Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565

Tatlım çok teşekkürler çok doğru ama sen dünki falıma bakmışsın :) bugünkü de bu sayfada sanırım :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

hahaha neyse bakim çokda zaman geçmemiş zaten bende gönderdim bakarsan sevinir:)

Tamam canım bakarım bi saate bak şöyle yapalım senin bugün tekrar iç ben sana tekrar bakim böylece sen bana iki kez bakmış olursun bende sana iki kez bakmış olurum ödeşiriz :)

Kızlar çok önemli lütfen falıma bakanın falına bakarım :)

inanılmaz büyük bir kısmet var sana cnm fincanın ortasında bir erkek kıymet veren biri sana hayatında yoksa gelicek el üstünde tutucak biri seni

sen in kapıların neden kapalı çıkıyo cnm senmi istemiyosun engelmi var sende bilemedim ama gelen kısmet çok büyük gelicek görünüyor.yengeç burcu yada akrep burcu biri engel çıkaran üzen biri görünmüş onla ilgili gözyaşın oluyo
iki yüzlü bir adam etek giymiş kadın gibi sorumluluk almaz kısa boylu kadını ayğının altına almış bir ters giden iş var mahkemede yada uzamış bir işde olabilir bu bu adamla bağlantısı olabilir

Çok teşekkürler canim peki kismetim nasıl birisi fiziksel ozellik ya da burcu filan gozukuyormu ?

Çok teşekkürler canim peki kismetim nasıl birisi fiziksel ozellik ya da burcu filan gozukuyormu ?

kumral biri gördüm ama geçmişten gelen esmer adamda var burcu anlamıyorum burdan
sende bak bana azcık hadi iki bişey söyle çatlıycam meraktan

Jado bana iskambil bakar misin. Bende tarot yorumlarim. Ben daha koyuyum. Esmere döndüm güneşte kalmaktan. Osiyah saçlı. Benim de saçlar koyu kestane rengi.

Kızlar çok önemli lütfen falıma bakanın falına bakarım :)

merhaba canım, sen bu bahsettiğin beyle görüşmeleriniz aşkanlamında gayet ilerliyor, hoş sohbetleriniz var, bu adam akıllı çevik zeki, ve nasıl davranmasını gerektiğini bilen olgun huylu suylu biri, bununla ağustos ayı bitmeden herşey daha güzel ilerliycek gibi, çünki tabağının ortasında kocaman bi deniz atı çıkmışve ciddi bi ilşkiye başlıycaksınız gibi, bu adam size gelicek, bereket de getiricek ama sizi çok da uğraştırıcak gibi, açık tenli ve çapkın aynı zamanda
umarım bir an önce birleşirsiniz canım, her şey gönlünce olsun benim falım dabir arka sayfada bu yazdığım yorumun

Çok teşekkürler canim kusura bakma yeni gördüm eğer arzu edersen bugünki falına bakim bugün içersen ve benim bi sorum olacak o kişi bana mesaj atacakmı veya ne zaman mesaj atacak gozukuyormu ?

o kadarini bilrmiycm tatlim goremedim, ben isteyim icemeyebilorm kahve sen dun aksam ekledigime bak cnm

Jado bana iskambil bakar misin. Bende tarot yorumlarim. Ben daha koyuyum. Esmere döndüm güneşte kalmaktan. Osiyah saçlı. Benim de saçlar koyu kestane rengi.

canım alıntıladığın yazıyı okumadın mı
kartlarımın hiçbirini yanımda getirmedim, ailemin yanındayım düğün hazırlığı varrrr :)

Kizlar bana katina bakarmisiniz ben de size kartlara bakarim ama 1 hafta sonra suan tatilde oldugumdan kartlar yanimda degl bakarsaniz sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…