Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Vee bu da devami bi oncekine sigmadi

Eklentiler

• $1405265434943.jpg
    27,8 KB · Görüntüleme: 46
  • $1405265465204.jpg
    23,1 KB · Görüntüleme: 56
  • $1405265490841.jpg
    34,3 KB · Görüntüleme: 47
  • $1405265517601.jpg
    38,8 KB · Görüntüleme: 32
  • $1405265553504.jpg
    49,5 KB · Görüntüleme: 36
  • $1405265591667.jpg
    45,9 KB · Görüntüleme: 42
  • $1405265628992.jpg
    52,9 KB · Görüntüleme: 42
  • $1405265657421.jpg
    48,5 KB · Görüntüleme: 35
  • $1405265819949.jpg
    49,6 KB · Görüntüleme: 36
  • $1405265874365.jpg
    49 KB · Görüntüleme: 35
  • $1405265952288.jpg
    52,1 KB · Görüntüleme: 55
  • $1405265997394.jpg
    51,6 KB · Görüntüleme: 40
  • $1405266118735.jpg
    58,4 KB · Görüntüleme: 56

merhaba canım, kurnaz düşüncelerin var son zamanlarda, kendi isteklerinin olumlu olmasıiçin, çünki bazı şeylerden deneyim kazanmışsın ve ona göre davranıcaksın , bir adam var esmerimsi bişey bu bi konuda 2 şey arasında kalmış ve gerçekten acı çekiyor gibi görünüyor, ayrı olduğun biri olabilir ama yeniden tekrar gündeme gelemebilir, tanıdığın biarkadaşın eski bi sevgilin de olabilir,
senden bişeyler sakladığını düşündüğün bi beyle de işler olumlu görünüyor, huzursuz olduğun durumlar olabilir hane içersinde canım, aşkada olan gerilimlerin onlaraya yansıyabilir,
birde bu biadam demiştim ya bu adamın bi bayanla mı görüştüğünü düşünüyorun tam bilemedim ama o kadın gidici gibi ondan ayrılıcaklar ya da konuşmuycaklar gibi, sıkılsada üzülsede sonrası düzelicek istemediğin yolun var bunu konuşmuştuk zaten de yalnız kalıcağını düşündüğün için de pek istekli olmayabilirsin bu yol için
ama bu yola gittikten sonra kumral bi bey için kurnazlık çalışmaların başlıycak aklın onda olucak gibi
her şey gönlünce olsun tatlım

canım senin suan görüştüğün biri var sanrıım tam bi ilişki içinde değilsiniz herhalde flört gbi birşey bu anladgm kadarıyla. senin bu cocuga karsı duyguların oluşmaya başlamış ama tek taraflı da değil karsındaki kişi de sana akrsı bazı duygular besliyor. bu kişiyle bir ilişkiye başlamanız olası. ciddi bir beraberlik olacak gbi görünüyor fakat bunun öncesinde ya da ilişkiye başladgınız zamanki ilk evrelerde bir baska kişi de senin aklını karıstırmaya başlıcak ve kendini terch yapma asamasında hissedeceksn. hangisinin daha hayrlı olacağı konusunda kararszlıklar yasayacaksn. işle alaklaı yorulacağın bir döneme gireceksn. özellikle bu alanda yogn bir dönem seni bekliyor olacak ama emeklerinin karsılıgını fazlasıyla alacaksn. C harfi çıkmış bu adında da gecebilir soyadında da. bu kişi elinde bir paketle hediye gbi birşey bu sana gelicek. bir dileğin var olup olmaması konusunda da aklında bir sürü soru işaretleri var. kendin bile emin değilsin bu konuda ne istediğinden sanki. bu dileğin gerçekleşecek fakat senin tam da istediğin şekilde olmayacak bu ama hayrını da daha sonra göreceksn ve iyi ki de istediğim gbi olmamş bile diyeceksn. sana dgru gelmek isteyen bir kişi var bu az önce bahsettiğim cocukta olabilir bilemedm ama bu cocugun sana gelmesini engeleyen şeyler de var önünde.

aynı ortama olmadığımızdan heralde engeller ve canım adının baş harfi C :)
bakalım neler olcak hayırlısı yüreğine sağlık, bende seninkini demin gönderdim özelden

Sagol canim,umarim her sey cok guzel olur umarim ve dileklerim isteklerim gerceklesir ♡

kızlar fallaşmaya geldm. falıma bakanın falına bakıcam

Eklentiler

• $SAM_2785.JPG
    85,3 KB · Görüntüleme: 36
  • $SAM_2784.JPG
    112,6 KB · Görüntüleme: 45
  • $SAM_2783.JPG
    89,1 KB · Görüntüleme: 59
  • $SAM_2782.JPG
    122,7 KB · Görüntüleme: 40
  • $SAM_2780.JPG
    126,2 KB · Görüntüleme: 38
  • $SAM_2778.JPG
    125,1 KB · Görüntüleme: 40
  • $SAM_2777.JPG
    113,8 KB · Görüntüleme: 44
  • $SAM_2776.JPG
    101,2 KB · Görüntüleme: 38
  • $SAM_2774.JPG
    110,7 KB · Görüntüleme: 39
falıma bakanın falına bakacağım ayrıca fincana bakarken melek kartı da bakacağım falıma bakanın

Eklentiler

• $5.jpg
    23,9 KB · Görüntüleme: 55
  • $4.jpg
    23,2 KB · Görüntüleme: 45
  • $3.jpg
    22,9 KB · Görüntüleme: 44
  • $2.jpg
    24,9 KB · Görüntüleme: 54
  • $1.jpg
    24 KB · Görüntüleme: 32
  • $6.jpg
    22,7 KB · Görüntüleme: 50
falıma bakanın falına bakacağım ayrıca fincana bakarken melek kartı da bakacağım falıma bakanın

Falin çok hayırlı çıkmış. Bir ayrılık yaşadın galiba ve ne olacak diye merak ediyorsun telaş etme kalbinden gecen olucak bence adında S harfi var bu kişinin ve beklemediğin bi anda kavuşma olacak. O kişiyi senin için hayırlı gördüm. İnşallah mutlu olursun. Seni bekleyen bi kadın var kollarını açmış gelse artik diyo her kimse ihmal etme bence çok uzuluyo. Sıkıntılarından arinacaksin kısa bi sure sonra. Şuan bi sağlık sorunu yasiyosun galiba merak etme o da çözülecek. Sen yeter ki içini ferah tut

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

çok teşekr ederm cnm umarm kalbmden geçen olur :) evet ihmal ettiğim br bayan var en kısa zmnda telafi edecğim :) sağlık sorunu yaşyrm cnm çok doğru :)

kızlar fallaşmaya geldm. falıma bakanın falına bakıcam

Burada uzun boylu esmer birini goruyrm sevdiğin kişi bu, su sıralar sıkıntınız var sanki ama aldığın kararlara çok dikkat et söylediğin düşündüğün seylere yoksa sıkıntı yasarsin işi uzatirsin, bunu soyluyrm çünkü kısa bi sure sonra bu kişiyle yaşadığın sıkıntılar çözülecek az daha sabir, size mutluluk görünüyor, o kişi gerçekten seni seviyo bu konuda artik temkinli yaklaşma bence. Uzun bi yola çıkabilirsin, onun öncesinde de hanene iyi bi para girecek. Bi de çevredeki insanlar seni çok kiriyo pek değerini bilmiyorlar kullanmak isteyen insanlar bile var bu seni çok uzuyo, ama onlara aldırış etmeden yoluna devam etmeye bak çünkü bu insanlar boyle gelmiş boyle gider, uzulmemek için onlara aldırış etmemen gerekiyo. Sen sadece sevdigin kişiye konsantre ol ve başkalarının ağzına laf verme. Seni kıskanan çok çünkü sen olduğun gibi görünen birisin. Bi de bi kişiyi yanlış tanimissin çok yakında bu yanlışını anliycaksin bunu anlayacağın bi olay yasiycaksin çünkü. Bu kadar gördüm canım :)

Sevdiğin kişiyle bi kavuşma goruyrm biraz zaman alicak ama sonunda değerini anliycak sana daha çok ilgi göstermeye basliycak. Eskilerden gelen kişi kafanı çok karıştıracak ama iyi düşün taşın bence çok arada kalacaksin. Bu karar hayatini tamamen değiştirecek o yüzden çok dikkat et aldığını kararlara. Mantığını dinle. Bi de o yanında dost gibi görünen kişiden de fikir alma o sana ikiyüzlü davraniyo. Biz varız burada bize anlat ama yine de ona anlatma sikintini. Bana kalırsa o sevdiğin kişi var ya onun için çabala zafer senin olacak yorulmussun korkuyosun basaramiycam diye, ama inan seviyosan herşey senin elinde bi de çok dua et dua kaderi değiştirir. Umarım cok mutlu olursun :)

Cook tesekkur ederim harikasin ,dua kisminda haklisin canim dua ediyordum simdi daha fazla dua edecegim :) ♥♡
Sana sozum vardi yarin sabah yazaçagim

Bu aksam fallariniz ne güzel çıkmış oylee :) sevdiğin kişiye kavusacaksin canım az kalmis. O da seni seviyo hic suphem yok. Ama olmuyodiye ümitsizliğe kapılma sakin sanki bu konuda biraz tereddut yasamissin ama hic merak etme size mutluluklar görünüyor. Uzun sureli bi beraberlik görüyorum inşallah sonu daha hayırlı olur :) bi de sevdiğin kişiyle aranda sorun çıkartmaya mi çalışıyorlar napiyolar kıskançlık mi bu anlamadım niye boyle davrandıklarını resmen aranizi açmak için ugrasiyolar aman nazara gelmeyin herkese anlatma onla olan güzel şeyleri. Beklediğin birşeyler var elle tutulur birşey bu yakında senin olacak. Ama ümidini hiçbir zaman kaybetme ve aşkın için çabala güzel günler seni bekliyor :)

çok teşekr ederm cnm umarm kalbmden geçen olur :) evet ihmal ettiğim br bayan var en kısa zmnda telafi edecğim :) sağlık sorunu yaşyrm cnm çok doğru :)

Rica ederim canim inşallah herşey yoluna girecek mutluluk seninle olsun :-*

Cook tesekkur ederim harikasin ,dua kisminda haklisin canim dua ediyordum simdi daha fazla dua edecegim :) ♥♡
Sana sozum vardi yarin sabah yazaçagim

Rica ederim canım allah gönlüne gore versin insallaah :)

gizz hadi fallaşalım ama ben senden tarot istiyorum bu sefer olur mu?

tamam tatlım, nasıl istersen aşk konusunda ise soruların deste bakalım, ten göz rengini adını ve sormak istediğin kişinin adını msj at istersen bana özelden

Kizlaaar az sonra kahve içip resimleri aticam müsait olduğunuzda bakar misiniz bu fal benim için o kadar önemli ki hatta bildiğiniz başka fal çeşitleri varsa tarot melek kartı falan filan hepsine bakin benim için lutfeeeen

bakarım cnm bn buralardayım ama eklediğin zmn alıntı y yapıp hbaer verrsen unutablyrm bazen :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…