Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565

Meleğim teşekkür ederim .. gayet başarılı. .

beyazım canım nasılsın ne falı bakıyosun öyle kız bana da baksana ramazan bitti heveslendim

Tamam tatlim hos geldin bu arada yeniden.
Ask icin bakiyorum canim bugun ask gunu
Eger basska konularida istersen soòra bakiyim genis zamanda ;-)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canim çook guzel oldu hem de bu kisiylemi yani asik oldugumlami ask gorunuyor bir df evlilik bu kisiylemi baskasiylami ?♡

hoşbulduk beyazım paslandım kız 40 günür falan fal bakmıyorum bırakmışken hiç bulaşmasam mı diyorum bi taraftan da bebişko zaten bende yalnızım hayatıma yeni biri girecek mi yada eskisi dönecek mi diye merak ediyorum :26:

Tamam tatlim hos geldin bu arada yeniden.
Ask icin bakiyorum canim bugun ask gunu
Eger basska konularida istersen soòra bakiyim genis zamanda ;-)

Sagol canim bakalim nereye gitcem.
Ne yapmam lazim mesela acele etmelisin derken ?

Bian önce bişeyler yapman lazım o istediğin şey için yoksa gecikebilirsin ...

Tamam hemen bakiyorum hic paslandim deme bakarsan ilk bana bak ;-)

Canim gecmiste etrafin cok doluymus insanlarla sevdiginle de mutluymussun kazanmissin onu.Su an hayatinda biri yok ama sanki hoslandigin biri var ve bu kisinin yanlis oldugunu dusunuyorsun sevmemen gerektigini dusunuyorsun ama bu iliski yada askdan kacamiycaksin bir arkadasin bu konuda yardim etmek istiyor yada istiycek ve cozum buluncak bu iliskiye.Sen bu kisiyi elde etmek icin cok ugrascaksin cabaliycaksin ve basaricaksin amj ilerde vicdan azabi cekeceksin kendini sucluycaksin aci cekeceksin bu iliski/ask nedeniyle

nasıl yani canım bu kişi yeni biri mi eski sevgilim mi . falda nasıl biri olduğu çıktı mı .vijdan azabı çekeceğime göre sonu hüsran olacak :26: zaten adam gibisi de beni bulmaz

nasıl yani canım bu kişi yeni biri mi eski sevgilim mi . falda nasıl biri olduğu çıktı mı .vijdan azabı çekeceğime göre sonu hüsran olacak :26: zaten adam gibisi de beni bulmaz

Canim sen uzulmussun kirikmis aci cekmissin yakinda sana askini itiraf etcek biri var ama sen ihtimal vermiyorsun buna suphelerin var ve mutlu olcaksin yenimi eskimi anlamadim tam

canım ilk kartında zaten evlilik isteğin çıktı.sanırım kafana takılan şey parayla ilgili aşmanız gereken sorunlar.fakat senin şöylede bir durumun var emin değilsin bu kişiyle ilgili hayallere mi kapılıyorum diye düşünüyorsun.olmayacak bişeyin peşine mi düştüm gibi.canım bence bu kişiyle olmayacak.siz birliktemisiniz bilmiyorum ama bence olmayacak.yalnız parasal sorunu olan erkek arkadaşın değil sanırım senin bazı engellerin kafana takılıyor galiba emin olamadım.bu kişi pratik girişimci biri ama zor biri nasıl söyliyim bu insanla birşeyler başarmak için 40 dereden su getirreceksin gibi.bence hiç kasma kendini.bunlardan bi tane bende vardı sonuç hüsran.neyse bebek siz çok zıt karakterlersiniz.canım sen iş arıyormusun yada çalışıyormusun eğer iş arıyorsan bir işe başlayabilirsin yada işinde sözünü geçireceğin bir yere gelebilirsin.etrafındakilerse senin başarını haksız yere kazandığını düşünüyorlar.fakat bence sen onlara aldırma sen bir başarı elde edeceksin.belki herşey hemen olmayacak ama yavaş yavaş yükseleceksin.
bunlar çıktı canım

Canim burcum kova evlilik su an istedigim kisiylemi olcak?

canım burcu tipi falan hiçbişey çıkmadı mı üff çok soruyorum ama çoktandır fal baktırmıyorum

Benimde falima bakarmisuniz. Neyi soylemem lazim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…