Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Hemen bakiyorum bakalim ne aslemde asdk hayatin ;-)

İsmim gizem esmerim valla aşk için derdim ama maalesef kimse yok hayatımdaa :)))

Slm tatlim sene hem duygusallik hemde kurnazlik var gibi oyle bi kisikiktesin.sen ask konusunda hem kendinden hemde kasikinden emin olmayi istiyoirsun biraz garanticisin ayrica ilisknde canlilik olsun istersin monotonlasinca sıkılabiliyorsun.
Sen yeni bir ask istiyorsun unun icin kendini hazxir hissediyorsdun sevgilin seni sahiplenmeli korumali ama bunaltmamali diye dusunuyorsun.
Bu arada tecmiste sanki bi aldatilmna yasamissin iki yuzlu biriymis zaten aldatan kisi.
Yeni bir baslangic yapacaksin bu kisi belki daha onceden tanidigin biri veya arkadasdlarinin araciligiyla tanisacagin biri olabilir 13 lu bir vakitte olacak.Bu kisi ya minyon tipli yada yadi senden kucuk biri olcak neseli eglenceli ve koyu sacli birisi .Bu askla birlikte birtakm degisikliklker yasiycaksin ve bu degisiklikler olumlu olacak 11li bir vakitte 11 gn 1 hata 11 ay veya buyuk ihtimalle kasim ayinda bu deghisiklik.Birbirinize cok baglanacaksiniz ,birbirinnize baglilik yeminlkeri sozleri vereceksniz belk bir nisan veya evlilik teklifi olabilir bu kisi ve senin aranda.
Birbirinize guveniniz tam olacak birbirinizi tamamlkadiginizi dusuneceksiniz ayrica sana mucevherler pahali hediyeler de alacak.

hiç sorma ben ondan şüpheleniyorum ertesi gün eli ayağına dolanıyordu bizim mağazada kafamda en çok şüphe uyandıran o oldu salak hattımı yeni değiştiğimi bilmediği için numaram kimsede yoktu tahmin edebileceğimi düşünemedi

yuh ya nasil bir sapikmis aman uzak dur valla pislik

hadi inşallaaahhh ağzına sağlık canımmm inşallah bekliyorum bakalım :2:

Sagol canim bu kisiyle konusma iyimi kotumu olcak yani mutlumu olcam mutsuzmu olcam
Gitmeyi planladigim yerler var ama ne olur henuz kesin bisey yok
Bu kismet nerdeymis heuz gormedfim etrafimdada oyle bhiri yok aklima gelmiyor bari bu kiusmet yakiusdikli iyi egitimli zeki anmlayisdli madfi durumu iyi isdide iyi biri olsun acaba ism ne ne ius yapiyo merak ettyim

canım o ateş grubu oğlan benim fallarda hep çıkıyo kendisi yok piyasada bekliyoruz bakalım
canım senin yakın gördüğün olgun bir kadından kazık yemişsin bu neyse kafana çok takmışsın.her bişeyde sanki önüne bu kadın engel çıkıyor.ya çok ilginç bu 2 kadın var aslında bunlar elbirliği yapmışlar birşeylerde sana engel oluyorlar.sanırım bu yüzden bir fırsatı kaçırmışsın yada kaçırmak üzeresin.bugünlerde duygusal şeyleri 2. plana atmaya çalışıyosun daha çok hırs yapmışsın birşeyleri başarmak için aklında bu şey var .hayatında önemli gelişmeler değişimler olacak canım .sen bir başlangıç yapacaksın.büyük ihtimal işle ilgili belki okuyorsan okulla ilgili de olabilir bana iş gibi geldi.ve sen bu işte başarılı olacaksın .uzun bir zaman hayatına biri girmeyebilir canım kendini işine vereceksin yorulacaksın

Konusman zorlicak gibi canim biraz karmasik hissettim heyecanda var kizginlikta karmasik duygular var
valla kismetin nerden geldigi belli olmaz su an olmayabilir ama böyle biri cikacak görünüyor su an tanismis görünmüyosun ztn :)

caım 5dk engeline takıldığım için buradan yazıyorum yorumunu.tarot açtım sana
canım falında marjinal uçlarda gezen inancı zayıf bir adam çıktı sanırsam bu sorduğun adam ve sanırsam senin kafanı karıştıran 2. bir kişi daha var o buna göre daha genç biri fakat bunların ikisi bir kişi etmez bence sen bu ikisine de yol ver canım bunlardan sana bi hayır gelmez.bak canım senin yolunu bulmana yardım edecek dini konularda bilgili ve olgun biri var yada olacaka ama bu öyle sevgili falan değil sadece yardım edecek sana.geleceğinle ilgili çok umutsuzluğa düşüyorsun sanki acı çekiyorsun duygusal anlamda bazı şeyler seni çok yıpratmış.bu günlerde emek verdiğin birşey için o kadar uğraştım sonucu bu mu olacaktı diye düşünüyorsun.çok zahmet çekmişsin bu şey için ama istediğin gibi olmamış.canım yakında bir haksızlığa uğrayabilirsin.ateş grubu olgun bir kadın sebep olabilir. etrafında aşık olduğun düşünülüyor.bir zaman sonra şimdi üzüldüğün birşey artık seni eskisi gibi üzmeyeceksin.
canım siz bu çocukla evet sevgili olacaksınız fakat biraz daha zamanı var tarih olarak bişey diyemiyorum ama bana 1-2 ay gibi hissettim bilmiyorum canım

Oyy beybim
sen bunlara yol ver ikisi bir adam etmez demissin ya koptum
kusura bakmayin nolur

Sagol canim evet yol vermek lazim farkindayim da hemen olmuyo bi k,çlarina tekmeyi basmak gerek

Bu arada thalix haklisin komik ama dogru bir tabir olmus :-D

canım burcunu yaz bende sana bakayım.

Kova burcuyum canım..

canım yakın zamanda bir düğün görüyorum ya inanılmaz güzel kabarık bir gelinlik hemde. ayrıca bu gelin çook şanslı kısmetli maşallah. Elini açmış Yaradana yalvarıyor birşeyler diliyor ve o kadar güzel sonuçlanıyor ki ve bu gelin sayesine bazı küslükler kırgınlıklar kkızgınlıklarda son buluyor.
Saçını tepeden toplayan düz kısa saçlı bir bayan var sen olabilirsin belki bu. Sanki kafanda bir sürü hayaller var hepsini düşünüyorsun akşam başını yastığa koyduğunda hayallerin geliyor hep aklına ve hepsi güzel temiz hayaller. Ufak şeylerden hayallerden bile mutlu olabilen bir yapın var. Ve bu sebeple zaten isteklerin zamanla bir bir gerçek olacak sen yeterki inanmaktan ve hayal kurmaktan vazgeçme.
Ama sanırım ufukta ilk hayallerinden biri eğitimle alakalı ve ilk olarak o gerçekleşecek çok kısa bir zamanı var.
Yakın zamanda beklediğin para ile ilgili bir durum var canım biraz sıkıntılı bir süreç geçireceksin hatta uzun zamandır geçiriyorda olabilirsin canım ama az daha zamanı var inşallah sonunda hayırlı bir şekilde sonuçlanacak.
Birde bir erkek var başı vücuduna göre biraz daha büyük hafif yapılı bir beyle senin bir görüşmen var. hatta uzun zamandır tanıdığın biri belki aranızda özel bir durumda söz konusu olabilir ama maalesef bu durumun oluru yok.

sağol canım yorumuna sağlık. benim saçlarım kısa rihanna nınki gibi bi modeli var canım o kafası gövdesine büyük yada ağır gelen kişi benim extir heralde görüşecekmiymişiz ex odunumlan bilmem kafam karıştı :26: parayla ilgili sıkıntı uzun zamandır var ewt. gelinlik 2 dir çıkıyo falımda ama etrafımda evlenecek biri aklımagelmedi hayırlısı bakalım canım buralardamısın yemek yapıcamda birazdan bakayımfalına

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…