Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
ben katinayla tarot bakıyorum merak ettiğin birşey varsa sorabilirsin saç ten göz rengini burcunu ilişkin varsa ikinizinkileri yazman gerek

Falını buraya tazdım diğer yerde error veriyor :)
Geçmişe çok fazla takılmışsın hala acaba şöyle olsaydı acaba böyle mi deseydim böylemi yapsaydım diye düşünüp duruyorsun ve için içini yiyor resmen. Ama ben sana söylim sevgilin sana geri dönecek ama daha zamanı var bayaa. Ama bu sefer sen onu istemiceksin çünkü senin bir sevgilin olacak ve ikinizde birbirinizi çok seveceksiniz ve eski sevgilini unutacaksın. Adam resmen ayaklarına kapanacak. Kocaman bir çiçek buketi görüyorum ne demek olduğunu bilmiyorum ama bence çok güzel bir haber demek ya da seni istemeye gelecek olabilirler içime öyle doğuyor :) altı yedi ay sonra evlilik görüyorumve evleneceğin kişi ile daha tanışmadın ama tanışacaksın ve ilk gördüğün anda işto bu o kişi
diyeceksin :) çok güzel küçük küçük haberlerin var . Yalnız yatan bir hasta görüyorum :KK43: bu dönemde biraz ailevi sorunların olabilir dikkat et onlara fazla aldırış etmemeye özen göster ve geçmişe fazla tekılma çok öptüm benden bu kadar sormak istediğin bir
şey var mı ? :)

canım dini konularda seni bilgilendiren bu konularda bilgili olgun bir erkek var baban yada başka bir büyüğün olabilir sen bu konularda kendine güveniyorsun kendini güçlü hissediyorsun.fakat duygusal anlamda mutsuzluk var bilinçaltında biryerde birşeyler sana yanlışmış gibi geliyor.bu sanırım ilişkilerle ilgili yaptığınla yada yapmadığın şeyler için kafan karışmış doğru mu yapıyorum diye.canım eski yaşadığın bir olay sonucu sende güvensizlik mi var.bugünlerde bir haksızlığa uğramışsın.bu sorduğun çocukla görüşüyormusunuz eğer konuşuyorsanız aranız bozulabilir hemde gereksiz saçma birşey yüzünden.çevrendeki insanlarda sana haksızlık yapıldığının farkında bu haksızlık neyle ilgili bilmiyorum.fakat bu seni geri çekebilir kendini çevreden soyutlayabilirsin böyl yapmamalısın.

Saçlarım kumral, gözlerim ela yeşil, burcum yay ilişkim yok ama hoşlandığım birisi var o da sarışın mavi gözlü onunda burcu yay :)

Geçmişe çok fazla takılmışsın hala acaba şöyle olsaydı acaba böyle mi deseydim böylemi yapsaydım diye düşünüp duruyorsun ve için içini yiyor resmen. Ama ben sana söylim sevgilin sana geri dönecek ama daha zamanı var bayaa. Ama bu sefer sen onu istemiceksin çünkü senin bir sevgilin olacak ve ikinizde birbirinizi çok seveceksiniz ve eski sevgilini unutacaksın. Adam resmen ayaklarına kapanacak. Kocaman bir çiçek buketi görüyorum ne demek olduğunu bilmiyorum ama bence çok güzel bir haber demek ya da seni istemeye gelecek olabilirler içime öyle doğuyor :) altı yedi ay sonra evlilik görüyorumve evleneceğin kişi ile daha tanışmadın ama tanışacaksın ve ilk gördüğün anda işto bu o kişi
diyeceksin :) çok güzel küçük küçük haberlerin var . Yalnız yatan bir hasta görüyorum :KK43: bu dönemde biraz ailevi sorunların olabilir dikkat et onlara fazla aldırış etmemeye özen göster ve geçmişe fazla tekılma çok öptüm benden bu kadar sormak istediğin bir

Benim falıma da bakarmısınız? Hiç bilmiyorum ilk defa baktırcam lütfen :)
http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=723107

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

sağol canım inşallah dediğin gibi olurda hiç umudum kalmadı artıkın yalnızlığın dibine vurdum :KK16: bu arada ben kahveyi erkek arkadaşımın niyetine içmiştim ama sen benmişim gibi yorumladın öyle oluyor mu bilmiyorumdda

canım dini konularda seni bilgilendiren bu konularda bilgili olgun bir erkek var baban yada başka bir büyüğün olabilir sen bu konularda kendine güveniyorsun kendini güçlü hissediyorsun.fakat duygusal anlamda mutsuzluk var bilinçaltında biryerde birşeyler sana yanlışmış gibi geliyor.bu sanırım ilişkilerle ilgili yaptığınla yada yapmadığın şeyler için kafan karışmış doğru mu yapıyorum diye.canım eski yaşadığın bir olay sonucu sende güvensizlik mi var.bugünlerde bir haksızlığa uğramışsın.bu sorduğun çocukla görüşüyormusunuz eğer konuşuyorsanız aranız bozulabilir hemde gereksiz saçma birşey yüzünden.çevrendeki insanlarda sana haksızlık yapıldığının farkında bu haksızlık neyle ilgili bilmiyorum.fakat bu seni geri çekebilir kendini çevreden soyutlayabilirsin böyl yapmamalısın.
Çok hablısın bana gerçekten çok haksızlık yapılıyor çok teşekkürler :)
San bir sorum olacak katina kartlarında benim kişi kartım selçukassa (sanırım böyle yazılıyordu ) mı ?

sağol canım inşallah dediğin gibi olurda hiç umudum kalmadı artıkın yalnızlığın dibine vurdum :KK16: bu arada ben kahveyi erkek arkadaşımın niyetine içmiştim ama sen benmişim gibi yorumladın öyle oluyor mu bilmiyorumdda

Olacak bak görürsün sakın umudın kırılmasın :) ben senin asına baktım :)

canım sen katina bakmaya başladın mı? evet ben sana katina bakmadım tarot baktım ama katina baksaydım selçukhassa yı seçerdim çünkü açık kumralsın ve yakutun hanımında göz rengi belirtmediği için sana uyan o

Saçlarım kumral, gözlerim ela yeşil, burcum yay ilişkim yok ama hoşlandığım birisi var o da sarışın mavi gözlü onunda burcu yay :)

canım sen katina bakmaya başladın mı? evet ben sana katina bakmadım tarot baktım ama katina baksaydım selçukhassa yı seçerdim çünkü açık kumralsın ve yakutun hanımında göz rengi belirtmediği için sana uyan o

Yanii bakmaya çalışıyorum ama tam değil :) bende selçukhassayo kullanıyorum da :)

Canim falimi ekledim yorumuyaparsin

Eklentiler

• $1401292171792.jpg
    $1401292171792.jpg
    43,5 KB · Görüntüleme: 55
  • $1401292286626.jpg
    $1401292286626.jpg
    22,1 KB · Görüntüleme: 45
  • $1401292303631.jpg
    $1401292303631.jpg
    35,9 KB · Görüntüleme: 36
  • $1401292321298.jpg
    $1401292321298.jpg
    52,5 KB · Görüntüleme: 39
  • $1401292351777.jpg
    $1401292351777.jpg
    50,3 KB · Görüntüleme: 47
  • $1401292374393.jpg
    $1401292374393.jpg
    38,6 KB · Görüntüleme: 64
  • $1401292398650.jpg
    $1401292398650.jpg
    43,9 KB · Görüntüleme: 42
  • $1401292423577.jpg
    $1401292423577.jpg
    58,6 KB · Görüntüleme: 61
  • $1401292446392.jpg
    $1401292446392.jpg
    52,7 KB · Görüntüleme: 55
  • $1401292466311.jpg
    $1401292466311.jpg
    71 KB · Görüntüleme: 54
  • $1401292492411.jpg
    $1401292492411.jpg
    57,5 KB · Görüntüleme: 53
  • $1401292523245.jpg
    $1401292523245.jpg
    57,3 KB · Görüntüleme: 56
  • $1401292568611.jpg
    $1401292568611.jpg
    40,8 KB · Görüntüleme: 42
  • $1401292608538.jpg
    $1401292608538.jpg
    25,8 KB · Görüntüleme: 53
  • $1401292638957.jpg
    $1401292638957.jpg
    40,9 KB · Görüntüleme: 43
  • $1401292671630.jpg
    $1401292671630.jpg
    44,5 KB · Görüntüleme: 58
  • $1401292728443.jpg
    $1401292728443.jpg
    55,6 KB · Görüntüleme: 47
Tabiki bakarım :)

Benim falima da bakar misiniiizzz???

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canim falimi ekledim yorumuyaparsin

Canim sIkIntili cikmissin biraz
bir yola gitme durumun var
Büyük bir kismetin geldi gelecek insallah
sanki bir erkekle görüsmen olacak yola gitmeden önce canim ellerini tutmus bir erkek cikti acabaaa diyorum? Esmere benziyor ellerini avuctarinin icine almis seni seven bir erkek bu
C harfli birini düsünüyorsun sanki
canim sanki bir ilan verilcek sende bunu duyucaksin kosa kosa gidiceksin
bir is görüsmesi gibi biisi var ciddi bir görüsme yapcaksin sanki
Senden hoslanan bir insanla bir arya gelip konusman olacak biraz utangac bicimde baslicak bu erkek senden büyük giibi
cok güzel haberler aliyosun
kocamaaaaaaaaaan bir kismetin daha varrr:)
Görebildiklerim bu kadardi canim az görebildim ama güzel seyler gördüm sIkIntilarin gidiyooor:KK17:

Beybim naber
Yüregin cok sIIkkIn :KK43:
omuzlarina sanki bir yük binmis cok yorgun hissediyosun :KK43:
Canim bi erkek var sanki sirtindan bicaklanmis ihanete ugramis yarali gibi sen bu erkekle görüsmek icin bir adim atacak gibi duruyorsun arkasindasin hemen
Kismetlerin var ama kendi kendine engel olmussun nasi olduysa yada biri engel olmus
Tabaginda cok belirgin bir A harfi var
bu kisi araciligiyla güzel bir kismetin olcak canim is ile ilgilide olabilri
sen biriyle görüsmek isticeksin ama sana arkasini dönmüs seni görmek istemicek
Bunlar disinda hersey iyi temiz görünüyor canim az cikmis söyleyebilceklerim bu kadar öptüm:KK19:

beybim canım sıkkın moralim bozuk sağol canım yorumuna sağlık sen nasılsın :KK19: canım bilgilerini yaz bende sana bakim :KK19:

Beybim naber
Yüregin cok sIIkkIn :KK43:
omuzlarina sanki bir yük binmis cok yorgun hissediyosun :KK43:
Canim bi erkek var sanki sirtindan bicaklanmis ihanete ugramis yarali gibi sen bu erkekle görüsmek icin bir adim atacak gibi duruyorsun arkasindasin hemen
Kismetlerin var ama kendi kendine engel olmussun nasi olduysa yada biri engel olmus
Tabaginda cok belirgin bir A harfi var
bu kisi araciligiyla güzel bir kismetin olcak canim is ile ilgilide olabilri
sen biriyle görüsmek isticeksin ama sana arkasini dönmüs seni görmek istemicek
Bunlar disinda hersey iyi temiz görünüyor canim az cikmis söyleyebilceklerim bu kadar öptüm:KK19:

X