
büyük ve kem gözü olan bir kafa var....düşünceleri çok fazla ama sana sırtını dönmüş...kafasında çok düşünceler var yan bakan tarzında biri...çatallı dili var ve dili çok uzun, karmaşa yaratmış ve bu karmaşada hem keyif alan hem üzülenler olmuş...
S harfi var ve çok haberleşmeler olmuş haberleşmer havada uçuşmuş gibi...ama lafta kalmış sadece pek etkisi olmamış...
tabağında üçgen var sana veya senden birine hediye gidecek...
sağol canım yorumuna sağlık.şimdi çok uykum geldi bana burcunu yazarmısın sana yarın trot baksam olur mu

sağol canım yorumuna sağlık.şimdi çok uykum geldi bana burcunu yazarmısın sana yarın trot baksam olur mu
elbette olur...kova burcuyum, koyu kahve saç, kahve göz...
yurt dışı işim olacak mı ve evlilik hakkında bakarsan sevinirim...iyi uykular ...

yurt dışı işim olacak mı ve evlilik hakkında bakarsan sevinirim...iyi uykular ...
canım evlilik hakkında derken evlenecek misin diye mi yani daha net sorarsan sevinirim yani evlenmek için görüştüğün biri varda onun için soruyorsan onun burcunu ikinizin saç ten göz renklerinizi yazarsan iyi olur

Arkadaşlar benimkine de bakın nolur çok merak ettim.. biraz sıkıntılı bir dönemden geçiyorum.... IMAG0357.jpg IMAG0361.jpg IMAG0360.jpg IMAG0362.jpg

Benim de falıma bakabilir misiniz? Yol ayrımındayım. Sıkıntılıyım. Benim ufkumu açabilecek yorum rica edebilir miyim?

Eklentiler

• 20140928_091915.jpg
    20140928_091915.jpg
    1,4 MB · Görüntüleme: 87
  • 20140928_091928.jpg
    20140928_091928.jpg
    1,5 MB · Görüntüleme: 77
  • 20140928_091936.jpg
    20140928_091936.jpg
    1,5 MB · Görüntüleme: 74
  • 20140928_091943.jpg
    20140928_091943.jpg
    1,4 MB · Görüntüleme: 69
  • 20140928_091946.jpg
    20140928_091946.jpg
    1,6 MB · Görüntüleme: 84
  • 20140928_092011.jpg
    20140928_092011.jpg
    1,1 MB · Görüntüleme: 91
canım evlilik hakkında derken evlenecek misin diye mi yani daha net sorarsan sevinirim yani evlenmek için görüştüğün biri varda onun için soruyorsan onun burcunu ikinizin saç ten göz renklerinizi yazarsan iyi olur
canım bana da tarot bakar mısın. bende sana tarot yorumlarım.

kendine güveniyorsun akıllı birisin.maddi durumun kötü değil iyi ama çok daha iyi şartlarda olmak istiyorsun.hedeslerin var ama burada bir erkek sana engel oluyor.sanırım erkek arkadaşın .onunla küsmüsünüz. içinde küs olduğun biriyle barışma isteği var.bugünlerde sevgilin varsa aranızda sorun olmuş.yakın zamanda işle ilgili bir sorun yaşayacaksın.yahut eğer yurtdışında iş mi yapacaktın o şey olmayacak bir sorun çıkacak.burada sorun senle alakalı değil işin olmaması seni engellemelerinden kaynaklanıyor.yani başarısız olman için seninle alakalı hiçbir sorun yok donanımlısın yurtdışında yapabilirsin fakat yine de engeller çıkabiliyor.etrafındaki insanlara karşı belki kızgınsın onlara bu yüzden kötü davranıyor olabilirsin ama bunu isteyerek yapmıyorsun bazı konularda ilerleyememen insanların sana engel olması hayata karşı seni kızgın yapıyor sanırsam.evliklikle ilgili sorun ne tam anlamadım fakat bu konuda duygusal ilişkinde sıkıntı yaşayabilirsin yani üzülebilirsin ancak eskisi kadar takmayacaksın bu durumu.
canım sana güzel şeyler yazmak isterdim ama ben ne hissediyorsam onu yazıyorum umarım çıkmaz yazdıklarım.

canım bana da tarot bakar mısın. bende sana tarot yorumlarım.
canım kendim için çektiğim kartlar.
1 kupa ikilisi düz
2 tılsım 2lisi ters
3 değnek 4lüsü düz
4 şeytan düz
5 denge düz
6 kılıç kralı düz
7 kupa 6lısı düz
8 değnek ası düz
9 güneş ters
10 adalet düz
bende birazdn yorumlıycam falını

canım kendim için çektiğim kartlar.
1 kupa ikilisi düz
2 tılsım 2lisi ters
3 değnek 4lüsü düz
4 şeytan düz
5 denge düz
6 kılıç kralı düz
7 kupa 6lısı düz
8 değnek ası düz
9 güneş ters
10 adalet düz
bende birazdn yorumlıycam falını
canım sen yeni biriyle mi tanıştın. burda sevgi dolu bir karşılaşma flörtleşme gözüküyor. aranızda güzel bir elektirk oluşmuş. sen bu kişiye güvenip güvenmemekte kararsızsın. bir kutlama gibi bişey gözüküyor. geçmişte oğlak burcu biriyle bir anlaşmazlık olmuş. bu kişiye dikkat et tehlikeli biri. yakın gelecekte hava grubu biri sana geliyor. sanırım terazi burcu bu kişi.bu kişiyle aranızda karşılıklı aşk var. ya da başlama ihtimali yüksek. yeni bir ilişki başlangıcı olacak gibi. sana güzel bir armağanla teklifle geliyor. sen bu birlikteliğin kötü gitmesinden korkuyorsun. uzak gelecek kartı yine terazi burcu birisini gösteriyor. adaletli konuşmayı seven neşeli birisi bu kişi.

canım ben boğa burcuyum. aklımda biri var terazi burcu onunla birşeyler devam edecek mi ? yoksa başka biri mi olacak. olacaksa hangi burçtan biri olacak. yorumlarsan sevinirim. :)
canım bence teraziyle birşey olmayacak.canım sen yeni bir ilişkiye başlamayı düşünüyorsun yada üzeresin bir karar vermişsin bu doğru bir karar olmuş yada olacak.sanırım istememişsin.yani karışık olacak ama biriyle bir başlangıç yapmış gibi olmuş sonra düşünmüşsünki ben bu kişiyle yapamam vazgeçmişsin. duygusal anlamda seni tatmin etmemiş kendini boşlukta hissetmene sebep oluyor bu durum. aman beee boşver redmars bende aynıyım. b erkeklerin hepsi aynı b.kun suyu :KK45::confused: neyse dönelim falına . yakın zamanda parasal sorunlar yaşayabilirsin bunu neticesinde bir işe yahut gelir geritecek birşeye başlayabilirsin. etrafında hava grubundan biri var.genç biri. hayatında birşeyler uzaklaşıp kendinle başbaşa kalıp huzuru bulmaya çalışacaksın canım.
senin yorummunu da bekliyorum

canım sen yeni biriyle mi tanıştın. burda sevgi dolu bir karşılaşma flörtleşme gözüküyor. aranızda güzel bir elektirk oluşmuş. sen bu kişiye güvenip güvenmemekte kararsızsın. bir kutlama gibi bişey gözüküyor. geçmişte oğlak burcu biriyle bir anlaşmazlık olmuş. bu kişiye dikkat et tehlikeli biri. yakın gelecekte hava grubu biri sana geliyor. sanırım terazi burcu bu kişi.bu kişiyle aranızda karşılıklı aşk var. ya da başlama ihtimali yüksek. yeni bir ilişki başlangıcı olacak gibi. sana güzel bir armağanla teklifle geliyor. sen bu birlikteliğin kötü gitmesinden korkuyorsun. uzak gelecek kartı yine terazi burcu birisini gösteriyor. adaletli konuşmayı seven neşeli birisi bu kişi.
ah be canım ya hiç inanamıyorum yani ewt birşeyler oluyor ama bunlar beni duygusal anlamda tatmin etmiyor malesef

hadi yaa. kartların yalancısıyım. :KK43: bende sevinmiştim. iyi bişeyler olacak diye
yok canım zaten falıma bakanlar hep maşallah güzel şeyler söylüyorlar herkes yeni mutlu bir ilişkim olacağını söylüyor ama birşeylerde oluyor ama hep hüsran olur inşallah :KK50:

canım bence teraziyle birşey olmayacak.canım sen yeni bir ilişkiye başlamayı düşünüyorsun yada üzeresin bir karar vermişsin bu doğru bir karar olmuş yada olacak.sanırım istememişsin.yani karışık olacak ama biriyle bir başlangıç yapmış gibi olmuş sonra düşünmüşsünki ben bu kişiyle yapamam vazgeçmişsin. duygusal anlamda seni tatmin etmemiş kendini boşlukta hissetmene sebep oluyor bu durum. aman beee boşver redmars bende aynıyım. b erkeklerin hepsi aynı b.kun suyu :KK45::confused: neyse dönelim falına . yakın zamanda parasal sorunlar yaşayabilirsin bunu neticesinde bir işe yahut gelir geritecek birşeye başlayabilirsin. etrafında hava grubundan biri var.genç biri. hayatında birşeyler uzaklaşıp kendinle başbaşa kalıp huzuru bulmaya çalışacaksın canım.
senin yorummunu da bekliyorum
teşekkür ederim canım. arada kaynamış görmemişim

X