Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565

KAlbin ii parca olmus ikiye bölünmüs beybi
bi erkegin dedikodusu var duyabilirsin pek hos seyler de degil pek karismasan ii olur
is ile ilgili yogun calismalar var epey aklini ise vermissin
yalniz senin pesinde olan cok yakininda bir erkek var canim orta boylarda olabilir bu erkek onun elindede bir sepet var ve oda sanki is ile mesgul ama onun aklinda bir kurdele cikti ne alaka diyceksin bende bilmiyordum actim baktim kurdele sana derin bir askla bagli olduguna isaretlmis
seni begeniyor ve sana acilmayi planliyor olabilir canim ztn hemen arkanda bitivermis pesinde süreklii gölge gibi ama sen pek orali degilsin farketmemissin bile onu aklin cok mesgul
ellerini acmis dualar ediyorsun
bir konuda seni cok üzmüsler boynun bükük kalmis ama üzülme bu arada düsman gibi bisi var ama oda uzaklasmaya baaslamis senden zarar veremiycek sana
cok uzaklarda kalmis kumral bir erkek var seni aramayi düsünüyor sanki
böyle seyler cikti bebek :) üzme kendini öptümmmmm:KK54:

thaliixxxxxxxx:KK16:

$20140606_161221.jpg $20140606_161127.jpg $20140606_161111.jpg $20140606_161057.jpg $20140606_161048.jpg

Canim yüregin cok sIkkIn cikmis noldu sana icini kararttin böyle :KK50:
sen ya bicok yola gidip geldin yakin zamanda yada yollara gideceksin birden fazla
bir erkekle ufak bir tartisman olabilir ciddi bir konusma gibi görünüyor ama sana destek olacak bir kadin var arkanda
aklinda biri var senin
bu kisi ile bir karsilasma veyahut tesadüfen bir sekilde birbirinizi görmeniz olabilir enteresan olucak sasiracaksin
bildigin at cikmis falinda ne niyete kapattin canim bilmiyorum ama hayirlisiyla kavusacaksin insallah niyetin, dilegin gercek olucak insallah
bu konustugun (düsündügün ) erkek kumralimsi ama koyu kumral gibi sana ondan haber gelicek sanki sen hep beklemissin gibi ama yaninda yine o kadin var bu haber geldiginde yalniz olmayacaksin
falin cok olumlu aslinda sen cok olumsuz düsünüyosun canim
bulusman bile var bu cocukla yalniz cekemiyor mu desem bu yanindaki kadin arkadasin olabilir saclarini cok toplayan biri bu bu insanlar cok fazla özelini paylasiyosun ama o insan kendi icinde cok kiskanclik besliyor biraz dikkat etmende fayda var her sevincini paylasmamalisin
cok hizli bir akis var falinda olaylarin burdan sonrasinda kavusma var ask konusunda yogunluk hissettim sarmas dolas bir cift var güzel seyler yasanicak görünüyor insallah hayirlisiyla
sen cok kismetli bir yola cikmissin sansin acilmis kesin olmamakla birlikte bir seyahat olabilir yakin bir yere bir gezi gibi bisi olabilir böyle bir durumun var
3 tane gelecek kismetinle cok rahatliycaksin canim
görebildiklerim bu kdr bitanem insalah hersey gönlünce olur :KK54::KK16:

kızzlarrr selam naılsınız?
çok fala ihtiyacım var merak ettiğim bir şey var ve dengesizlik var, ay bana bi bakabilirmisin, benim size bakıcak vaktim yok sınavım var yarın pazar da sabahtan gidiyorum anca 2 hafta sonra falların en güzelini bakabilirim
kartlar kahve falan farketmez, müsait olan varsa geri dönsün lütfen bana şekerler :)

Bugunku falim yorumlarsaniz bende lenormand kartlarina bakarim kahvemi yorumlayanin

canim sen biriyle konusuyosun ama bu konusma zaten olacakmis gibi görünüyor sen biraz zorlaniyosun bu erkege karsi karsi taraf böyle nasil desem yüzsüz gibi kolayca agzina geleni söyleyen cinsten bi tip ..Biraz zorliycak seni
her ne kadar görünmesede bir kadin cikti ortalikta yok ama yilan gibi kivrilmis bekliyor
bazi yollarin var ya da olmus
cok büyük bir kismetin var ama farkinda degilsin :)
aklinda öyle cok düsünce var ki birden fazla acabalarla dolusun karmakarisik hissediyosun
bircok düsünceni ayni anda yapmak istiyorsun
sIkIntili bir sürec var biraz seni bogucak gibi ama atiyosun bu sIkIntilari cok az kaldiiii
canim snein birlikte olcagin kisi sanirsam yakinlarda ama isiyle gücüyle ugrastigindan birbirinizin farkinda degilsiniz gibi bir durumda var
bu erkek kumralimsi cikti
bacaklari uzun
sanki tanismiyorsunuz zamani gelmemis gibi gördüm
söyliyceklerim bu kadardi canim insalalah diledigin gibi olur :):KK16::KK34:

thalix bebişko ne varsa sende :KK16: o kurdela ne biliyomusun biz mağazada çikolata sepeti hazırlıyoruz sepeti süslüyoruz kurdelayla :KK1::KK1::KK1: canım sen ne güzel yorumluyorsun ya resmen yaşadıklarımı yazmışsın mağaza da peşimde dolanıp benle uğraşıp beni uyuz eden biri var ama öyle böyle değil ufunet basıyo beni geçen sinirimden ağlıycaktım neredeyse mağazada :2: bi insanla da bu kadar uğraşılmazki fazla mesai yapıyoruz ben çok yoruluyorum :KK17: bebişko ben ne bakayım sana tarot katina bilgilerini yaz bakem

bi erkegin dedikodusu var duyabilirsin pek hos seyler de degil pek karismasan ii olur
yalniz senin pesinde olan cok yakininda bir erkek var canim orta boylarda olabilir bu erkek onun elindede bir sepet var ve oda sanki is ile mesgul ama onun aklinda bir kurdele cikti ne alaka diyceksin bende bilmiyordum actim baktim kurdele sana derin bir askla bagli olduguna isaretlmis
seni begeniyor ve sana acilmayi planliyor olabilir canim ztn hemen arkanda bitivermis pesinde süreklii gölge gibi ama sen pek orali degilsin farketmemissin bile onu aklin cok mesgul
bir konuda seni cok üzmüsler boynun bükük kalmis ama üzülme bu arada düsman gibi bisi var ama oda uzaklasmaya baaslamis senden zarar veremiycek sana

thalix bebişko ne varsa sende :KK16: o kurdela ne biliyomusun biz mağazada çikolata sepeti hazırlıyoruz sepeti süslüyoruz kurdelayla :KK1::KK1::KK1: canım sen ne güzel yorumluyorsun ya resmen yaşadıklarımı yazmışsın mağaza da peşimde dolanıp benle uğraşıp beni uyuz eden biri var ama öyle böyle değil ufunet basıyo beni geçen sinirimden ağlıycaktım neredeyse mağazada :2: bi insanla da bu kadar uğraşılmazki fazla mesai yapıyoruz ben çok yoruluyorum :KK17: bebişko ben ne bakayım sana tarot katina bilgilerini yaz bakem

canım bana tarot bakar mısın. sende kendin için tarot kartını çek ben yorumlarım.

kızzlarrr selam naılsınız?
çok fala ihtiyacım var merak ettiğim bir şey var ve dengesizlik var, ay bana bi bakabilirmisin, benim size bakıcak vaktim yok sınavım var yarın pazar da sabahtan gidiyorum anca 2 hafta sonra falların en güzelini bakabilirim
kartlar kahve falan farketmez, müsait olan varsa geri dönsün lütfen bana şekerler :)

Varsa kahven bakalim gizz :KK16:

Allah allah ne kadar ilginc
Evet sürekli pesinde görünüyor heralde asik oldu sana öyle gibi sanki canim

canım benim kartlarım
1 değnek ası düz
2 kupa 3lüsü ters
3 aziz ters
4 tılsım 3lüsü düz
5 değnek prensi düz
6 joker düz
7 ölüm düz
8 kupa 6lısı düz
9 değnek5lisi düz
10 değnek 4lüsü ters

canım bana tarot bakar mısın. sende kendin için tarot kartını çek ben yorumlarım.

valla aşık mı bilmem pek sanmıyorum ama uğraşıyo benle bende onun bazı şeylerini doğru bulmadığımdan çünkü ben doğrucu davutumda :KK1: o yüzden yanlış bişey varsa cevap veriyorum bu da benim üstüm tartışıp duruyoruz hatta geçen bunun yüzünden konu açtım kurtulmak için :KK1: ne mi oldu 2 gün falan onunla tartışmadık bu sefer mağazadaki diğerleriyle aram bozuldu uyuz oldum :2:

heee bi de ne oldu biliyomusun ben işe yeni başladığımda hattımı değişmiştim ve işyerinden bana ulaşmaları içinrehbere telimi yazdım biri beni aradı ve telde mas. yaptı öküz büyük ihtimal onun olduğundan şüpheleniyorum fakatt uyanık tabi savcılığa vereceğimi düşünüp bir daha aramadı .bende sürekli aramayınca tesbit edilemez diye şikayet etmedim

canım benim kartlarım
1 değnek ası düz
2 kupa 3lüsü ters
3 aziz ters
4 tılsım 3lüsü düz
5 değnek prensi düz
6 joker düz
7 ölüm düz
8 kupa 6lısı düz
9 değnek5lisi düz
10 değnek 4lüsü ters

canım geçmişte bir nişan veya evlilik gibi bir şeyden dönmüşsün. sanırım karşı taraf vazgeçmiş. artık hayatında bir şeyin tamamen bittiğini söylüyor ölüm kartı. ölüm kartı çıktığından korkma derim. hayatında artık bambaşka kapıların açılacağını söylüyor. artık eskiyen kötü olan ne varsa artık geçmişte kalacak. sana yepyeni başlangıçlar veriyor kartlar. yakın gelecekte yeniye bir adım atacaksın. neyle ilgili belli değil. sanırım ateş grubu bir adam olabilir. ya da sen ateş grubusun. gelecek kartı yeni başlangıçlar veriyor fakat hayallere fazla katılmamalısın. ayakların yere sağlam bassın yoksa hayal kırıklığına uğrayabilirsin dikkat etmezsen.

heee bi de ne oldu biliyomusun ben işe yeni başladığımda hattımı değişmiştim ve işyerinden bana ulaşmaları içinrehbere telimi yazdım biri beni aradı ve telde mas. yaptı öküz büyük ihtimal onun olduğundan şüpheleniyorum fakatt uyanık tabi savcılığa vereceğimi düşünüp bir daha aramadı .bende sürekli aramayınca tesbit edilemez diye şikayet etmedim

yuh ya nasil bir sapikmis aman uzak dur valla pislik :KK20:

thalixim tarot açtım sana
bu aralar kafan karışmış çünkü duygusal anlamda kararsız kalıyorsun.aldanmaktan korkuyorsun seçim yapmakta zorlanıyorsun bu yüzden.senin beklediğin yada olmasını istediğin bir işin başkasına verilmesi gibi bişeyin olup o kişiyleçatışma yaşayabilirsin.hayatında yeni bir başlangıç yapmak üzeresin ve burada bilgiçlik taslamaman ve doğru şekilde hareket ettiğinde başarılı olacağın çıktı.bu işle ilgili olabilir.bugünlerde bir kararsızlık yaşıyorsun sanırım yoğunlaşamıyorsun bir neşelisin bir hüzünlü gitgellerin oluyor.yakın zamanda ailenden sana hoşlanmayacağın bir uyarı yada istemediğin bişeyi yapmanı söyleyebilirler.bu belki bir iş olabilir.bunu istememende belki adil bir şekilde kazanmış olmayacağın yüzündden olabilir canım.etrafında hava grubu bir erkek var bunlar çıktı canım

thalixim tarot açtım sana
bu aralar kafan karışmış çünkü duygusal anlamda kararsız kalıyorsun.aldanmaktan korkuyorsun seçim yapmakta zorlanıyorsun bu yüzden.senin beklediğin yada olmasını istediğin bir işin başkasına verilmesi gibi bişeyin olup o kişiyleçatışma yaşayabilirsin.hayatında yeni bir başlangıç yapmak üzeresin ve burada bilgiçlik taslamaman ve doğru şekilde hareket ettiğinde başarılı olacağın çıktı.bu işle ilgili olabilir.bugünlerde bir kararsızlık yaşıyorsun sanırım yoğunlaşamıyorsun bir neşelisin bir hüzünlü gitgellerin oluyor.yakın zamanda ailenden sana hoşlanmayacağın bir uyarı yada istemediğin bişeyi yapmanı söyleyebilirler.bu belki bir iş olabilir.bunu istememende belki adil bir şekilde kazanmış olmayacağın yüzündden olabilir canım.etrafında hava grubu bir erkek var bunlar çıktı canım

yogunlasamama durumu var ya onda haklisin canim bi türlü adapte olamiyorum D::KK52:
aslinda bisi sormak istiyorum sana özelden yazayim en iyisi müsayitsen

X