Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
yok canım ben kimseye dolmadım, hep de canım cicim tatlı dilliyimdir, sizin davranışınıza karşı tepki gösteriyorum haksızlığa gelemiyorum naparsın...

Canim saolsun.. hak yememeye dikkat ederim az da olsa biri ler beni burda.. ben kimseye gönül koymam. . En son msj oydu.. önemli değil 3 günlük dünya yaş 27 olmuş değmez kimseyi kırmaya yaslandim :)

Yeni falim :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Yavrum falına bayildim çok güzel. . Sıkıntılar akıp gidiyor. .
Ve cok istediğin bir şey var az daha sabredersen bu da olacak.. Bunlar geride kalacak..
Şafak bitecek ve güneş doğacak istediğin kişiyle karşılıklı görüşmelerin olacak..
Çok bereketli bir döneme gireceksin. .
Kafana her ne takıyorsan şu gibi akacak.. güzel günler olacak.. dargın olduğun birisiyle barisacaksin ve cok kalabalık ortamlara gireceksin..
Karşına 2 yol çıkacak ve sen seçim yapacaksın ..
Ikiside çok temiz bu yollarin tatlım. .
Niyetin için zaman gerek.. sayılı günler çabuk geçer unutma :KK66:
2015 seni yılın olacak demedi deme :KK66:

Yeni falim :)

canım br şey gelecek sana hediye gibi 1 li br zamanda . 1 ay yda 1 hafta mı desek blmyrm kuşların var kısmetn bol olacğı br döneme giriyorsun sen . kocaman br kalp var tertemiz brşey :) tam böyle sıkıntılarının bttiği ana denk gelmiş bu kalp hatta bu kişinin adının i.,nde v garfi ve a harfi var cnm :)yakın zmnda br sıkıntı atlatmışsın sen ama gelip gitmiş birşy dileğin tertemz cnm isminin içinde e harfi olan bryle bu aralar ters düşmüşsün belli cnm brde hayatndan biri çıkacak kısa zmn sonra . aşk yda dost tam görnmyr balıkların vr cnm muradların olacak iş yada okul hayatınla ilgli güzel brşeyler olck cnm mutluluk dallanıp budaklanack snde kalbn çok sıkışmış cnm snn bu aralar daralmışsın boğulmuşsın ama bir yola gideceksin bu yolla brlkte atacaksn sıkıntılarnı

Yavrum falına bayildim çok güzel. . Sıkıntılar akıp gidiyor. .
Ve cok istediğin bir şey var az daha sabredersen bu da olacak.. Bunlar geride kalacak..
Şafak bitecek ve güneş doğacak istediğin kişiyle karşılıklı görüşmelerin olacak..
Çok bereketli bir döneme gireceksin. .
Kafana her ne takıyorsan şu gibi akacak.. güzel günler olacak.. dargın olduğun birisiyle barisacaksin ve cok kalabalık ortamlara gireceksin..
Karşına 2 yol çıkacak ve sen seçim yapacaksın ..
Ikiside çok temiz bu yollarin tatlım. .
Niyetin için zaman gerek.. sayılı günler çabuk geçer unutma :KK66:
2015 seni yılın olacak demedi deme :KK66:

Sagol canim bir sey diyimmi niyet tutmayi unuttum bu kez ama genelde 2 konu icin'kapatirdim artik 1e dustu insallah bu tek kalan dilegim en kisa surede gerceklesir o zaman her sey daha iyi olur.

Ne guzel seyler yazmissin yuregine saglik umarim bu iki yol isle ilgilidir :thumbup:

canım br şey gelecek sana hediye gibi 1 li br zamanda . 1 ay yda 1 hafta mı desek blmyrm kuşların var kısmetn bol olacğı br döneme giriyorsun sen . kocaman br kalp var tertemiz brşey :) tam böyle sıkıntılarının bttiği ana denk gelmiş bu kalp hatta bu kişinin adının i.,nde v garfi ve a harfi var cnm :)yakın zmnda br sıkıntı atlatmışsın sen ama gelip gitmiş birşy dileğin tertemz cnm isminin içinde e harfi olan bryle bu aralar ters düşmüşsün belli cnm brde hayatndan biri çıkacak kısa zmn sonra . aşk yda dost tam görnmyr balıkların vr cnm muradların olacak iş yada okul hayatınla ilgli güzel brşeyler olck cnm mutluluk dallanıp budaklanack snde kalbn çok sıkışmış cnm snn bu aralar daralmışsın boğulmuşsın ama bir yola gideceksin bu yolla brlkte atacaksn sıkıntılarnı

Su guzel ugurlu kismetler gelsin artik cok bekletmeden:) benim'kalaim v harfinin yanindadir baskada bise yok zaten.
Insallah isle ilgili guzel seyler olur tatlim tesekkur ederim.
Canim ben de senin kartlara yarin bakarim :)

Ben bunu hic bilmiyordum kac kez oyle oldu ben zor da olsa acmistim :confused:

bakılmaz cnm açma dileğin kabul olmaz yoksa

Su guzel ugurlu kismetler gelsin artik cok bekletmeden:) benim'kalaim v harfinin yanindadir baskada bise yok zaten.
Insallah isle ilgili guzel seyler olur tatlim tesekkur ederim.
Canim ben de senin kartlara yarin bakarim :)

rica ederm cnm :) inş gelir

Herkese merhabaa fallaşmak isteyen? :KK3:

$Fotoðraf1279.jpg $Fotoðraf1280.jpg $Fotoðraf1281.jpg $Fotoðraf1282.jpg $Fotoðraf1283.jpg

Kızlar fallaşalımmı ? :)

Eklentiler

• $1406801100140.jpg
    $1406801100140.jpg
    31,7 KB · Görüntüleme: 50
  • $1406801111002.jpg
    $1406801111002.jpg
    35,6 KB · Görüntüleme: 66
  • $1406801121020.jpg
    $1406801121020.jpg
    26,8 KB · Görüntüleme: 51
  • $1406801131208.jpg
    $1406801131208.jpg