Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
kızlarr banada kahve falı bakarmısınız bende size bakmak isterdim ama bir türlü öğrenemedim gitti

kız keşke düz koysaydın resimleri:)
sen biriyle mi küssün sanki öyle çıkmış uzun boylu zayıfça biri bu
biraz sıkıntı vermiş sana hatta bu durum ama düzelmicek gibi şeker
bir kaç dedikodu sıkıntı vericek sana ama geçicek çok bir derdin yok gibi duruyo çünkü
aslında bi yandan için de rahat değişik bir durumdasın anlamadım bende:))
c ç harfli biri bu sıkıntıyı veren sana
bir yere gidiyosun sanki sen bişeylere kızıp ya.
ikili konuşman çok fazla bu sıralar
ters olduğu için bu kadar görebildim tekrar bakarım kusura bakma canım

kızlaaar fallaşmaya geldiiim

Eklentiler

• $IMG_4705.jpg
    35,6 KB · Görüntüleme: 60
  • $IMG_4698.jpg
    16,4 KB · Görüntüleme: 50
  • $IMG_4697.jpg
    18,4 KB · Görüntüleme: 51
  • $IMG_4696.jpg
    17,1 KB · Görüntüleme: 43
hehehe şuan bende ters düz olmuşum fotoğraflara da yansıdı :)
evet şuan biriyle küsüm haksız yere beni suçlaması sebebiyle ve dediğin gibi düzelmicek gibi ve düzelmemesi daha hayırlı bana göre :)
Ağzına sağlıkk :)

kızlar uzun bir süredir yoktum artık buralardayım. falıma bakanın falına bakarım

adigee hoşgeldin tekrardan bebek
sende nazar çıkmış direk ha dikaktli ol
sıkıntılarının çoğu geçmiş aslında ama içinde kalan bazı şeyler var senin bastırmaya çalıştığın
sen bu çocuğa atar yapıp küsüceksin bi rest çekmen var
sana nazar aileden dokunuyo bebek
bir başarın var ama bi yolun sonunda bu başarı bşeyler için çabalaman gerekicek
senin bu çocukla aranda sorunlar mı var ya öyle geldi bana.bişeyler anlatmaya çalışıyosun ona ama küsüyosun sonra da.
bi iyi bi kötü haldesin
ailede bir sıkıntı var,hastalık durumu gibi moraller biraz bozuk gibi çıkmış
seninkiyle aranda sorunlar mı var? sanki bişeyler anlatmaya çalışıyosun ona
bir sarılma var ama sonrasında küslük var sanki senin tarafından özellikle

ne demek inşallah düzelir tabi:)

sende birine kırgın gibisin canım sanki belli etmiyorsun ama içinden gerçekten büyük bir parça koparmış seni kırmış üzmüş biri hatta bu kişi senin çok yakınında belkide belli etmeme yada söylememe sebebinde bu olabilir hatta bu kişi çenesi hafifçe ileri olan bir erkek. ü ve c yada ç harfinde biriyle yakın bir zaman içerisinde sıkıntı yaşamışsın bu bir ayrılık bir tartışma olabilir. Ama yavaş yavaşta olsa yeniden bir araya geleceksiniz ve aranızdaki tüm buzlar eriyecek.
şuan eğitim görüyormusun bilmiyorum ama biraz engeller yada sorunlar olmuş ama şuan tam çözümlenme hallolma dönemine girmiş görünüyor. geçmişte eğitimi yarıda bıraktıysan yeniden başlayabilirsin yada devam ediyorsanda ya şuanki sürecin daha güzel sonuçlanacak yada bir adım daha iyi duruma geçeceksin.
birde ailenizde bir erkek sizden biraz uzakta duruyor sanki yada yollarını ayırmış sizinle gibi. ama merak etmeniz gereken bir durum yok aksine onun şuan kendini dinleme ve rahatlatmaa evresinde bu sebeple bu şekilde davranıyor. Sizden asla kopamaz ve ayrılamazda. hatta evin bayanları olarakta 2 bayan görüyorum o kadar büyük sukünet ve sakinlikle izliyorki olanları herkes umursamaz gibi görse de bu bayanlar aslında o kadar iyi kalpliler ki herşeyi uzaktan izleyerek yoluna girmesi için dua ediyorlar sanki.
ama sen gerçekten o kadar şanslı ve kısmetli bir insansın ki, olan biten tüm kötü olaylar dahi seni çok fazla etkileyemeden çözümleniyor sen o uzaktan izleyip dua eden bayanlardan birisin

evet canım aralar bozuk bir süredir. konuşmuyoruz desem yeridir tuhaf bir durumdayız. bildin yani. bende seninkine bakıcam şimdi ama gitmişsin yahu

ooo adige gelmiş hoşgelmiiiiiiiiiiiiiiiiş
kahvemi içip geliyorum burda durun kızlaar:))
adige sen burda mısın özelliklee:))

ben artık hep buralardayım bebeğim :)

çok da birşey göremedim kuzum ama kendini sıkmışsın bu aralar birşeylere. M harfli birinden de çok temiz bir haber geliyor sana. hane içinde de bu aralar cddi bir konu konuşulacak hepiniz toplanmışsınız kalabalık var. fincanında bir yüzük belirmiş ama seninle ilgili mi yoksa yakınlarından biri için mi bilemedim. senin şu ara kavgalı oldugun ya da sana kırgın biri var mı içinde E harfi var bu kişinin sana arksını dönmüş sanki. bir de beyaz bir kagıt çıkmış sana gelicek ama ben bunu ya iş ya da okulla ilgili yorumladım inşallah hayırlısı olur bebeğim

sağol bebeem ağzına sağlık

salı iş görüşmem var bebeğiim sunum yapıcam
inşallah odur:26:

kızçeler bana da azıcı yorumlayan olursa çok sevinirim

Eklentiler

• $DSC_0205.jpg
    42,1 KB · Görüntüleme: 27
  • $DSC_0204.jpg
    35,1 KB · Görüntüleme: 26
  • $DSC_0203.jpg
    38 KB · Görüntüleme: 30
  • $DSC_0202.jpg
    35,7 KB · Görüntüleme: 32
  • $DSC_0201.jpg
    34,8 KB · Görüntüleme: 48
  • $DSC_0207.jpg
    32,2 KB · Görüntüleme: 30
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…