Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Bakarim da tarot degil tam olarak ask icin bakabilirim istersen

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Olur canım çok memnun olurumm :) kahve falıni yolla sen istersen o sırada ben de arkadaşıma seninkini baktiriyim?

isminin içinde s harfi olan bi kadın yad kız yüzünden sıkıntıya girmişsin ama çok büyütme. kafanda çok konuşmalar ve düşünceler var, şahsi kanaatim kafanı dağıtsan tatile gtsen mesela iyi gelecek. sevdiğin adamın ailesi yüzünden sıkıntı yapıyosun galba. kısa kısa yollardan gelecek yatılı misafirleriniz var. kalabalığa gireceksiniz. işle ilgili görünüyor

Canım çok teşekkürlerrr :) ayrıntılı olmasa da hepsi neredeyse doğru :) s harfini artık takmamaya çalışıyorum her ne kadar yapamasam da.. Tekrar çok teşekkür ederim :)

asıl ben teşekkür ederim. senin söyediklerinde doğruydu. umarım fallarımız birbirimize uğur getirir.

Olur canım çok memnun olurumm :) kahve falıni yolla sen istersen o sırada ben de arkadaşıma seninkini baktiriyim?

Tamam sana linkini gonderirim simdi kartlarada bakiyorum kòu ne onuda yazsan iyi olur mesela su kisiyle sevgili olcakmiyim vb.'

Tamam sana linkini gonderirim simdi kartlarada bakiyorum kòu ne onuda yazsan iyi olur mesela su kisiyle sevgili olcakmiyim vb.'

Tamam canım. Erkek arkadaşım var bir buçuk yıldir beraberiz okulumuzun bitmesine de daha üç yıl var . Şuan çok iyiyiz ama işte iyi olmak beni tedirginlestiriyo hiç kimseyle bu kadar çok anlasmamistim :) isim veya yaş bilmek istersen eğer onları da söyliyim ikimiz de 21 yaşındayız oglak burcuyuz benden iki gün önce doğmuş antalyafa yaşıyoruz ve uni okuyoruz :)

Teşekkür ederim fal için. Baş fal meraklıları olarak hiç kaçırmıyoruz zaten fallarımızı
Biraz başım ağrıyor ama yine de hissettiğim kadarıyla yorumlayayım daha sonra daha detaylı bakarım. Şimdi öncelikle kafanın çooook karışacağı bir döneme gireceksin. Hem aşk hem iş açısından zihinsel karmaşa yaşanıcak. İş konusunda da yoğun bir dönem yaşayacaksın. Sen sanırım biraz uzun boylusun? Senden çok fazla uzun olmayan bir erkekle konuşmaların olacak fakat bu kişiyle bir yola gidi geldikten sonra diyaloğa geçeceksin. Sanırım geçen falında da söylemiştim yolculuk olayını bu falında da çok net olarak çıkmış. Sen geçmişindekileri bir kenara at bence artık hayatına yeni biri girecek çünkü. Bir de biraz güvensizlik olayını yıkman gerek çok şüpheci yaklaşıp hem karşındakini hem kendini yoruyorsun. Ama tedbiri elden bırakmamak gerek tabi erkek milletine güven olmaz sonuçta bir de bir kadından destek göreceksin. Bir konuda karar vermen gerekecek ve minyon bir kadının yardımıyla karar alman kolaylaşacak

Canim gecmiste bu ask yuzundfn birilerini karsina almissin hatta bazi dusmanlarin da varmis sana zarar vermek istemisler ama basaramamislar.şu siralar biraz sıkintilishjn bu ask nedeniyle aranizda sorunlar olabilir sogukluk girmis olabilir ama sen bunlarin hepsine dayanacçksin cunku senin kalbin askin cok guclu'sonunda herturlu uzuntun yok olcak,butun sorunlarina çozum bulacaksin iyi sans sendfn yana.Su an hayal kirikligi yasiyorsan hepsi gececek ve gunes senin ustune dogacak ve sen yeniden mutlu olacaksin

gelsin koşarak gelsin aşk bana :) aslında orta boyluyum hatta tam türk hatunu modeliyim, şişko değilim ama balık etli sayılırım çok da zayıf sevmem zaten
yüreğine sağlık balım
iyi bayramlar

beyazım canım nasılsın ne falı bakıyosun öyle kız bana da baksana ramazan bitti heveslendim

Arkadaş çevrene yakinda yeni ve zengin biri katılacak. Gidip döneceğin bi yok var. Eskilerden biriyle karsilasabilirsin bu yolculukta. Yakin zamanda seni rahatlatacak bi haber alicak ve çok mutlu olucaksin. Bu aralar hayatında bazı olumsuz gelismeler olabilir. Dileginin gerceklesmesi için son bir adım kalmış ve gerçekleşmesini istiyosan acele etmelisiiin :)

Canım öyle çok mutlu ettin ki beni tam anlamıyla şuanki durumumu anlattın çok teşekkür ederimmm :)

gelsin koşarak gelsin aşk bana :) aslında orta boyluyum hatta tam türk hatunu modeliyim, şişko değilim ama balık etli sayılırım çok da zayıf sevmem zaten
yüreğine sağlık balım
iyi bayramlar

O zamn şöyle diyeyim mesel sen 1.65sen o 1.70 olucak. Ama yakışıklı biri bence bir an önce gelir umarom
Teşekkür ederim sana da iyi bayramlar

Cnm bnm tarot ne oldu

Canim sevgilin bariscik nazik etkileyici bir erkek sanirim ama biraz kadinlar tarafindan begenilen ve kendisi de biraz capkinmis galiba ama sorumluluk almayi soòunda kabul etmis ve artik sadik ve duzenli ama hala ilgiyi seven biri ozellikledf senin ilgini ve hos tutulmak hosuna gidiyor.Sen onu cok fazla sahipleniyorsun ugrasiyorsun ve bazende aci cekiyorsun sevgilinin bazi huylari degisiyor ghjbi gorunsede her sey ayni su anda.Sende yada sevgilinde fikir degisikligi olacak bazi durumlar kontrolunun disinda geliscek.Guvensizlik,belirsizlik olabilir,sevgilin senin ona davranislarina gore hareket edecek.Eger onu uzer veya hayal kirikligina ugratirsan senden uzaklasabilir iliskinizde guven cok onemli ikiniz icin de.

Fallasmaya geldim ben de kartlara bakacagim

Merhaba canim;
Falına biraz sıkıntılı fakat çok Giz aydınlığın ve yakın zamanda hatta çok yakın zamanda uzaktan haberin var bu da seni sevinç gözyaşına boğacak. . Dost gibi görünüp arkandan is çeviren baya iki yüzlü insanlar var . Bunlara bir şeyini anlatma herkesle derdini paylaşma olur mu?
Sevdiğin insan da seni düşünüyor iki kalp yüzyüze çıkmış güzel bir aşk 3 vakte kadat seni bekliyor ..
Niyetin her neyse olacak.. ailenle zitlasma bu ara aile bireyleriyle karşı karşıya gelebilirsin ..
Çok güzel bi hayalin var hayaline emin adımlarla yaklasiyorsun. . Ve bu da sana binbir türlü güzel kapı açacak ..
Mutlu bir yuva kuracaksin ve bu yuva aşk yuvan olacak ...
Dargın olduğun birisi çıkmış falinda fakat bu insan iyi niyetli ve seni de seviyor. . Ö yüzden barışın derim .
Kalabalık ortamların var. . Gayet güzel bir yıl olacak ama senin yılın 2015
Benden bu kadar canim elimden geldiğince baktım umarım olmuştur

Sagol canim bakalim nereye gitcem.
Ne yapmam lazim mesela acele etmelisin derken ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…