Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565

yüreğine sağlık tatlım, iş beni biraz sıkıyor işte, o konuşanlar da bizim bölümdekilerdir yaw torba gibi büzülmüyo ağızları, gereksiz yere assistanlar bile konuşuyor

Eki Görüntüle 1176354 Eki Görüntüle 1176355

Size zahmet arkadaslar simdiden cok Tsk ederim bitanelerim öpyürum 🌹

şekerim, şekiller pek belli değil, ısrarla bakmamı istediğin fal :)
gördüğüm kadarıyla yorumlamaya çalışıyım bende birazdan koyarım sende bakarsan sevinirim canım
sıkıntını atmışsın canım, tatlım sen evliydin çocuk muistiyosun ya da çocuğun var mı bilmiyorum ama bi çocukla ilgili güzel dileklerin var dualar ediyosun böle, iyi bişeyler olması için
düşüncelisin son zamanlarda pişmanlıklar var biraz sanki ama bu düşüncelerini yerine getirmek için çaba sarfediceksin ve bir bey de yardımcı olabilir gözleribelirgin bi bey renklide olabilir gözleri
her şey gönlünce olsun canım :)

dün biraz sıkmıştım içimi ama bugün daha iyiyim, aslında adımlar attım, ama pek olmuycağını düşündüğümden artık adım atmaya korkar oldum
bir hocam var ona sorsam mı bilemedim bir sonraki fallaşmamızda onu sorarım, bakalım hayırlısı neyse yakın zamanda gerçekleşir umarım
tatlım sen de yüreğini ferah tut, zamanla istediğin herşey yavaş yavaş rayına oturucak az kaldı sabretmek gerekiyor bazen
her şey gönlünce olsun

en hayırlısı neyse o olsun canım hakkında, nerde mutlu huzurlu olacaksan
bazen cidden oluruna bırakmak daha doğru oluyor çabala çabala bi yere varamıyorsun sonra bi bakmışsın ki kendiliğinden oluvermiş
ben saldım gitti zaten artık :) iyisiyle kötüsüyle eğrisiyle doğrusuyla kabulüm diyorum çıkıyorum işin içinden :)

Kizlar bana tarot bakarmisiniz bu hafta sonu sinavim var sinavim nassdil gecicek?, bu sinav sonucunda ise girebilcekmiyim ben de size akarim kartlara ama cumartesi cnku sdon 1 gun iyi degerlendirmeliyim lutfen arkadaslar :what:

Son düzenleme:

Tsk ederim bitanem :) evet Baya renkleniyor hehehe :)))
Bitanem bildin ama doru cikti hehe cok sagol bebegim öpyürum seni

tatlım, aynen dediğin gibi
canım bi bayandan bi haber almışsın ya da alıcaksın, bi mücadeleye girmş olabilir, zaferi sen kazanıcaksın ama, bazen bazı şeylerde bekleme durumuna geçsende kendini savunma gibi durumların olauyo galiba sonlar dengeye ulaşıcak
birde bir erkek herşeyi yapabilir, güçlü, atak biri bu yani eline attığıgirişimleri olumlu bi şekilde gerçeklştiricek, ama nasıl desem sen sezgidiğin bazı şeylerden dolayı huzursuz olabilirsin , kuşkuların olucak canım, bir değişiklik istiyceksin ,tatmin olmadığın bişeyler olabilir
eğer soruların varsa bende kartlara bakabilirim senin için
gönlünce olsun her şey :)

bana da, erdin hocayla iş tavsiyesi istesem, beni birilerine yönlendirir mi? piyasa kesat olmasına rağmen iş bulabilir mi, emin değilim konuşmak konusunda konuşsam neler olcak işte
bir de bi çocuk var ama biraz dengesiz onunla aramda bişeyler olucak mı?

canım sen yaz ben sana bakayım, birazdan falımı koyarım ben de. müsait olduğunda bakarsın :)

Tamm canm iftardan sonra bkyim olur mu iyice maystm simdi. Bn beyaz tenliym ismi lazm degil de esmer canim

yüreğine sağlık tatlım, iş beni biraz sıkıyor işte, o konuşanlar da bizim bölümdekilerdir yaw torba gibi büzülmüyo ağızları, gereksiz yere assistanlar bile konuşuyor

O konusanlar hep var canim bi bitmiyorlar ne yazik ki

haha kayınvalidemle düello mu yapıcaz ki düğün öncesi
kocişkomdur o kzdırıyor ama beni :)
ağzına sağlık balım
bakalım bakalım senin kartların ne diyor :)
canım iş konusunda bilgili birine danışmanın olumlu etkisi olacak sana.
daha iyiye ulaşman için eskiyi arkada bırakman gerekiyor. yalnız acele etmemelisin tamamen işsiz kalabilirsin. öncelikleri iyi belirle ve kendini biraz daha geliştir sana faydası olacak alanlarda. kişisel gelişimine önem vermen gerektiğini söylüyor kartların. ne iş yapıyorsun bilmiyorum ama zannımca ekstra sertifika vs sahibi olmak işinde önemli bir unsur. bnlara önem vermelisin diyor kartların. tavsiye almayı düşündüğün kişiyle konuş diyebilirim kartlara bakarak. kız kartlara bakıp da iş yapcan diye korkuyorum yazmaya
aşk konusunda durgunluk var, mutluluk veren bir ilişki gibi görünmüyor canım. gerilimli, tartışmalı bir ilişki diyor kartın.

Kizlar bana tarot bakarmisiniz bu hafta sonu sinavim var sinavim nassdil gecicek?, bu sinav sonucunda ise girebilcekmiyim ben de size akarim kartlara ama cumartesi cnku sdon 1 gun iyi degerlendirmeliyim lutfen arkadaslar :what:

canım, sınavların iyi geçicek, hatta sen iş ile ilgili bi girişim bi haber falan da gelebilir bigörüşme de yapabilirsin bu konuda, bir erkekten baban olabilir olgun bi beyin sana fazlasıyla yardımı olmuş, ve eğitimle ilgi şeyler güzel gidicek, hemde kalbinden istediğin gibi 1-2 libi vakitte herşey istediğin gibigüzel bi şekilde gerçekleşicektatlım
her şey gönlünce olsun, bana sınavlarından sonra bakarsın canım, şimdi yorma kendini

Sagol canim yuregine saglik,insallah iyi gecer ve insallah iyi puan alip atanirim
Sinavim iyi gecsin sabah aksam durmadan senin icin kartlara bakarim ♡♡

yüreğine sağlık cnaım, kayınvaliden biraz sinsi bi bayan mı? gösterdiği gibi bi insan değil sanki, farklı yüzlerini kullanıyo güler yüzlü gibi ama aslında çok sevecen değil yapmacık yani böle bi insandan alıcaksın haberi
ben bakınca, olumsuz çıkmıştı , pek bişeyler getirmiycek gibi, eski işimi o bulmuştu ama
benim daha önceden deneyimim var ama maden arama sektöründe, alan çok hidrogeology, inşaat, pertol ve doğal gaz olabilir, haritalama aklına gelebilcek bi sürü alan var bizim sektörde, benimde daha taze olduğum için pişmem gerek, bizim piyasada öyle çok bakmazlar yalnız, ince ayrıntıya; master dı doktora falan işe girdikten sonra kendileri yönlendirirler, eğitimişiret kendisi verir genelde, ama bi kıtlık var bu dönemde piyasada, ondan zaten benim sıkıntım, ay bakalım neler olcak
aşk içinde bi dengesizlik var gerçekten,bende bilemedim

başarılar tatlım sana, umarım istediğin gibi olur

Tamm canm iftardan sonra bkyim olur mu iyice maystm simdi. Bn beyaz tenliym ismi lazm degil de esmer canim

olur canım :)

canım bu çocuk senle görüşmek istiycek tekrar. bedeni belki başkasının yanında ama kalbi sende hala. aklını karıştıran biri var onun kumral bir erkek. aranıza sorunlar girmesine de sebep olmuş bu kişi. onun görüştüğü kız esmer bi kız mı çok aşırı esmer değil ama. böyle tenli biri girmiş görünüyor aranıza. erkek sorunları aşıp seninle görüşmek isteyecek gibi görünüyor canım

Saol canm agzina saglik. Evt cok esmer sayilmz ama oyle biri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…