Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Nergiscim sanada bakarım da başka zaman olsa? Sen bana hatırlat benim kafam dalgındır.hepimiz fallarda moral bulup umutlanıyoruz işte

Peki canım yarın bana bakarsın o zaman öpüyorum :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Senin adın ne? Gerçek

adım elif canım

teşekkr ederm cnm bakalım neler olck

bir ilişkimiz olacak mı canım onunla bunun hakknda brşey görebildin mi

Kahveye bakanlara inanmıyorum bazıları var onlar bu gruba dahıl degıl elbet.. Tarot ve iskambil bana gizemli geliyor..Zahmet olmazsa bana da bakarmısın Deliyonca??

Kahveye bakanlara inanmıyorum bazıları var onlar bu gruba dahıl degıl elbet.. Tarot ve iskambil bana gizemli geliyor..Zahmet olmazsa bana da bakarmısın Deliyonca??

Yani hepinize bakıp yardımcı olmak istermde çok zor ama ara ara içimden gelirse kim artık denk gelirse bakarım

Yani hepinize bakıp yardımcı olmak istermde çok zor ama ara ara içimden gelirse kim artık denk gelirse bakarım

Hmm o zaman dıyorsun kı sureklı bu sayfada kal =)) tamam saabah kalkar kalkmaz bu sayfada acıcam gozumu ya da geceeden sayfayı kapatmayayım ısım kolay olsun sabaha =D

Peki bana bakacakmısın ?

Hepinize bakıcam yanlız gece seviyorum bakmayı zaten 3 arkadaşa söz verdim falım çııkncada sadece hayır dualarınızı bekliyorum. Boşuna falcılara gdp para vermeyin iyi falcı yok şu an. Vebulmak çok zoraraştırıyorum ben hakiki sini bulursam paylaşı cam

Teşekkürler :) peki vermem gereken bir bilgi var mı ? :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…