Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565

bir erkek var sürekli seni gözlüyor ama hayır mı şer mi bilmiyorum bunu yakın vade de sen kendin göreceksn canım belli edecek bu kişi niyetini. çalışıyor musun? işle ilgili bazı haberler alacaksn. bu haberler hayatınızda önemli değişiklikler yaratacak gbi görnüyor. maddi açıdan durumun dha iyiye gidcek. yakın bir zamanda hane içinde bir kutlama olacak sanırım kalabalık var. canım aşk hayatınla alakalı çok fazla birşeygöremedm ben bu falında yaa :/

canım ben okuyorum çalışmıyorum :)
teşekkürler baktığın için

Saol canim ama benim iliskim filan yok yinede tesekkürler
sana özel mesaj atmistim görmedin galiba

gördüm bebek ama o sırada 5 dk engeline takıldım cevap veremedm sonra da unuttum :18: baktırdgım kimsenin falı çıkmadı açıkçası sadece esincenin yeni birisi için verdiği süre 1 ay gecikmeli tuttu ama o uzun süreli olacak dedi ve biz 2 hftadır ayrıyız açıkçası bu topicte bakılan çoğu fal onlardan daha çok tuttu desem yalan olmaz

canım öncelikle .kocaman balık birde kaplumbağa çıktmış sen maddi durumu çok güzel olan birisiyle bir evlilik yapacaksın . Canım sen ne kadar kıskanç bir bayansın erkek arkadaşını kıskançlığın yüzünden çok sıkıyorsun . sen birine kırılmışsın bir erkek bu uzak kalma bence aranıza soğkluk girecek sığınacak liman arayacak bu fırsatı ona verme yine üzülen sen olacaksın çünki onu çok seviyorsun gurur meselesi yapma . bir kaza haberi alacaksın yada birisinin sağlık sorunları olacak . Bembeyaz bir gelinlik çıkmış hanede temiz ferah bir haber gelecek haneye bütün ailen çok ferahlayacak çokta sevineceksiniz . Bir kız bebek çıktı falında kızgın üzücü bir haber alacaksın gibi duruyor :)

kızlar yeni falım. falıma bakanın falına bakıyorum

SIkintilisin baya bir konuyu kendine dert etmissin
2 arkadas bir erkegi ziyarete gidiyosunuz yasli olabilir
ayrica seninde bir görüsmen var bir erkekle ba$ba$a bu görümede erkek kendini geri cekmis
uzaklasma var sanki tekrar bu kisiyle ama bu erkegin aklinda sen varsin senin icin süpheleri var soru isarekleri var kafasinda
birde nazar var bi sekilde göze gelmissin
sizin bu ziyret durumunuz tekrarlanicak görünüyor bu erkek hasta olabilir yasli ve hasta belkide
V harfli birinden bir haber alacaksin sevineceksin
bu kadar cikmis hersey gönlünce olsun

tşk ederim canım ağzına sağlık

kızlar yeni falım. falıma bakanın falına bakıyorum
Canım sende yepyeni bir başlangıç görüyorum aşk rüzgarları esiyor. Kalbinin sahibini bulmak üzeeresin şuan aranızda çok güzel bir çekim var ancak henüz dile dökülen yada gözle görülür herhangi birşey yok ama zamanla tamamlanıyor. Muhtemelen karşı tarafta aşk anlamında hissiyat mevcut ancak sende daha yeni yeni gelişecek ve oluşacak. Birazda beklenme sebebi sensin Hatta bu kişinin isminde y yada v harfi var.
Birde çok büyük ve güzel bir kısmetin var canım ama biri tarafından engelleniyor şuan dört bir tarafı çevrilmiş resmen o kişi tarafından sana ulaşması engelleniyor. bu sanırım iş yada para anlamında bir kısmet. Ama her ne olursa olsun çok yakın zamanda ne kadar engellemeler olsa da o güzel kısmet sana ulaşacak.
ve bir erkek var canım senin için dua ediyor ama sana ulaşabilmek için açmış ellerini dua ediyor. ama bu senden hoşlanan o kişi değil bu başka biri bence. belki eskide kalmış birisi de olabilir. seninle yeniden birşeyler olabilmesi için kendince dualar ediyor ama olması için herhangi bir harekette bulunmuyor. muhtemelen bir korku var içerisinde. senden gelecek olan bir tepkiden korkuyor ve sadece dua ederek yetiniyor. yani sana bir adım atsa sen tepki vereceksin diye korkuyor. birde normalde de bu bey fazlasıyla ağır kanlı birisi. kolaylıkla olacak işleri dahi çok ağır şekilde gerçekleştiriyor. ağır ağır yapıyor herşeyi.
ya falında nereye baksam hep senin aklında yapmak istediğin ve hep başlangıcını getirdiğin şeyleri görüyorum. ve başlangıcını getirdiğin herşeyde çok güzel şekilde gerçekleşiyor. yani elini nereye atsan kuru yeri bile güzelleştiriyorsun o kadar kısmetli bir insansın.
birde kıvırcık sarı saçlı bir bayan var ama onun gerçekten iyi mi kötü mü olduğuna anlam veremedim.

sevgilim yok canım benim 1 yıldır hatta konuştuğum kimsede yok o manada.
sağol yinede ben iş için kapatmıştım

kızlar yeni falım. falıma bakanın falına bakarım..

Eklentiler

• $20140609_180522.jpg
    93,3 KB · Görüntüleme: 39
  • $20140609_180421.jpg
    109,1 KB · Görüntüleme: 47
  • $20140609_180412.jpg
    98,7 KB · Görüntüleme: 51
  • $20140609_180406.jpg
    97,1 KB · Görüntüleme: 49
  • $20140609_180355.jpg
    109,7 KB · Görüntüleme: 41
  • $20140609_180347.jpg
    108,4 KB · Görüntüleme: 45

canım okulla alakalı sormuşsun ama gördüklerimi yorumlamak istedim. öncelikle maddi anlamda eline bir miktar paran var gelicek çok birşey olmasada şuan ki ihtiyaçların için sana kafi gelecek sana. okulla alakalı sana söyleyebileceğim tek şey o açıdan sana açılacak çok güzel bir kapı var. sanırım senin soruna göre söyleyeym bitecek okul bitecek devamı da aydınlık olacak. seni çok mutlu edecek fırsatlar sunan biri var. bu kişi ya baban ya da başka bir erkek. yakın çevrende de bir arkadasınla aranızda bir münakaşa olacak ve aranız baya bir açılacak. bu kavgada ortada dönen laflardan olacak.

kızlar yeni falım. falıma bakanın falına bakarım..

adige bı erkegın aklında senınle alakalı soru işareti cıkmıs cok yakın bı zamanda senınde bundan haberın olucak
bir şeyi cok cok fazla ıstemıssın bu yesermeye baslamıs olucak ama daha zamnı var sanırım bu işle alakalı oyle hissettim ben
sırtına buyuk bı sorumluluk yuklenmıssın ancak sankı bıraz altında ezılıyo gıbısın ama onun temız bak sabredersen altındankalkıcaksın
falında sana karsı hıslerı olan ıkı erkek gordum ben hatta bırının ısmınde e harfı var ancak sen bunları pek begenmıyceksın gıbı cıkmıs
hane ıcın gelen bı kısmet var ama bı bayan bunun onunu esmek ıstıycek kıskanclıgından dolayı ancak pek basarılı olamıycak benden bu kadar:)

ağzına sağlık canım tşk ederim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…