Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
kizlar canim cok sikkin benim de falima bakar misiniz

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Sikintin neyse buyukmus ama ya atlatmissin yada yakin zamanda atlaticaksin bi bayan var isminde e harfi var bu bayan seni cekemiyo nazar ediyo sana t harfi çıkmış hep fincaninda sıkıntıların sanırım bu t harfli kişi yuzundenmis birde bi kavuşmanın var bu aile içerisine gelen biriside olabilir ve bu durum çok mutlu edip rahatlaticak seni benden bu kadar:)Challenger in falı:)

Son düzenleme:

Diyebilirim ki biraz sıkıntın var ancak senden yaşça büyük birisi bu konuda sana yardımcı olacak. Bir arkadaşınızın düğünü olabilir. Çiçek atan bir bayan var aRDINDAN DA SİZİN DÜĞÜNÜNüZ OLACAK HEMEN çok şatafatlı olmayab,lir kır düğünügibi bir şey olacak ama sizin ve partnerinizin gözü hiç bir şey görmüyor olacak. Gerçekten çok mutlu ve sakin bir hayat sizi bekliyor. Sürekli seni bekleyen ve sen giderken arkandan bakan bir başka erkek olabilir. Bıraktığın yerde kalmış durumda hayatına devam edemiyor. Sizden yaşça büyük bir bayan da var bu kişiyle biraz laf geldi gittisi oluyor. Sizin boyun eğmeniz tartışaları sonlandıracak gibi duruyor. Bunu çok büyütüyorsunuz kafanızda ama buyutmeyin. Bu arada partneriniz çok mutlu gerçekten mutluluğunu haykıracak gibi görünüyor. Çevresindeki herkese ama sizin kafanız ara ara karışıyor. Yalnız yolunuza devam edecek ve bu ilişkiyi tamamına erdirecek görünüyorsunuz.

Merhaba kızlar falıma bakanın falına bakarım :)

Canım ilişkin var mı? Bir çift görünüyor çok mutlu, erkek bayanı kucağına almış mutluluk dolu anlar yaşıyorlar 
Bir erkek daha var canım falında gönlü sende olan biri anladığım kadarıyla. Bu çifti görünce arkasını dönüp gidiyor. Elinde bir buketle geliyormuş sana.
Bir kız çocuğu çıkmış, aile içinde pek de huzurlu olmayan bir çocuk bu.
Olmasını çok istediğin önemli bir konu var. Bu konu ile ilgili bir gelişme görünüyor.
Bir yol ucunda iki kişi çıkmış, iki kişi bir yere gidiyor olabilirsiniz veya size misafir geliyor olabilir. Bir de bebek var orda. Bunu yeni bir başlangıç olarak da yorumlayabiliriz. Atmak istediğin adımlar varsa rahatlıkla atabilirsin.
Bir de gelin mi desem abiyeli biri mi desem bir bayan çıkmış. Üzerindeki kıyafetinin arkasında büyük bir kurdelesi var. Eteği çok kabarık değil. Aklında bir sürü soru işareti görünüyor bu kişinin ancak boş yere kuruntu yapıyor.
Hanede bir bayan var otoriter bir bayan. Seninle ilgili güzel düşünceleri var. 23 rakamı gördüm, senin için bir anlam ifade ediyor mu bilemiyorum ama.
Saçlarını ensesinden toplayan bir bayan var. Hiç sevmedim bu bayanı. Ağzından çıkan her kelimesi kötü niyetli.
A, r harfleri çıkmış. Arif ? gibi br isim olabilir.
Dua eden bir bayan çıkmış çok içten dua ediyor.
Bu kadar görebildim canım

Teşekkür ederim :)

Teşekkürlerr :)

Canım yakında eline bir miktar para geçebilir. Bugünlerde tuttuğun dileklerin gerçekleşme olasılığı bir hayli yüksek. Üstelik uzaklardan müjdeli bir haber alacaksın tez vakitte. Sevgilin veya eşinle bazı tartışmalar yaşayilibilirsin ama pişman olacağın sözler söylememeye dikkat etmen gerek, karşılıklı konuşarak rahatlıkla çözeceksiniz bu meseleleri. Gelecek müjdeli haber uzun zamandır görüşemediğin biri olabilir, sana mutluluk getirecek.

teşekkür ederim

Beni de görün

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canım yüksek mevkiilerde bir tanıdığın varsa onun sana yardımları dokunacak. Önemli kişiler sana destek olacak ve sen bu işten kazanç sağlayacaksın. Geleceğinle ilgili önemli kararlar alacaksın, bu kararlar doğru kararlar olacak. İçindekileri biraz dışa vurmaya ihtiyacın var. Onları paylaşmak, dışa dökmek seni çok rahatlatacak. Bunu yapmalısın. Arkadaşlarınla üzüntülerini ve mutluluklarını paylaşmalısın. Biraz da sabırlı olman gerekiyor bazı konularda. Sana gurbet yolu gözükme ihtimali az da olsa göz ardı edilmemeli.

Teşekkürler :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kızlarr fallaşalımmı :)

Eklentiler

• $1406041701594.jpg
    27,3 KB · Görüntüleme: 34
  • $1406041714513.jpg
    40,9 KB · Görüntüleme: 33
  • $1406041727145.jpg
    41,1 KB · Görüntüleme: 29
  • $1406041740391.jpg
    37,9 KB · Görüntüleme: 31
  • $1406041753803.jpg
    46,2 KB · Görüntüleme: 33
  • $1406041765882.jpg
    32,8 KB · Görüntüleme: 27
  • $1406041776830.jpg
    35,6 KB · Görüntüleme: 26
  • $1406041788879.jpg
    23 KB · Görüntüleme: 35
Kızlarr fallaşalımmı :)

Saçları uzun bir kadınla telefon görüşmesi yapıyorsun canım bu görüşmeden sonra canıın biraz sıkılabilir. Aslında görüşmenin içeriği kötü değil ama sen pek mutlu hissetmeyeceksin.
Çok istediğin bir şey var bu şeye ulaşman senin tahmininden biraz daha uzun zaman alacak.
Çenesi sivri bir kadın var çok temiz yüzlü çıkmış. Bir muradı var bu kişinin. Hiç beklemediği bir anda muradına erecek.
Uzun bir yol çıkmış ve bir de araba. Yola mı çıkıyorsunuz biri size doğru mu yola çıkıyor bilemedim. Bunların yolunu bekleyen bir kadın var.
Kocaman bir balığın çıkmış canım. Yakın zamanda olacak bir kısmet.
Dudak dudağa bir çift gördüm :)
Tabağında da haneye giren bir kısmet var. Evlenecek misin yoksa kız :)
Bir de sana akıl veren bir kadın var etrafında hane dışından biri. Uzun saçları var dalgalı gibi görünüyor. Bazen verdiği akıllar çok normal şeyler olmuyor. Her lafını dinlememek lazım.
benden bu kadar :)

yorumunu bekliyorum canım ben de

Yok valla daha evlenmiyorum ama sevdiğim kişi aslerlikten sonra istanbulda çalışacak bende okulumu istanbulda kazanırsam istanbulda okuyacam :) bende sana birazdan bakarım peki sevdiğim kişi ile ilgili başka ne var ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…