Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565

Tamam canim musait oluncç o na da bakarim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kızlar fallaşalım miii?

Eklentiler

• $1406733952507.jpg
    39,2 KB · Görüntüleme: 43
  • $1406733967465.jpg
    31,9 KB · Görüntüleme: 42
  • $1406733982875.jpg
    31,8 KB · Görüntüleme: 45
  • $1406734002678.jpg
    35,5 KB · Görüntüleme: 48
  • $1406734032796.jpg
    33,8 KB · Görüntüleme: 44
kızlar fallaşmaya geldim .. falıma bakana bende bakarm

merhaba fıstık, iyi bayramlar;
baş dönmelerin var canım sıcaktan heralde, biraz çalkantılı geçmiş hayatın ama artıkdüzeliyor, bekliyosun böyle bazı şeyleri artık dinlenme dönemine geçmişsin, doğrulukla dürüstlükle haraket ediyorsun ve geçmişe yönelik pişmanlıkların olucak senin keşke bunu yapmasaydım gibiçünki geçmişteki görüşlerinden değişiklikler yaşıycaksın yeni bişeylere başlamışsın sanki açık tenli olgunca derken huy anlamında görüşmelerin var ya da olucak yakın zaman içersinde hoş bisohbet görünüyor, hatta bu insanla bi ilikiye bile başlıyabilirsiniz, eylül ayına kadar bi ilşkiniz başlayabilir ve gayet verimli dengeli biaşk olucak biribirinizi tamamlayan türden
ayy umarım her şey istediğinz gibi olur canım
http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=634106&page=756 benimkide burda müsait olduğunda göz atarsın fıstık

teşekürler cnaım, geçmişi bıraktım zaten gelecek bi gelmiyo yaw, benim ailem ben seçtikten sonra işi gücü kötü değil se bişey demez yaw, bende benim altımda olan birini istemem zaten, bakalım gelsin de görelim

eski sevgilinizle aynı ortamda aynı okul ayı iş gibi güzel bi ilşkiniz varmış biribirinize değer veren bi ilşkiniz, ama bitmiş sonrasında siz bundan haberler almışssınız bi ara ve ayrıldıktan sonra, nasıl desem böle kenara çekilmişssiniz ve olacak şeyleri bekliyosunuz uzun bi süre yalnız kalmışssınız, yeniden başlamayıdüşünüyosunuz siz düşünceleriniz çok yoğun herşeyi en ince ayrıntısına kadar didikliyceksiniz özleminiz de çok fazla ayın 21 olmadangörüşüceksiniz hatta ama bi ilşkiye tekrardan başlıycağnızı söyleyemem, çok dua ediyosunuz böyle geceleri yatmadan önce bi girişim yapıcaksınız atıcaksınız ama beklediğiiz gibi sonuçlanmayabilir

sonuçta bu fal, bence deneyin arkadaşça konuşmak için arayın umarım her şey gönlünüze göre olur

ah şu gurur ve korku olmasa bi dakika bile beklemem .. zaten artık olucak gibi değil 3 ay oldu ayrılalı teşekkürler canım baktığın için

Tamam canim musait oluncç o na da bakarim

4 gözle bekliyorum bebek,
yaw ben geçen dosta gitiğimde bu senin kartlarını sordum ama satılmıyodu, nerden bulabilirim netten aldın sanırsam bir de artık bana astrolojik bakım öğreticektin müsaitsen ona da başlayabiliriz

Ama ben de isterimm :-(

tamam bekliyorum :)

Sufigo ilişkinizde sadakat şüphesi kıskançlık yaşanmış. Bu adam seni seviyor onun bir erkek arkdşndan sizle ilgili bir haber duyup çok sevineceksin. Seni hala sevdiğine emin olacaksın. Bu adam tlf veya internet ortamda çok kötü bir haber veya olaydan dolayı canı sıkılacak sinirlenecek? Ayrıldığınız için cok acı çekiyor barışma ihtimali çok yüksek seni tlf vya mesajla arayıp sevdiğini söyleycek. Sana sıkıntı veren ısrarcı askını bir adam var yada çıkacak yüz verme. Niyetindeki adam seninde hala onu sevip sevmediğini özlediğini düşünüyor .......

Kızlar fallaşalım miii?

içiniz biraz karanlık çıkmış, etrafınız fazlasıyla sizi bunltmışgibi, çalışıyomusunuz okuyomusunuz bilmiyorum ama kariyerile ilgili güzel gelişmeler var hayatınızda, yeni giriimşere başlayabilirsiniz bu konuda
bi erkekle barışmanız olmuş, koyu kumral labilir ama açık tenli değil sanırsam, dürüst aynı zamanda dengesiz ve tez canlı bi erkek bu ama ağır olup kütük gibi olduğu durumlarda olabiliyor bununla aranızda engeller var ama çözülmüycek engeller değil, görüşmeleriniz bu engelleri aşma yolunda olucak bi süre boyunca ama sonrasında yine bir ayrılık görünüyor
umarım ayrılmazsınız
her şey gönlünüzce olsun

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=634106&page=756
benim falımda burda bakarsanız sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…