Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
evet bakılmıyo sanırım fala önemli değil akşam senin için bişey yapıcam ve beni hiç unutmıycaksın hahahahahaha bendekiler sana gelicekkkkk:KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:

Aa var mi kız gerçekten çok korkarım ben öyle şeylerden :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

vardıda kurtuldum sanırım şaka kız öyle gidermi :))) ama eskiden olsa belki rahatsız ederdi seni:KK43:

Bende mesaj yazdığın arkadaşa sorucaktim dun aksam sana geldiler mi forumda cinleri olan bi arkadaş varmış diye :KK70: çok korkunç ya allah kimsenin başına vermesin onlardan :KK70:

Bende mesaj yazdığın arkadaşa sorucaktim dun aksam sana geldiler mi forumda cinleri olan bi arkadaş varmış diye :KK70: çok korkunç ya allah kimsenin başına vermesin onlardan :KK70:

bende merak ettim geldilermi :KK1:
haahhhahahah bilmem daha önce denememiştim ilk romantikde denedim:KK1:
Allah korusun cnmya dikkatli olun en ufak şeyden gelirler böyle fal filan olaylarını severler baktırırlar zorla çok ciddiye almayın bunları

Aa var mi kız gerçekten çok korkarım ben öyle şeylerden :)

bakıcanmı kuzum fal atiim mi:KK1: $2014-07-17-1299.jpg $2014-07-17-1302.jpg $2014-07-17-1296.jpg $2014-07-17-1297.jpg $2014-07-17-1298.jpg

bende merak ettim geldilermi :KK1:
haahhhahahah bilmem daha önce denememiştim ilk romantikde denedim:KK1:
Allah korusun cnmya dikkatli olun en ufak şeyden gelirler böyle fal filan olaylarını severler baktırırlar zorla çok ciddiye almayın bunları

Gece bakarım canım :)

Kizlar bana katina bakarmisiniz ben de size kartlara bakarim ama 1 hafta sonra suan tatilde oldugumdan kartlar yanimda degl bakarsaniz sevinirim :-)

beyaz iş ile ilgilidediklerin yavaş yavaş çıkıyor balım, ben bakarım sana şimdi çalışcam biraz daha, gece yatmadan bakarım, özel istek bi sorun varmı?

kızlar aranızda iskambil,tarot ,katina yada kartla bakılan fallardan hangisine bakan var ben katina bakıyorum karsılıklı bakabiliriz..

Uzun bi yol goruyrm çok yakinda bi yere gideceksin sanırım aniden olucak. Çok düşmanın yok herkes sana guveniyo seviyo, tabi kiskananlar var da bir iki kişi falan bol bol nas felak oku kendine onların da nazari değmez. Bu ara hayatin çok monotonlasmis sanki yani uzun suredir hayatında biri yok gibi geldi ama yeni biriyle tanisicaksin etkileniceksin. Bu ara çok şanslı bi dönemindesin eline iyi bi para gecicek dileklerin gerçekleşecek. Hadi bol sanss allah gönlüne göre versin :) yalnız ben kahveyi yarin gece icicem simdi geçti artik uykum geldi :)

Uzun bi yol goruyrm çok yakinda bi yere gideceksin sanırım aniden olucak. Çok düşmanın yok herkes sana guveniyo seviyo, tabi kiskananlar var da bir iki kişi falan bol bol nas felak oku kendine onların da nazari değmez. Bu ara hayatin çok monotonlasmis sanki yani uzun suredir hayatında biri yok gibi geldi ama yeni biriyle tanisicaksin etkileniceksin. Bu ara çok şanslı bi dönemindesin eline iyi bi para gecicek dileklerin gerçekleşecek. Hadi bol sanss allah gönlüne göre versin :) yalnız ben kahveyi yarin gece icicem simdi geçti artik uykum geldi :)

bingo cnm seninki sende at bakiyim sanada istediğin zaman amin inşallah etkilendiğim çocukla ilerleme varmı öyle kalıcakmı acaba :KK19:

Bi de yazmayı unuttum hayatına girecek kişi denizlerden gelecek yanı denize yakin bi yerde yaşıyor ya da memleketi olabilir ve adında e harfi olacak

yupyyy engellerimi aşıcam sanırım çok saol cnm ağzına sağlık:KK16:

cnm içinde bir sıkıntı oturmuş ama bunu atmıyosun sanki yerleşmiş bir sıkıntı bu,geniş bir yere giriyosun burda sürekli huzursuzluk oluyo sende sıkılma bian önce oradan gitme gibi orada nazar var insanların gözü var enerjini alıyo , açık telefon var ya bir telefon aldın ya gelicek beklediğin bişey bu sanki birilerine söylüyosun göze geliyo olucak şeyi engeliyosun gibi ama olucak bir haberden sonra yer değiştirme var iş olabilir yada ev iş gibi geliyor yeni başlangıç senin için iyi görünüyor 2 kapı bağlantılı birbirine açık geçmişte bıraktığın bir erkek yada görüşmediğin biri eviyle ilgili bir sıkıntısı var , kariyeri yada bir okul bitirmiş başıında kep var beklentisini alamamış bir aile içinde 3 kişi kafa olarak anlaşıyolar ayakları sıkıntıda bunların ama sana gelicek iyi bişeyi engellemişler söz nişan düğün gibi bir haber gelicekmiş temiz bunlar geçmişte gördüklerim cnm içindeki sıkıntını atarsan yeni bir başlangıç var cnm sana çok temiz bazı insanlarla bağını koparman lazım kopparmazssan ağzını sıkı tutman lazım.1 istediğin bişey oluyor sonra başka planlamadığın güzel bişey daha olucak
yolun bundan sonra düz temiz aydınlık bir erkek ile filizlenme dönemi bir aşkın E harfi var ayrıldığın insanı unut sıkıntıya doğru onun yolu onun altında kötülüğünü iteyen düşmanı var bir erkekle ilgili bir şey gururuna dokunmuş gözyaşı var yada özlem kafanda düşündüğün bir balık var yarım birşey paramı adammı bilememdim geliyo ama laflarla geliyo cnm allah gönlüne göre versin karıştırdım sabah sabah biraz:)

X