Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Menekşecim banada çingene tarotu bakar mısın. Bende sana tarot yorumlarım.

slm canm falin :)

bu aralar yine biraz durgun mutsuz gozukuyorsun sebebi hoslandigin Ya da sevdigin birisini kiskanclik sebebiyle kaybetmis gibisin sanki Ya da oyle dusunuyorsun... Yeni baslangiclar yapmak istiyorsun fakat Engel var sanki onunde biraz tartisma filan gözüküyo Tam olarak kim oldugunu bilmiyorum seni cekemeyen Ya da istemeyen birileri galiba.. Ama kisa zamanda bi yolculukta yolculuk sonunda sana askla ilgili Mutlu haberler gelecek canim bi kadin tanidigin yardimci olabilir bu konuda

benim kartlarim

kupa onlusu ters
Para kralicesi ters
degnek ikilisi ters
Para beslisi
kilic dokuzlusu ters
kupa dortlusu
kupa asi
adalet
kilic sovalYesi
kupa uclusu ters
kralice ters

Menekşe banada çingene tarotu bajmarmisin bende lenormand bakarim

senin falin canm

evlilik Ya da yeni bi baslangic yap.ak istiyorsun ve bu konuda sevdigin adamdan biseyler bekliyorsun.. Yasli bi Adam bu Adamin guveni sarsilmis baban Ya da etrafinda deger verdigin birisi olabilir ona cevresinde birilerinden seninle ilgili yalan yanlis haberler gelmis olabilir kulagina.. Ask konusunda sansiz oldugunu dusunmussun bu konu seni epey uzmus fakat kisa zamanda güzel ve mutlu haberler hediyler seni bekliyo birtek kiskanclik konusunda dikkat etmelisin

bu kadar yorumun canm cok karisik bi fal cikti kafan karisik olabilir ancak yorumlayabildim

$20140525_151508.jpg $20140525_151523.jpg $20140525_151534.jpg $20140525_151543.jpg $20140525_151553.jpg $20140525_151604.jpg $20140525_151641.jpg

Falima bakanin falina bakarim kizlar :KK16:

Tesekkur ederim cok guzel yorumlamissin Sevdigim kisiyle yeni bir baslangic yspmak istiyorum ondan bi adim soz aciklama bekliyorum babam olacagini sanmiyorum ama belli olmazx tabi ayrica asdik oldugum kiside biraz olgun yasi benden buyuk ay valla gdrcekten ask konusunda sanssiz hisdediyorum kjendimi su asik oldugum kisdiyle birseyler olsa artik bu kiskancvlik bendemi yoksa karsdi tsraftami acaba? Ben de simdi senin kartlarina baskmaya basliyorum canim

senin falin canm

evlilik Ya da yeni bi baslangic yap.ak istiyorsun ve bu konuda sevdigin adamdan biseyler bekliyorsun.. Yasli bi Adam bu Adamin guveni sarsilmis baban Ya da etrafinda deger verdigin birisi olabilir ona cevresinde birilerinden seninle ilgili yalan yanlis haberler gelmis olabilir kulagina.. Ask konusunda sansiz oldugunu dusunmussun bu konu seni epey uzmus fakat kisa zamanda güzel ve mutlu haberler hediyler seni bekliyo birtek kiskanclik konusunda dikkat etmelisin

bu kadar yorumun canm cok karisik bi fal cikti kafan karisik olabilir ancak yorumlayabildim

Tesekkur ederim cok guzel yorumlamissin Sevdigim kisiyle yeni bir baslangic yspmak istiyorum ondan bi adim soz aciklama bekliyorum babam olacagini sanmiyorum ama belli olmazx tabi ayrica asdik oldugum kiside biraz olgun yasi benden buyuk ay valla gdrcekten ask konusunda sanssiz hisdediyorum kjendimi su asik oldugum kisdiyle birseyler olsa artik bu kiskancvlik bendemi yoksa karsdi tsraftami acaba? Ben de simdi senin kartlarina baskmaya basliyorum canim

Beyazasigi banada leonard kartlarindan bakabilirmisin :) ne bilgiler gerekli söyle yazayim canim

senin falin canm

kiskanclik ortalarda cikti canm senden yana cikmadi Ya karsi taraf Ya etraftan biriside olabilir

giz yavrum nerde gezıyon sen ya bu falın hali ne böyleeeeeee:KK53::KK53:
bi işle ugrasıyosun iş ne onu bilmiyorum içinde a l s harfleri cıkmıs bak bunu halledıceksın onun acık tek engel kafandakı düşünceler at onları kafandan
fincanının dıbı aydınlanmaya baslamıs ama daha zaman var
f ve s harfli birine ya sen yardım edıceksın yada onun yardımını goruceksın
sen ne okuyosun bilmiyorum ama sankı yetişemiyo gibisin bişeyı halledıyosun hop baska bısey cıkıyo az daha sabır bişey kalmamış
senın exsin hayatında birisi varmı?varsa bunlar sıkıntıda cıkmıslar yanı yanyanalar ama kavga gurultu dert pek peslerını bırakmıyo gıbı cıkmıs eger sevgılısı yoksa senın exsin bırıyle cıddı sorunlar yasıyo yada yasıycak
sana 9 lu bi tarıhte bi adam gelıcek harf goremedım ama cok temız ve sana karsı temız duyguları olan bırısı olarak cıkmıs
tabagında kucagında kocaman bi kuş var bu sankı senın bekledıgın haber ve geldıgınde uzun sure gundemınde bu haber olucak gıbı duruyo benden bu kadar:)
valla dediğin gibi okul hayatı öldürüyo bakamadım bile fallarınıza, daha yeni göz atabiliyorum o kadar çok yorgunum ki anlatamam haziran boyunca da bitmiycxek okul kampa gidiyoruz field için jeoloji müh okuyorum tatlım, dersler ayrı insanlar ayrı hocalarda ayrı bi dert işte; yüreğine sağlık ex imi bilmiyorum ne halt ediyo bilmekde istemiyorum
senin falına geçersek;

tatlım bu çocuk sana bi adım atıcak bence haziran sonu temmuz başı gibi olabilir, çünki sen onun için hala değerlisin imparatoriçe çıktı kartlardan verimlilik sembolüdür her anlamda bütün güzel düşünceleri bir bayanda toplar; ama sonuç olarak gerilimli bi durumu gösteren kart çıktı, kavga edebilirsiniz tatışma yaşanabilir yada bunların olacağından çekindiği için seninki haraketsiz de kalabilir adımatamayada bilir senden korkuyor çünki vericeğin cevaplardan; sizin yeniden birlikte olmanız için 2 tarafında mücadele vermesi gerek; hatta baya baya uğraşırsanız yeniden olabilirsiniz
direk sonuçtan başladım yazmaya ama başlarınıda özet geçeyim, sen sonucu istiyosun zaten :KK1:
canım sizin çok güzel aşk dolu bi birlikteliğiniz varmış, hatta ciddi bilişki ilerisi evlikle bile bitebilirmiş, sevgi ve aşk fazla, sonrasında gelecekle ilgili planlarınız değişmiş hayata bakış yönleriniz ufuklarınız farklılaşmış böylelkle anlaşmazlıklara aranızda gerilimlere neden olmuş ve sonuç olarak bitmiş
sen kendişi işine vericeksin uğraştığın şeyler sana daha iyi gelicek; bu çocuk sana 1-1,5 ay içersinde adım atmayı düşünücek çok yoğun bi şekilde bir msj şeklinde olabilir , amaçektiğim son kartlar hep olumsuz sonuçlar işaret ediyor, sonuç olarak bi barışma olmuycak gibi, bu çocuğun senin için fazla mücadele vermesi gerekicek ama bu yapmıycak
hatta senin biriyle birlikte olduğunu düşünüyor, emin değil ama olabilir diyor
canım sen sormadın ama ben senin için sordum hayatına yeni birisi eylül ayına kadar girmiş olabilir, dürüst bi erkek olgun ağır başlı, başlarda sen istemiyceksin ama sonrasında olumlu olucak bi aşk doğucak aranızda

umarım her şey gönlünce olur tatlım :KK54:

Beyazasigi rica etsem banada kartlarından bakabilir msn ? Tesekkür ederim şimdiden . :)) İskambil,tarot vs .bakabilecek olanınız var mi arkadaslar aranızda ? Bu aralar cok meraklıyım fal islerine ne olacak bilmiyorum böyle :))))

Son düzenleme:
mirasla ilgli br sevnç yaşnckailende cnm sman yığını vr varlıklı br hayatn olck bolluk içinde yaşycksn sna kazık atmaya çalşn dost görnmlü kişiler var aman dkkt et diyorum cnm arkdşlarnn ismnn içinde D harfi olan kişiye çok dkkt et zararı olck sna bu aralar sıkıntıdasn ne yapcğnı blmyrsn çok geriyor seni buda snrlisin haliyle çok güvndiğn bri güvenini sarsck üzüleceksn bayağı o kişi tkrr snnle dost olmk isteyck ama sakın kanma tekrarlyck aynı şeyleri
begnmş oldğn br sy var bu sna yeni yıl hediyesi olrk gelck ve çok şaşırcksn sevnçtn ağlaycksn mutluluk gözyaşların var cnm ufack tefck olayları çok abrtyrsn buda işin içinden çıklmaz hal alıyr karmaşıklaştryr
madeni paralar vr cnm falnda br mktr para geçeck elinize rahatlycksnz küs oldğn bryle barışcksın önmzdeki yıl nişan yda evlilik görnyr cnm beklemdğin br anda güzel şeyler olck

teşekür ederim; emek verip bakmışssınız ama bizim miras gibi gelicek bişeyimiz yok, mutlu olsam gülerim tam tersi ağlamam hiç yeterince işkence çekiyorum zaten o sıkıntı gzyaşlarımdır kesin, nişan falan içinde önce bi adayın olması gerek, bir sene içinde bulsamda hemen bu tarz girşimlere girmem; adamı tanımadan nasıl ciddi düşüneyim

sizin falınıza geçicek olursam bi girişimleriniz olucak yeni bişeylere başlaıycaksınız, hatta her şeyi yapabilirim modunda olucak ama birden pişmanlık ve durağanlık gelicek adım atıcağınız şey yarım kalabilir, olumlusunuz ama genel olarak kötü diyemem, bir haberiniz var, sizi mutlu edicek; aile kurmak gibi bazı şeylere adım atıcaksınız ilersiri olumlu olarak gözüküyor istekleriniz yakın zaman içersinde olulu bi şekilde sonuçlanıcak :)

teşekür ederim; emek verip bakmışssınız ama bizim miras gibi gelicek bişeyimiz yok, mutlu olsam gülerim tam tersi ağlamam hiç yeterince işkence çekiyorum zaten o sıkıntı gzyaşlarımdır kesin, nişan falan içinde önce bi adayın olması gerek, bir sene içinde bulsamda hemen bu tarz girşimlere girmem; adamı tanımadan nasıl ciddi düşüneyim

sizin falınıza geçicek olursam bi girişimleriniz olucak yeni bişeylere başlaıycaksınız, hatta her şeyi yapabilirim modunda olucak ama birden pişmanlık ve durağanlık gelicek adım atıcağınız şey yarım kalabilir, olumlusunuz ama genel olarak kötü diyemem, bir haberiniz var, sizi mutlu edicek; aile kurmak gibi bazı şeylere adım atıcaksınız ilersiri olumlu olarak gözüküyor istekleriniz yakın zaman içersinde olulu bi şekilde sonuçlanıcak :)
teşekkür ederim

tarot istyiorum bebek ben deste de olur:) iş güç durumları özellikle.
bi yerde görüşmeye gittim kadın haftaya tekrar görüşelim dedi de maaşı iyi derse olabilir gibi geliyo.
şu durum için de kart seçersen makbule geçer:))

tatlım bence olumlu olucak o iş görüşmesi kabul ediceksin gbi duruyor; dedğin gibi para durumu biraz az olabilir ama sen giriceksin sanki oraya 3 lü bi vakitte başlıycaksın ve ardaş çevresini seviceksin gbi geldi bana; zamanla para durumu artıcak gibi, daha olumlu olucak oranın
canım haziran ayı içersinde olucak bi işin gibi, ama bi durağanlık sezdim, umduğundan geç mi başlıycaksın yoksa olmadığını düşünceğin bi anda mı başlıycaksın anlıyamadım başında bi olumsuzluk olsada devamı gelicek ve seni mutlu eden bi şekilde olucak
birde hava grubu bi erkeği düşünüyosun özlüyosun son zamanlarda aklına gelicek bu hayak dünyanda hayal edip düşünüceksin öle birini
birde iş konusuna geri dönersek 9. ay yani eylül ayına kadar sen bi yere giriceksin bence ama burası mı olur ben anlıyamadım, sen bi bayanla değil de bi bayla görüşüceksin iş için çünki ondan sonrası kabul ediceksin

beybim her şey gönlünce olsun :KK54:

canım paşalar gibi bi köşeye oturmuşsun bekliyosun adım atmıyorsun; daha önceden bi erkekle yaşadığın pişmanlık gündeme gelebilir; ve sen biriyle olmayı düşlüyceksin ama sana niyeti ciddi açık tenli renkli gözlü bi bey gelicek güçlü bi ilşkiniz başlıyabilir bununla hatta 9 lü tarihte bi ilşkiye başlıycaksın; beklemediğin ummadığın bi anda beklemediğin ummadığın bi kişiyle olucak
hanende hep çıkıyor dedikodular aynı ben gibi artık bunları söylemem gerek yok heralde :)
karışıksın her bişeye yeticeksin ama; ev işide yapıcaksın ders de çalışıcaksın ağaç dalları çıkmış bişeyler yeşerticeksin emeklerinin karşılığını zamanla kazanıcaksın bebeğim her şey gönlünce olsun

Kızlar ben anlamam faldan ama eğer fincanımın fotosunu çekip yollasam topiğinize bakarmısınız? Bu arada hayatımda hiç fal baktırmadım çok merak ediyorum

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X