Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
sorma ya bugün evde temizlik yaparken fal kartlarımın kutusunu silerken düşündümki "bunlarla az vakit geçirmedim iyi kötü günlerimiz oldu güzel günlerdi be" dedim kendi kendime "

Bende isterimmm gördüğün gibi bıraktığın yerdeyim hala fal çılgınlığı sen yine iyi dayandın tebrik ederim

Ayy tatlım ağzın şeker bal yesin harikasın çok teşekkürler canım ağzına sağlık :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

sorma ya bugün evde temizlik yaparken fal kartlarımın kutusunu silerken düşündümki "bunlarla az vakit geçirmedim iyi kötü günlerimiz oldu güzel günlerdi be" dedim kendi kendime "

Evet farklı bir bağ oluyor cidden ama hızlı bi dönüş yaptın hasret giderirsiniz

Selam kızlarrr falıma bakanın falına uzuuuuuunnn uzuuun .
Canim kartlara baktim senin icin
Canim sevgilini sen seugili disinda guvenebilecegin vdm kalici bir dost olarak goruyorsun.
Canim 13lu vakitte sana yeni bir kismet var bu kisi ya senden kucuk yada genc gorumumlu beki daha onceden tanidigin biri olabilir bu kisi senin kafani karistircak tercih sana kalmis hangisini secersen sec evlilik ihtimali yuksek iliski olcak
2li vakitte her konuda sansin doncek tadini cikart.Su anki iliskinde bir seylerhjn eksik oldugunu sizi birseylerin engelledigini ters gittigini dusunuyorsun bu iliski ne kadar zamandir var bilmiyorum ama bazen sizi boguyor bu iliski. Aranizdaki hem yol olarak mesafe hemf duygusal olarak mesafd var bu da sorun yaratiyor.12li vakitte bir erkekle askla ilgili telefon gortwsmesi yapcaksin.Canim sdo ru anki seugiline sadakatle baglisin bu iliski icin ozverilerde bulundun ve sen evlenmek istiyorstwn bununla.Su siralar onuola aranda bazi sorunlar iletisimsizlik olabilir birkç gun gorusmeyebilirsiniz.Sevgilin basak yada toprak burctanmi bilmiyorum ama boyle bir erkekle sorun yasayabilisrin ama onemli degil.
Tatlim 3lu vakitte sevgilinle romantik bir yemek yiyceksin buluscaksin

Şimdi öncelikle şunu söyleyeyim falına bakarken çok zaman karmaşası oluştu yaşadın mı ya da yaşayacak mısın emin olamadım ama hissettiğime göre yazayım. Sanki bir konuda hayal kırıklığına uğramış gibisin olaylar istediğin doğrultuda ilerlememiş ve sonunda da umduğundan farklı bir sonuca ulaşmış. Sen kırılgan bir insansın biraz. Sevdiklerine çok değer veriyorsun, iyi niyetlisin fakat çevrende iyi niyetini suistimal edecek insanlar var. Yakın zamanda bu tarz bir olay yaşayabilirsin. Ayrıca bahsettiğim şu hayal kırıklığı bir erkek yüzünden olmuş sanırım. Şu an geleceğe dair endişelerin var hep kafanda soru işaretleri dönüyor ve bunlar seni huzursuz ediyor. Çalışıyor musun okuyor musun bilmiyorum ama iş ya da okul konusuyla ilgili bir olumsuzljk yaşayacaksın ama bu olumsuzluktan sonra anka kuşu misali çok daha iyi olacaksın. Yaşayacağın bu olumsuzluk seni kendine getirip çook daha iyi bir noktaya taşıyacak. Ve çok mutlu olucaksın.
ailenle ilgili kafana taktığın şeyler mi var? Genel olarak şu sıralar düşüncelisin zaten ama ailenle ilgili daha yoğn düşünüyorsun gibi. Ve bir kadının söylediklerine ya kırılmışsın ya kırılacaksın.
Şu an ilişkin yok sanırım. Yoksa bir süre daha olmayacak gibi ama sonrasında hava grubu esmer br erkekle birlikteliğin olacak. Bu erkeği bir hayli çekici bulacaksın ve aranızda mükemmel bir uyum olacak bence.
görebildiklerim bu kadar canım her şey gönlünce olur umarım. Doğru bakabilmişimdir inşallah

Bana da aşk hayatımla ilgili tarot bakabilirsin. Ben ikizler burcuyum erkek arkadaşım koç

sağol canım yorumuna sağlık.şuan bir ilişkim yok olmasını istiyorum çalışıyorum işle ilgili anlaşamadığım biri var ama şimdilik bir sorun yok inşallahta olmaz. ailemle ilgili bugün kardeşimle şiddetli bir kavga ettik.ne kadar bir süre daha olmayacak acaba bir an önce olsa ya. şu esmer hava çocuğunu merak ettim kız

canım senin bu ilişkide bencilliğin söz konusu sanırım.birde düşündüğünde sana mantıklı gelen bişey mesela sen onu yapmak istemiyorsun. yani tezatsın sanki ilişkin konusunda.birde bu erkek arkadaşın mı başka biri mi emin olamadım özel bir teklif almışsın sanırım yada sen öyle bakıyor olabilirsin.canım senin ileride ne yapacağını düşündüren bir hastalığın var sanırım.sanki bir ilişkide özveriden kaçınıyorsun şimdi böyleyse ilerde ne yaparım gibi.çok mu saçmaladım ya.sorunlarından kaçmıyorsun.çalışıyormuydun canım iş arıyorsan işle ilgili bir gelişme olabilir yada çalışıyorsan işinde yükselebilirsin.fakat etrafındakiler senin başarını kendi emeğinle değilde haksız yollarla kazandığını düşünüyorlar.

Biraz daha zamanı var. Sonbaharda girecek hayatına bence ve uzun süreli bir ilişki olacak :)
Tarot kartları beni sevmiyor anlaşılan tüm olumsuzlukları üstmde toplamışım resmen

canım aslında sen ilişkin için isteyince ben sana önce katina açtım baktım pek güzel değil tarot açtım sonra da
sonbahar diyosun hadi bakalım

Biraz daha zamanı var. Sonbaharda girecek hayatına bence ve uzun süreli bir ilişki olacak :)
Tarot kartları beni sevmiyor anlaşılan tüm olumsuzlukları üstmde toplamışım resmen

canım aslında sen ilişkin için isteyince ben sana önce katina açtım baktım pek güzel değil tarot açtım sonra da

rapi bana da tarot açar mısın. biri görüşelim dedi. nasıl devam eder bilemiyorum.zaman ne gösterir. pek renk veren bi tip değil. ben boğa burcu, o ise koç.

bende sana tarot yorumlarım :)

Son düzenleme:
açarım canım. kendi kartlarımı yazıyorum ben sana bakarken sende bana bakarsın diye bu arada balık burcuyum
1 tılsım 2lisi ters
2 kupa 8lisi düz
3 değnek 3lüsü düz
4 kupa kraliçesi düz
5 tılsım 7lisi düz
6 kılıç kralı düz
7 kupa kralı ters
8 denge ters
9 kılıç şövalyesi ters
10 kılıç prensi düz
ya bu kılıç şovalyesi prensi kralı kim la bu çıksın her taraftan çıkmış

rapi bana da tarot açar mısın. biri görüşelim dedi. nasıl devam eder bilemiyorum. ben boğa burcu, o ise koç.

canım şuanda bi kararsızlık sezdim sende. birşeyle ilgii karar vermeye denge kurmaya çalışıyorsun. geleceğe yönelik güzel planların var. burda sevgi dolu su grubu bir kadın var. kupa kraliçesi sen oluyorsun. :) elinde çok güzel bir kupa tutuyor.yani elinde manevi anlamda değerli şeyler var.bu kadın aslında herşeyden kaçıp uzaklaşmak istiyor ama ne yapacağını nereye gitmesi gerektiğini bilemiyor. yakın gelecekte sana hava grubu bir adam gelecek. bu adamla ilişkiler ters gidiyor gibi.eğer ilişkin var ise. biraz dengesizlik olmuş. yanlış anlaşılmalar var sanki. ileride yine soğuk rüzgarlar esebilir aranızda ama ben kötü olacağını düşünmüyorum. bazı kartlar ters gibi ama bana negatif elektrik vermedi.

canım bence sen bu çocukla başlamayacaksın ama olurda bir ilişkiye başlarsanız sonunda yanlış yaptığını düşüneceksin bence çünkü bir dengesizlik söz konusu.canım etrafında senin başarını kıskanan kimseler olabilir sanki senin başarılı olmanı istemiyorlar.iş yada parayla ilgili bir sıkıntın var bu aralar biraz zorlanıyorsun sanki.iş arkadaşlarınla uyumlu çalışacağın bir iş ortamının hayalini kuruyorsun.canım bu çocuk bence yakında renk verecek pek ipe sapa gelir biri değil bunu anlayacak ve istemeyeceksin bence.bugünlerde para getirecek birşeyler bulman gerektiğini düşünüyorsun.yakında istediğin olacak ama ne olacak bilmiyorum çözemedim.hava grubu olgun biri var onunla görüşmen olacak.etrafındakiler senin haklılığını anlayacaklar.

rapi bana da tarot açar mısın. biri görüşelim dedi. nasıl devam eder bilemiyorum.zaman ne gösterir. pek renk veren bi tip değil. ben boğa burcu, o ise koç.

İyi bayramlar,senin de bayramin kutlu olsun :)

teşekkür ederim canım :)

balımmm seninkide kutlu mutlu olsun, şeker gibi geçer umarım

teşekkür ederim balımm :) senin bayramın daha da mutlu geçer inşallah güzel haberlerle mutlu yeniliklerle

Anlaşılan her ikisi de beni pek sevmemiş bu arada tarot kartlarına baktım da kılıç kralı çıkmış. Hava grubunun erkek yönünü temsil ediyor bildiğim kadarıyla kahve falıma destek buldum bak

Kizlarrr benim fal ne oldu ??

Ben bakcaktim da diger soz verdikkerime bakinca sana bakamadim cunku bu kartlar farkki ve uzun suruyor biraz beni yoruyor yarin soz bakarim bu arada benim bugunku kahvemide yortwmlasana

teşekkür ederim canım. pek tuttu diyemem işle ilgili şeyler. bakalım bu çocukla bişey olacak mı. yaa bu koç erkekleri nasıl oluyor. pek renk vermiyolar. birden pat diye atlıyolar. şok ediyolar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…