Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Selam kızlar fallaşmak isteyen?? :)

$Fotoðraf1260.jpg $Fotoðraf1261.jpg $Fotoðraf1262.jpg $Fotoðraf1263.jpg $Fotoðraf1264.jpg

Herkese gunaydin canlarimmm :)
Fal zamanı. . Enerjim müthiş bugün 5 fal alabilirim huhuuuu :)
Bana da bakarsanız sevinirim güzeller 😘

merhaba, ufkunuzda bi değşiklik var eskiye göre, daha farklı şeyler yapmaya başlıycaksınız, ve dengeye ulaşıcaksınız gibi görünüyor olumlu gidicek, çocuk gibi davranan birinden haber bekliyosunuz bi konuşmanız olmuş ama sonrası bi karışık diyebilirim,
para almak, ya da hediye almak gibi bi durumunuz olabilir
ama üzgünsünüz ayağa kalmaya çalışıyosunuz bişey olmuş ve sizi gerçekten derinden yaralamış bu olay savunma durumuna geçmişssiniz, ektiğinizi yavaş yavaş biçmek istiyorsunuz ve bi erkekden beklentiniz var ve gelicek hemde öyle böyle değil cesaretini toplayıp gelicek, evleniceğiniz insan olarka da yorumlayabilirim belki bu kişiyi, tam bilemedim ama iyiaile babası gibi bişey
her şey gönlünüzce olsun
benim falım da 740. sayfa da bakarsanız sevinirim

Falıma bakabilecek olan var miii? Ben de bakabinkini bi arkadaşıma baktiricam :) (ben bakmayı bilmiyorum arkadaşıma da dün baktirdim o yüzden bugün başka biri baksın istedim)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Fallasmaya geldim ben de kartlara bakacagim :KK66:

canım, bi bereketin var ama bu bereketin sana biraz geç gelicek,senin için duruyor ama zamanı geldiğinde açılıcak yani
arkadaşlarınla çevrendekiinsanlarla vakit geçirmişssin son zamanlarda, ama ne kadar eğlensen de için bi yerde burukluk yaşamış sanki, eski görüşlerinde bi değişiklik var onlara karşı ya da artık eskisi gibi davranmak istemiyosun onlara, ama yine de olumlu bi şekilde devam ediceksiniz
kendini dinleme, kendinle yüzleşme gibi durumların olucak kendi yalnızlığında, herşeyi en ince ayrıntısına kadar basamak basamak düşüüceksin, ve görüceksin ki ne kadar çok şey değişmiş, eskiyi düşünüyosun ama eski sana iyi gelmiyor canını sıkıyor
bir adam var senin çok olmasını istediğin belki dileğini de buna kapattın ama bununla olmuycak adam kaçıyor, hayata bakış açısı farklı çünki, hem çocukgibi hem de biraz ukala ve sen istemiyceksin bunu bu davranışlarından dolayı

bana özelden yazdığın soru çin de baktım tatlım, bu adamla olmamış önceden, ama msjlaşmalarınız ya oldu ya da olucak, bi yola gidiceksin ya da gittin bu msjlaşmalardan sonra
bu adam hem çalışıp hem de okuyan biri heralde ya da okumayı da düşünüyor mantık açısından mantığını fazla dinleyen biri çünki, onun da hayatında bazı şeyler kötü gitmiş ve halada kötü gidiyor gibi, ama hemen toparlanıyorve istediği girişimlere başlıyor gibi, sizin bununla görüşmeleriniz olucak, hatta aşk hakkında konuşmalarda lucaki ama sonrası böle tam ilşki gibi diyemedim ya da kaderindeki insan bu olmadığından, ama görüşmeleriniz yoğunlaşıcak, ve sevgili gibi de konuşucaksınız bi ilşiye başlamasanızda

her şey gönlünce olsun canım

Canim ben kahvede pek iyi deghjim kartlara bakiyorum

Benim de falıma bakabilir misin? Tarot falı demi. Hiç baktirmamistim daha önce :) ben de kahve bakiim

tabikien birinci ben, fallaşmak isteyen :KK70: :KK53::KK53::KK53:

canım, son zamnalarda mantığın fazlasıyla ön planda gibi duruyor, herşeyi mantığına göre tercih ediyosun, kapbini bi rafa koymuşsun gibi, bi yolun var sanki yola :KK53:gitmeyi düşünmüş oladabilirsin ama gidememiş ya da gittiysen umduğun gibi olmamış olabilir,
bir erkekten ayaklarını yerden kesicek bi haber bekliyosun gelicek ama bu haber, böle birden ummadığın bi anda sanki
ama çocuk gibi davrandığını ve bi durgunluk dönemi olabilir ilşkinizde, paşamız biraz bencil davranabilir, ama özlem ağır basıcak, 2 li bi vakitten sonra yeniden girişimleriniz eğlencelerniz kaldığı yerden devam edicek
her şey gönlünce olsun balım
ben de falımı komple aşka kapattım:KK54::KK54:

Canim dusuncelerin hislerin seni yaniltiyor yanlis yoldasjhn ve bu dustwncelerin hislerin ve olmasini istedighjn kisi seni zaten uzmus ve uzmeye devam ediyor ama hala umutlusun umutlarini kaybetmemissin.Bu kisiyle tartisirsan munakasa edersen kaybedn taraf sen olursun oòu tamamen kaybedersin,hatta bu cocuk sana haksizlik ediyor seni haketmiyor ne istedigini tam bilmiyor ama etrafinda olman varliğin hosuna gidiyor su an icin senden uzakkasmis elinfn kayip gitmis hatta calinmis gıbi gorunuyor ve bu kisi zamanini calmis senin onun icin gereksiz vakit harcadigın dusunuluyor ama sonunda cabalarinin meyvesini alcaksin emeklerinin karsiligini alacaksin ve simdi bu kisi icin ne dusunursdo neler yaparsan oòun karsiligıni alacçksin cok ugrascçksin bu kisi ve bu ask icin ama sònunda kazanan sen olcaksin istegıne kavusacaksin

çok iyi değilim ama :KK43: seni hayal kırıklığına uğratmak istemiyorum

Peki o zaman :) ben de hiç bilmiyorum da arkadaşıma baktiricam. Benimkine bakilmasini çok istiyorumm

canım, bi bereketin var ama bu bereketin sana biraz geç gelicek,senin için duruyor ama zamanı geldiğinde açılıcak yani
arkadaşlarınla çevrendekiinsanlarla vakit geçirmişssin son zamanlarda, ama ne kadar eğlensen de için bi yerde burukluk yaşamış sanki, eski görüşlerinde bi değişiklik var onlara karşı ya da artık eskisi gibi davranmak istemiyosun onlara, ama yine de olumlu bi şekilde devam ediceksiniz
kendini dinleme, kendinle yüzleşme gibi durumların olucak kendi yalnızlığında, herşeyi en ince ayrıntısına kadar basamak basamak düşüüceksin, ve görüceksin ki ne kadar çok şey değişmiş, eskiyi düşünüyosun ama eski sana iyi gelmiyor canını sıkıyor
bir adam var senin çok olmasını istediğin belki dileğini de buna kapattın ama bununla olmuycak adam kaçıyor, hayata bakış açısı farklı çünki, hem çocukgibi hem de biraz ukala ve sen istemiyceksin bunu bu davranışlarından dolayı

bana özelden yazdığın soru çin de baktım tatlım, bu adamla olmamış önceden, ama msjlaşmalarınız ya oldu ya da olucak, bi yola gidiceksin ya da gittin bu msjlaşmalardan sonra
bu adam hem çalışıp hem de okuyan biri heralde ya da okumayı da düşünüyor mantık açısından mantığını fazla dinleyen biri çünki, onun da hayatında bazı şeyler kötü gitmiş ve halada kötü gidiyor gibi, ama hemen toparlanıyorve istediği girişimlere başlıyor gibi, sizin bununla görüşmeleriniz olucak, hatta aşk hakkında konuşmalarda lucaki ama sonrası böle tam ilşki gibi diyemedim ya da kaderindeki insan bu olmadığından, ama görüşmeleriniz yoğunlaşıcak, ve sevgili gibi de konuşucaksınız bi ilşiye başlamasanızda

her şey gönlünce olsun canım

Sagol canim yuregine saglik yine isabet ettirdin.Senin icin yarin aksam yada bayramin 2.gunu aksami bakacagim sorularinla ilgili aklimdashjn :-)

Sagol canim yuregine saglik yine isabet ettirdin.Senin icin yarin aksam yada bayramin 2.gunu aksami bakacagim sorularinla ilgili aklimdashjn :-)

tamam balım, ne zaman müsait olursan, hislerinin en yoğun olduğu zamanıbeklerim, uzun bifal bekliyorum eskileri gibi
birde özelden yazarsan çok mutlu olurum, geri dönüp okuyorum senin fallarını çünki

Benim de falıma bakabilir misin? Tarot falı demi. Hiç baktirmamistim daha önce :) ben de kahve bakiim

Bakarim da tarot degil tam olarak ask icin bakabilirim istersen

tamam balım, ne zaman müsait olursan, hislerinin en yoğun olduğu zamanıbeklerim, uzun bifal bekliyorum eskileri gibi
birde özelden yazarsan çok mutlu olurum, geri dönüp okuyorum senin fallarını çünki

Tamam canim ozeldeo ve uzun yazarim :-)

telwede promosyon fal gönderdim bakalım belki ordan bişey çıkar

İstediğin takdirde yapamayacağın birşey yok. O yüzden cesur davranmalisin. yakınlarınla yaşadığın bi tartışma olmuş. Zamanla hakliligin ortaya cikacak. Yakinda elde edeceğin başarının tek sebebi senin kendi iradenle hareket edebilmen olacak. Sakin vazgeçme. Yakin zamanda bi seyahate çıkacak güzel haberlerle doneceksin. harcamalarina dikkat etmezsen kisa sürede büyük bir kriz yasayabilirsin :)

Belki biri de benimkine bakar :)

Eklentiler

• $1406494556393.jpg
    $1406494556393.jpg
    30,7 KB · Görüntüleme: 44
  • $1406494574027.jpg
    $1406494574027.jpg
    31,5 KB · Görüntüleme: 17
  • $1406494587954.jpg
    $1406494587954.jpg
    31,7 KB · Görüntüleme: 29
  • $1406494602834.jpg