Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565

Canim ben netten almadim yvrtdisinda yasayan bi arkadasim verdi o merak edip almis ama anlamadiği icin oyle duruyordu tasiyordu yanında gorunce istedim bana verdi ama nette var haua kitapcilara siparis ver getirirler.

Astroloji ogretmeye haftaya baslayabilirim o zaman birazdaha musait olurum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

tamam balım, dost kitap evine sordum da yok dedi pariş olayınıda sordumona da yok dedi
netten bakmadım oraya bakarım, napolion nun inişli çıkışlı hayatını bilmiş bu kadının kartları karısı ile ayrılcağını falan
bi de ona el atayım dedim

El at tabi benim icin de iyi olur ayricç diger kartlara gore daha isabetli bence ama kendime yorum yapamiyorum

El at tabi benim icin de iyi olur ayricç diger kartlara gore daha isabetli bence ama kendime yorum yapamiyorum

bende öyleyim bitanem, görsem bile ne olduğunu dile getiremiyorum, çıktıktan sonra anlıyorum

Oyle biri yok henüz ama insallah olyr bklm beklemedeym :)
Hasta olmusm canm cok agrim ilac aldm yattm simdi. Agrisi gctiginde bakicm tbikisi bakmaz miym hic

söylemiycem dedim ama yine de kendimi tutamıyorum, önce sizin fallarınıza bakan arkadaşların fallarına bakın sonra gelip bana da bakın diyin isterseniz, emeğe saygı biraz...

Kime bakmamisim hem ben özellikle diyorum bana özelden mah atın her türlü bakarım diye. . Üslubunuz çok saygısızca. . Unutmuş olabilirim ve bunu kibarca arkadaşlar hatırlatır. . Iyi aksamlar. .

canım yakın zamanda aşk hayatınla ilgili bir beyle görüşmen olacak. sanırım bir iş yemeği yada arkadaş toplantısı gibi bir durumla başlayacak fakat ardından o gün o kişiye karşı güzel şeyler beslediğini hissedeceksin. ve ortam öyle bir hal alacak ki sen sanki bu beyle başbaşaymışsın gibi hissedeceksin onun sana karşı olan ilgisinden ötürü. fakat bu beyin geçmişinde bir sıkıntı var ve bugününü etkileyen bir bayanla alakalı bir durum. ama erkekten yana için rahat olsun tamamen gerisinde bırakmış belkide farkında bile değil.
birde iş hayatında dikatli olman gereken bir döneme girmişsin iş hayatında bazı kıskançlıklar ve anlaşmazlıklar baş gösterebilir. bunlar seni başarısızlığa sürükleyebilir. eğer bunlarla baş edebilirsen devamlı görünüyorsun yolun açık.
sosyal anlamda çok aktif olacağın bir döneme giriyorsun. kendine oldukça bakacağın bir süreç hemde.
önceki fallara nazaran çok daha ferah ve çok daha rahat görünüyorsun bu defa. inşallah hep böyle devam eder.

Haneye önemli birinden sevinçli bir haber gelicek. Karmaşık bir aşk hayatın var gibi, ama sonu evliliğe kadar gidicek. Yakın zamanda ailenden birinin büyük başarısıyla çok mutlu olucaksınız. Maddi imkanlarının üstünde harcamalar yapıyosun. Dikkatli olmanda fayda var. Sevdiğin biriyle inatlaşman yüzünden büyük bir tartışma yaşicaksınız.

Ayrıca fal için de çook teşekkür ederim :)

Kime bakmamisim hem ben özellikle diyorum bana özelden mah atın her türlü bakarım diye. . Üslubunuz çok saygısızca. . Unutmuş olabilirim ve bunu kibarca arkadaşlar hatırlatır. . Iyi aksamlar. .

üslubum mu saygısızca hiç bir hakaret bile içermiyor yazdıklarım
insanları kandırdığınızı belirtmek dışında, aynen dediğiniz gibi hem msj da attım bir kaç defa burdan da yazdım ama gel gör ki bir aldırmazlık, bir görmemezlik demek ki bu şekilde taş atmam gerekiyomuş size farkedebilmeniz için, yani tamam 1 seferde görmezsin 2 seferde görmezsin ama 3. seferde illaki görürsün bence...
neyse diğer arkadaşlarımıza da ders olur bana olduğu gibi, sizin falınıza bakarken dikkat ederler, karşılıklı fallaşmak istiyorlarsa...

Canınız saolsun..
Kime doldunuz biliyorum ama allah gönlünüz merhamet versin..

ayy bebeğim işh, çok güzel öngörüler umarım gerçekleşir, yüreğine sağlık balım

Ve en son bu msj siz atmissiniz ve bakılmayan fal benim falim. Bilginize. .

Eklentiler

• $1406745782996.jpg
    15,1 KB · Görüntüleme: 48

bende teşekür ederim canım

Ve en son bu msj siz atmissiniz ve bakılmayan fal benim falim. Bilginize. .

hahahahhahaha, burdan yazdıklarıma bir bakın isterseniz, msj kutumu bugün temizledim en son attığım msj gösteremiyorum haliylen, madem kanıt istiyosunuz geri sayfalara gidip bi check edin zahmet olcak biraz ama..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…