Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Canim sagol hepsi dogru ama hele sivilce buwkadar olur yuzumde hep sivilce çikti stresten yuregine saglik ♥

canım bu sefer kendi kuruntularını birazda olsun atmış, çabalara uğraşlarına yönelmişssin, hanidiyodum askıya aldın die dersleri bu sefer, daha olumlubi şekilde resmen tırnaklarınla kazıyarak elde ediceksin gibi duruyor
cildin de stresseten de olabilir bi şişkinlik böle sivilcelenme gibi durumlar olabilir
sınavın bence iyi geçicek sonrasında bi aydınlıkdoğacak resmen sana
bir de iş için 3lü bi vakite bi yerden haber alablirsin tatlım
irice birisiyle bi konuşman olabilir, dertleşme anlamında
uğraşaraktan didinerekten de olsa tepeye çıkıyosun elinde meşaleyle, bence olumlu geçicek sınavların canım , her şey gönlünce olsun diğer falına da bakıcam şimdi

Bugunku falim yine arada kaynuycask ama sansimi deniyim :-)

canım istediğn bir kaç şey var belli sırası ile gerçek olacak ama biraz sabretmen gerek bir düşmanın var senin yenilmeni bekliyor adeta ama istediğine ulaşamayacak. içindeki sıkıntıları yavaş yavaş atacaksın feraha ereceksin bir yolun var aslında gitmek istediğin bir çok yolun var ve hepsi tertemiz güzel sonuçlara açılıyor. iki kişi var uzun boylu açık tenli ikiside biri kadın diğeri erkek kadın olan erkeği hayatından itiyor resmen bu sende olabilirsin çevrendeki biride olabilir erkek istenmeyen kişi. bir kalp var canım çok çok uzun bir süre sonra birine kalbini vereceksin ama bu kişi iyi biri değil kötü çevresi kötülükler içinde kalmış biri oysai senin kalbin tertemiz.genel olarak falın temiz canım

Tesekkur ederim valla is konusu uykularimg kaciriyor resmen insallah olur artik bu yeni bir ask mi yoksa varolan biriyle askmi? ♣

Senin sabah akşam düşündüğün bir konu var ve resmen uykularını kaçırıyor,o konuyu düşünmeden edeniyorsun. Ama için rahat olsun bir,en fazla iki aya kadar amacına ulaşacaksın hiç merak etme. Yani sen düşünsen de düşünmesende opacak başka yolu yok. :) arkadaşlar konusuna gelecek olursak birtakım sorunlar yaşamışsın. Ve gerçekten çok sinirlenmişsin ama bu konuda kesinlikle sen haklısın. Kendini devamlı dışlanmış hissediyorsun. Sanki komse seni takmıyormuş gibi ama bunların hepsi kıskançlıktan oluyor. Bu kızlar resmen seni çekemiyorlar uzak durmanda fayda var ve sakın sırlarını kimseye anlatma. Sakın. Aşk konusunda bu yaz bayaa bir uğurlu gelecek sana kumral uzun boylu bir erkekten bir haber alacaksın.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eki Görüntüle 1173709 Eki Görüntüle 1173710 Eki Görüntüle 1173711 Eki Görüntüle 1173712 Eki Görüntüle 1173713 Eki Görüntüle 1173714
haydi bayanlar fallaşalım mııı ?
falıma bakanın falına bakılıırr :KK66: dilerseniz özel mesajda atabilirsiniz ordan da bakabilirim :KK66:

merhaba canım, aslında iyisin olumlusun ama, buşunduğun ortamı sevmiyosun heralde, arkadaş çevrendekikiler seni ufaktan sıkıntoya sokucak gibi duruyor, sen daha farklı kalıyosun onlardan oturuşunla ya da duruşunla senin huy anlamından onlardan farklı olduğun seçiliyor, onun dışında bir beyle bi yakınlaşman başlıucak olabilir ama sonrasında bi son olarak gözüküyor kalbinde
parayı harcarken dikkat et tatlım parasal sıkıntı yaşayabilirsin
ben seni birileriyle sarılırken görüyorum bi beyle bunu hayal mi ediyosun yoksa birisiyle bi ilşkiye mi başladın bilemedim ama buday tenli esmere yakın biri ile böyle bi yakınlaşmavar sende canım
adında s,a hafleri olan birindne 2 li bi vakitte haber alabilirsin
5 li bi vakitte de sıkıntılarınla ilgili bişeyler hallolucak gibi, bi merdiven çıkıyosun önüne sopru adım atıcaksın
tatlım her şey gönlünce olsu benm falım 675. sayfada bakarsn sevinirim :KK54:

Tesekkur ederim elifcim insallai olsunlar artik ugrasiyorum yillardir o iten ben olabilirim adami :-)

canım istediğn bir kaç şey var belli sırası ile gerçek olacak ama biraz sabretmen gerek bir düşmanın var senin yenilmeni bekliyor adeta ama istediğine ulaşamayacak. içindeki sıkıntıları yavaş yavaş atacaksın feraha ereceksin bir yolun var aslında gitmek istediğin bir çok yolun var ve hepsi tertemiz güzel sonuçlara açılıyor. iki kişi var uzun boylu açık tenli ikiside biri kadın diğeri erkek kadın olan erkeği hayatından itiyor resmen bu sende olabilirsin çevrendeki biride olabilir erkek istenmeyen kişi. bir kalp var canım çok çok uzun bir süre sonra birine kalbini vereceksin ama bu kişi iyi biri değil kötü çevresi kötülükler içinde kalmış biri oysai senin kalbin tertemiz.genel olarak falın temiz canım

Kızlar merhaba yeni falım :) umarım bu sefer arada kaynamayip bakan olur.. Falına bakanın falına bakarım

Son düzenleme:
Kızlar merhaba yeni falim :) umarım bu sefer arada kaynamayio bakan olur.. Falıma bakanın falına bakarım

Eklentiler

• $1404158007664.jpg
    $1404158007664.jpg
    23,7 KB · Görüntüleme: 49
  • $1404158026080.jpg
    $1404158026080.jpg
    20,1 KB · Görüntüleme: 50
  • $1404158041875.jpg
    $1404158041875.jpg
    20,3 KB · Görüntüleme: 49
  • $1404158062322.jpg
    $1404158062322.jpg
    20,1 KB · Görüntüleme: 30
  • $1404158084890.jpg
    $1404158084890.jpg
    20,3 KB · Görüntüleme: 40
Canim sen 20 gun icinde bir erkerkle karsdilascasksin ytada buluscaksin acik hasvada biur yterde oglken vaskti olabilir
8 li bir vakitte gun ay hafta veya temmuzda aldatmayla ilgili ve hasta biriyle ilghili hasber alabilirsdin.
Sen duygulkarinda ilkiskimde istikrarlisdin cok fazla degisim olmamis
Senin bu bulkusman eglenceli gececek mutlu olacaksin ve iletismde basasrili olcaksin onla iletisiminde.karsi taraf icin maddiyast onemli olabilir ve sevgilisinin maddi durumunun iyi olmassi gibi beklentisdi olabilir.
Ayrica iliskinizde guc mucadeleleri var ustunluk kurma cabasi var sevgilinin Ama kisiligi guclu birtisi.canim sana ben yuzxuk gordum nisan fdugun . Sizxin iliskiniz aslinda cok saglam ya uzxun yillara dayaniyor yada birbirinizle baginiz cok guclu. 5 li bir vakitte Ya bir hastaneye gitme sasglikli yasam icin faasliyertte bulunma veya spa gibi birsey olabilir .canim 4 yil icinde
Genis omuzxlu zengin Bagimsdizligina duskun caliskasn cekici koyu sacli kumralla bugday arasi ten rengi olan bir erkerklearanda derrtin balar olusacak.canim yeni birtisdi gircek haytatina yada yeni bir baslangic yaspacaksin askla ilgili 1 li yasda 2 li bir vaskitte.bu kisi sdportif gernc veya genc gorunumlu guzel giyimli guzel konusan yakisikli hossohbetbirti ve sen askla ilgili zafer kazanacaksin ruyaslartin gercerk olacak ve onunla tekrar birarasya geleceksiniz casnim en gec ocak veya subat ayinda

Senin sabah akşam düşündüğün bir konu var ve resmen uykularını kaçırıyor,o konuyu düşünmeden edeniyorsun. Ama için rahat olsun bir,en fazla iki aya kadar amacına ulaşacaksın hiç merak etme. Yani sen düşünsen de düşünmesende opacak başka yolu yok. :) arkadaşlar konusuna gelecek olursak birtakım sorunlar yaşamışsın. Ve gerçekten çok sinirlenmişsin ama bu konuda kesinlikle sen haklısın. Kendini devamlı dışlanmış hissediyorsun. Sanki komse seni takmıyormuş gibi ama bunların hepsi kıskançlıktan oluyor. Bu kızlar resmen seni çekemiyorlar uzak durmanda fayda var ve sakın sırlarını kimseye anlatma. Sakın. Aşk konusunda bu yaz bayaa bir uğurlu gelecek sana kumral uzun boylu bir erkekten bir haber alacaksın.

bişiler için parlak bir fikrin var galiba senin erkek arkadaşın var mı bilmiyorum ama bi erkekle bi konuşman var karşı taraf kendine çok güvenerek konuşuyor sense çekingen duruyorsun iş görüyorum çok çabalamışsın galiba bu iş için olucak gibi duruyor yani kısmetinde çok yakın bi zamanda iş var bu konuştuğun erkek biraz güvenilmez biri gibi yani arkadan çok iş çevirmiş senle konuşurken bile aklından bir sürü kötü düşünce geçiyor gibi hane içinizde ayrılık gibi bişi görüyorum bi bayan çok üzülecek hem sinirli ama hemde çok üzgün biri kafandan bi kaç tane dilek geçmiş ama bi tanesi kesin yakında olucak gibi biraz engebeli bi yol ama olucak inşallah :))

merhaba canım.
bu aralar hem maddi anlamda biraz sıkıntı yasamışsın sanırım hemde bedenen baya bir yorulmuşsun. bir de bunların üstüne de çevreyle alakalı yasadıgın sıkıntılar seni bir hayli bunaltmış. dinlenmeye ihtiyacın oldugunu düşünüyorum. bütün bunların yanında bu aralar baya kısmetlisin ya da şansının açık oldugunu bir dönemdesn desem daha iyi olacak. dilediğin, niyetlendiğin bir çok şeyin yavas yavas karsılıgını alacaksn gbi görünüyor. fakat seni bir hayli üzecek kötü bir habern de var canım ne yazık ki. maddi anlamda bekeldiğin bir hber sayesnde oldukça rahatlayacak elin. bu senin için yeni bir iş kapısı olacak. hane içerisne bir misafr gelecek canım bu yakınlarda. gelen misafirde size ksmetiyle beraber gelecek. olumlu gelişmeler olacak bu kişinin gelişyle. ayrıca etrafınzdan bir bebek haberi de alabilirsinz. bir yolun var ama bu yol ama bu yol seni sıkıntıya mutsuzluga götürcek gbi. sana iyi gelmicek pek.

Eki Görüntüle 1173709 Eki Görüntüle 1173710 Eki Görüntüle 1173711 Eki Görüntüle 1173712 Eki Görüntüle 1173713 Eki Görüntüle 1173714
haydi bayanlar fallaşalım mııı ?
falıma bakanın falına bakılıırr :KK66: dilerseniz özel mesajda atabilirsiniz ordan da bakabilirim :KK66:

ah canım öncelikle falıma bakmışsın teşekkürler .. yeni falımı 677. sayfaya koydum müsait olduğunda bakarsan çok mutlu olurum :KK16:
Canım gördüğüm kadarıyla diyebilirim ki geleceğin çok parlak , ilerde harika günler yaşayacaksın üç vakte kadar hayatında bi önemli değişiklik olacak belki de hayatına yeni biri girecek.Bu arada içinde a harfi geçen biriyle tanışacaksın bu bi erkek mi bilmiyorum.Eline bi yerden para geçicek gibi duruyor fakat bunu paylaşacaksın gibi gördüm ben veya bi yere harcayacaksın. Fakat bu aralar maddi sıkıntın varmış gibi çıkmış . Devlet kapısına temiz , ferahh bi işin olacak. Bazı seni çekemeyenler var sanki bunların gözü de senin üzerinde . Bazı insanlar senin canını sıkabilir.. böyle canım :KK61:

işe girip kendime bi meşgale edinmediğim sürece evde tosun paşa olmaya mahkumum galiba
bir de iş için bi hocam var onla konuşmadım çekiniyorum, onla konuşsam ne der yönlendirr mi yok sa bu iş olmaz mı der müsait olduğunda ona da bi bakarmısın canım boş vaktinde adı erdin hocanın

Canim isle ilgili olgun tecrubeli bilgehirsli tecrubeli bir adam sana yardim edecek veya askil vercek hocasnmi bu kisi bilmiyorum ama bu olay kisin olcak. Sen destek alacaksin yuksek konumdaki birinden sen is olana kadar veya caslisdirken biraz zxorlsnacaksin.uzxun boylu gururlu zeki İdeasliust ince disdiplinli Biri seni ugrasdtircask 1 yil icinde. Canim 2 ki vakitte isle ilgili sasnsin acilcask ve hizli sekilde ilerliycek 2 hafta veya hic beklemedigin ani bir sekilde olacak seni cok mutlu edeceksende bunu iyi degerlendfirip ayasklanlartini ytere sasglam bassascasksin. Cunku bu durum gecvici canim sende farkinda olcasksin. Kartiyertinde gerliusdme olcask hatta iki is arasdinda secvim yaspmak zxorunda kjalcasksin 2 li vakitte gun ay hasfta veyta subatta Bu konuda seni kiskanasn verya kisdkancak bir kdin var seni rakip olarak goruyor ikiyuzlu ya burnunu herseye cvokan yasda burnu belirgin biri.ilertide cook basasrili olcaksdin hatta taninabilirsdinde.senden buyuk ya iki kisiyle yasda 1 kisdiyle terlefgonda uzun ghorusme yaspcaksdin ve sana yardfim edecekler.
Canim ekim veya mart ayinda sen ya egitim yada isle ilgili ilkeri duzeyde egitim alcaksin daha ilertiye goturmek istiyceksin ileri derecede kariyerde deghisiklik yapmak istiyceksin ve bu degisim olumlu olcak.canim 8 li bir vakitte biraz unutkasnlik olcak sende ya cok calisdmaktasn yada kafaya bazxi seyleri takmaktasn.ayrica yine 8 li vaskitte isle ilgili buyuk degisim gorunuyoir ama 9 lu vakitte biraz asksaskliklkar yasasyabilirsin. Bu aksaskliklkara koyu sacli koyu gozlu depresdif biri neden olcak.1 li vaskitte kucuk kucuk sevinclkerin olcask. Yaskinda is konusunda basari ve szlesme var sana ama tam sdu gun diyemiyorum yuzxuk kjarti cikti son kart ve bu is olarak sdoizxlesme duzenli casliusdma asnlamindasdfir ama belli bir zamasn vermez hemnde olabilir gecde olabilir o yuzden zaman veremiyorum is sdozxlesmesdi icvin ama dasha sonra zamasn icvin tekrar kjart acariuz :-)

bişiler için parlak bir fikrin var galiba senin erkek arkadaşın var mı bilmiyorum ama bi erkekle bi konuşman var karşı taraf kendine çok güvenerek konuşuyor sense çekingen duruyorsun iş görüyorum çok çabalamışsın galiba bu iş için olucak gibi duruyor yani kısmetinde çok yakın bi zamanda iş var bu konuştuğun erkek biraz güvenilmez biri gibi yani arkadan çok iş çevirmiş senle konuşurken bile aklından bir sürü kötü düşünce geçiyor gibi hane içinizde ayrılık gibi bişi görüyorum bi bayan çok üzülecek hem sinirli ama hemde çok üzgün biri kafandan bi kaç tane dilek geçmiş ama bi tanesi kesin yakında olucak gibi biraz engebeli bi yol ama olucak inşallah :))

manitam yok canım, işh gelir bir an önce iş haberi, birde kardeşim yurt dışına gidicek ondan olabilir annem kesin ağlar :KK70:
yüreğine sağlık cnaım

Canım ailenizde yada yakın çevrenizde kısa ve kabarık saçlı orta yaşlı bir bayan var, onunla ufak bir dargınlık yaşayacaksınız. belki sana yada ailene kırgınlığı söz konusu olabilir arkası dönük çıkmış size.
birde yakın zamanda bir kutlama olacak hane içerisinde. belki de uzun zamandır beklediğiniz tüm aileni ilgilendiren bir haber alacaksınız süre olarak net olmasa da çok yakın zamanda olacak.
birde yaşlıca bir bey var ben bunu deden gibi yorumladım ama yakın çevrende de varsa o da olabilir. bu kişi ile alakalı sanki içinde ufak bir sıkıntı var onu kırmış olabileceğini düşünüyosun sanki ama için ferah olsun o kişi senden gerçekten çok memnun ve senden razı bir sıkıntı yok yani kendine dert etmeni gerektirecek bir durum söz konusu değil.
saçları böyle havalı gibi bir erkekle bir görüşmen olacak canım. sen ilk etapta görüşmeden korkarak gitsende görüşmenin olumlu oluşuyla beraber rahatlayacaksın.
aslında o kadar sıkıntısız ve dert tasa etmemen gereken bir hayata sahipsin ki ama yinede kendini alıkoyamıyorsun birşeyleri düşünmekten. sanki düşünmeyince yolunda gitmeyen birşey var ve bunu ben mi farketmiyorum gibi endişeye kapılıyorsun.
bunu bildiğim için söylemiyorum ama gerçekten falında kepli iki bayan var :) mezuniyetten dolayıdır diye düşünüorum ama yakın bir bayan arkadaşınla beraber ortak yada aynı yerde çalışmaya başlayacaksınız. ancak bu iş süreci biraz zorlu olacak yani iş bulma evresi biraz stresli geçecek senin için. yani sanki iş bulma ve bekleme evren senin sabır testin gibi düşün. sabrın ölçülüyor ve başardığın an istediklerin bir bir gerçekleşecek. ve bu işe de yine başka bir bayan yardımcı olacak size. belki yol göstererek belki de kendi çalıştığı yerde yardımcı olacak size.
bu bayan arkadaşınla da gerçekten çok yakın ve samimi bir arkadaşlığınız var. ancak o arkadaşının hayatında birisi olabilir şuan vardır belki de ve erkek arkadaşına gerçekten dikkat etmesi gerekiyor sanki aldatılıyor yada kandırılıyor gibi çıkmış. umarım bu doğru değildir.

birde gördüğüm bir şey var ve inanılmaz içimdende bu geçtiği için söylemek istiyorum.uzun zamandır tanıdığın (çocukluk arkadaşın bile olabilir o denli uzun) bir erkekle senin yolların yeniden kesişecek. yada gerçekten uzun zamandır görüşmediğin bir erkekle yeniden karşılacaksın ve bu kişi senin kaderin :)

Canim sevdfiginlke dfuygulkariniz karsdilikli gorunuyoir Sizxin ssdk sasnsiniz birtliktelik sasnsdiniuz cok yuksek canim 1 li veya 8 li vakitte sana bu konuda mutluluk gorunuyor.
Ama siz bi tartisdma yasdiycasksiniz duygularinin istyisdmar edildfighini dfusuneceksin belki ayrilikda olabilir 11 li vakitte yada kasimda.
Bu ask seni mutsduz edecek bununla aranizxda mesafe olacak hem duygusal hem mekan olarask.Ayriuca senin hayatina girmek icin berkleyen biri vasr ya fasrkli sehirden ya farkli kulturden bir 3 lu biur vaskitte veya martta.

Yaz asylari ask icin sana cok uyghun seni mutlu edecek kisiler olkacak etrafginda bnu kisdi acvik tenli saclari kumrasl yasda sari ilgiyi seven biri eger sdordfughun kisi sevgilun degilse dedfighim kisi hayatina giurcek. Bununla yeni kisdiyle assk hasyatyin uzxun sdurcek istikrasrlu olcask.bu kisi guvenilir istikrarli birisi ve sana bununla evlilik gorunuyor canim ama zaman belirtemiyuorum canjim.

Eki Görüntüle 1172597 Eki Görüntüle 1172594 Eki Görüntüle 1172595 Eki Görüntüle 1172596 Eki Görüntüle 1172598

yeni falım kızlarrr :)
bazıları bulanık çıkmış ama görebildiğiniz kadar artık napayım :)
fallaşmak isteyenleri bekliyorum :)
merhaba canım :)
şuan aklından geçirdiğin bir tatil planı var sanki ama biraz silik çıkmış yani olamayacak gibi duruyor. en azından aklından geçirdiğin şekilde olamayacak.
birde bir bayanla yol ayrımına düşmüşsünüz.aslında aynı karakter olmanıza rağmen anlaşamıyorsunuz. belki de aynı dili konuştuğunuz için olabilir.
ailende bir bayan var ve kapalı bir bayan bu aralar senin için gerçekten çok dua ediyor ancak senin dışında bir erkek içinde çok endişeli her duasında onuda yer ediyor. galiba ailenizde dışarıda kalmış bir bey var senden küçük gibi duruyor. ailen ile ters düşmüş ama yaptıklarından da oldukça pişman. hani anne ile evladı kavga ederde ikiside bi türlü itiraf edemez ya pişmanlıklarını ama birbirlerini hep düşünürler aynen o şekilde olmuş.

Canim sevdfiginlke dfuygulkariniz karsdilikli gorunuyoir Sizxin ssdk sasnsiniz birtliktelik sasnsdiniuz cok yuksek canim 1 li veya 8 li vakitte sana bu konuda mutluluk gorunuyor.
Ama siz bi tartisdma yasdiycasksiniz duygularinin istyisdmar edildfighini dfusuneceksin belki ayrilikda olabilir 11 li vakitte yada kasimda.
Bu ask seni mutsduz edecek bununla aranizxda mesafe olacak hem duygusal hem mekan olarask.Ayriuca senin hayatina girmek icin berkleyen biri vasr ya fasrkli sehirden ya farkli kulturden bir 3 lu biur vaskitte veya martta.

Yaz asylari ask icin sana cok uyghun seni mutlu edecek kisiler olkacak etrafginda bnu kisdi acvik tenli saclari kumrasl yasda sari ilgiyi seven biri eger sdordfughun kisi sevgilun degilse dedfighim kisi hayatina giurcek. Bununla yeni kisdiyle assk hasyatyin uzxun sdurcek istikrasrlu olcask.bu kisi guvenilir istikrarli birisi ve sana bununla evlilik gorunuyor canim ama zaman belirtemiyuorum canjim.
teşekr ederm cnm blgilerini verdiğim kişi sevglim değil sevdiğim

merhaba canım, desteye baktım aşk ilşkilerinde genelde gerçekçi cwpları alırım ondan
sizin uzun süren bi ilşkiniz varmış ama parasal açıdan yeterlilik olmamış evliliğin çabuk gerçekleşmesi için, aynı zamanda etrafınızdaki insanları ya da sizin aranızda da kıskançlıklar var, aşkınız güçlü sevginizde , ama paşamız biraz kendini beğenmiş biri hep kendinin doğru olduğunu düşünen yanlışbişey yapsada sizin tarafınızdanolumludestek ve onayı da bekler pohpohlanmayı her erkek sever de bu biraz daha fazla sanırsam
onun dışında lumlu bi birlikteliğiniz var
evlilik için biraz daha gecikme yaşayabilirsiniz hemen olucak gibi durmuyor
belki 1 sene sürecinde olabilir en yakın 1-2 ay içersinde olumlu bi cwp alamadım canım
her şey gönlünce olsun

Teşekkürler canım evet dediğin gibi bir yıldan önce evlilik düşünmüyoruz zaten

X