Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
canım paşalar gibi bi köşeye oturmuşsun bekliyosun adım atmıyorsun; daha önceden bi erkekle yaşadığın pişmanlık gündeme gelebilir; ve sen biriyle olmayı düşlüyceksin ama sana niyeti ciddi açık tenli renkli gözlü bi bey gelicek güçlü bi ilşkiniz başlıyabilir bununla hatta 9 lü tarihte bi ilşkiye başlıycaksın; beklemediğin ummadığın bi anda beklemediğin ummadığın bi kişiyle olucak
hanende hep çıkıyor dedikodular aynı ben gibi artık bunları söylemem gerek yok heralde :)
karışıksın her bişeye yeticeksin ama; ev işide yapıcaksın ders de çalışıcaksın ağaç dalları çıkmış bişeyler yeşerticeksin emeklerinin karşılığını zamanla kazanıcaksın bebeğim her şey gönlünce olsun

Gizzz bitanem tesekkür ederimm coook :KK16:
Dedikodular vardir da bana gelmiyor ki hic .. Cok ayip cok
Hmm böyle biri mi gelicek ay insallah gelsin :KK9:

Gizzz bitanem tesekkür ederimm coook :KK16:
Dedikodular vardir da bana gelmiyor ki hic .. Cok ayip cok
Hmm böyle biri mi gelicek ay insallah gelsin :KK9:

valla hep bu açık tenli çıkıyor, biran önce gelsin; bu hatunların bazılarının dillerini gerçekte eşşek arasının sokması gerek akıllarınırlar belki :KK23::KK23::KK23:

Sevgili hircinmenekse zorda olsa ekledim sonunda

KUMRAL BİRİYLE YA TARTIŞMA YAŞADIN Ya da tartışma yasıycaksın bu tartısma sert olacak iste ya da ol enerjini yuksek tutman gerekecek iş yukun artacak işle ilgili çelişkiler,sorunlar yaşayabailirsin.Soguk algınlıgı yaşayabilirsin ve bogazlarında hafif sorun olabilir
sevgilin varsa şiddetli bir tartışma sonucu geçici ayrılık yaşayabilirsin 11 gun 11 hafta 11
ay yada kasımda.Sevgilin Koyu saçlı, zeki,seksi, çekici, şiddet egilimli ama aynı zamanda ince ruhlu, ince ve atletik,
konuşkan biri .İşinde ya da yapmayı istediğin bir şeyde basarılı olabilmek için çok çalışacaksın.Sevgilin Ya da aşık oldugun
kişi senin gozunde tanıdık, sıcak, rahatlatıcı ve güvenli biri.Ailenle aranda sorun olabilir ya da aile içinde sorunlar yasanabilir
,ailenin sorunlarıyla ugraşmak zorunda kalabilirsin.Bir sözleşme imzalama durumun olabilir bu sözleşmeyi imzalamadan
dikkatli okumanda fayda var.Sevdiğinden haber bekliyorsun yakında haber alacaksın en gec 6 ay içinde .
Kafa karisikligi yasayacaksin ne yapacsgini ne dusunecegie kjarar veremeyeceksdin tartismalar heyacanli konusmalar yapacaksin sevgilinle arandaki sorunlari yanlis anlasilmalari konusarak halledeceksiniz..isle ilgili gorusmeler toplantilara katilacaksin.liskinize sahip cikmak korumak icin adeta kol kanat geteceksin ilikin icin tıpkı bir anne gibisen de iliuskini korumak icin ugrascaksin.eger sevgilin yoksa koyu sacli genc biriyle yeni bir baslangic yapacaksin u kisiyle ya arkafas ortaminda taniscaksin ya bi arkasfasin sizi tanistircak yafa eskiden tanidigin birisi olacak.hayatinda yeni baslangiclar yapmak istiyorsun ikilmis bunalmissin bazi seylerden ama yeni baslangiclar biraz zorlu olacak gibi sen bu zorluklari engelleri asmak icin ugrascaksin ve bir an once bu zorluklar engeller bitsin kurtulsam diyeceksin.askla ilgili biraz sabirsizlik var gibi biran once olsun istiyorsun kafani dagitmak icin eglenceli aktivitelere katilacaksin neseli zaman gecirceksin kucuk de olsa hediyeler alacaksin.

,

KUMRAL BİRİYLE YA TARTIŞMA YAŞADIN Ya da tartışma yasıycaksın bu tartısma sert olacak iste ya da ol enerjini yuksek tutman gerekecek iş yukun artacak işle ilgili çelişkiler,sorunlar yaşayabailirsin.Soguk algınlıgı yaşayabilirsin ve bogazlarında hafif sorun olabilir
sevgilin varsa şiddetli bir tartışma sonucu geçici ayrılık yaşayabilirsin 11 gun 11 hafta 11
ay yada kasımda.Sevgilin Koyu saçlı, zeki,seksi, çekici, şiddet egilimli ama aynı zamanda ince ruhlu, ince ve atletik,
konuşkan biri .İşinde ya da yapmayı istediğin bir şeyde basarılı olabilmek için çok çalışacaksın.Sevgilin Ya da aşık oldugun
kişi senin gozunde tanıdık, sıcak, rahatlatıcı ve güvenli biri.Ailenle aranda sorun olabilir ya da aile içinde sorunlar yasanabilir
,ailenin sorunlarıyla ugraşmak zorunda kalabilirsin.Bir sözleşme imzalama durumun olabilir bu sözleşmeyi imzalamadan
dikkatli okumanda fayda var.Sevdiğinden haber bekliyorsun yakında haber alacaksın en gec 6 ay içinde .
Kafa karisikligi yasayacaksin ne yapacsgini ne dusunecegie kjarar veremeyeceksdin tartismalar heyacanli konusmalar yapacaksin sevgilinle arandaki sorunlari yanlis anlasilmalari konusarak halledeceksiniz..isle ilgili gorusmeler toplantilara katilacaksin.liskinize sahip cikmak korumak icin adeta kol kanat geteceksin ilikin icin tıpkı bir anne gibisen de iliuskini korumak icin ugrascaksin.eger sevgilin yoksa koyu sacli genc biriyle yeni bir baslangic yapacaksin u kisiyle ya arkafas ortaminda taniscaksin ya bi arkasfasin sizi tanistircak yafa eskiden tanidigin birisi olacak.hayatinda yeni baslangiclar yapmak istiyorsun ikilmis bunalmissin bazi seylerden ama yeni baslangiclar biraz zorlu olacak gibi sen bu zorluklari engelleri asmak icin ugrascaksin ve bir an once bu zorluklar engeller bitsin kurtulsam diyeceksin.askla ilgili biraz sabirsizlik var gibi biran once olsun istiyorsun kafani dagitmak icin eglenceli aktivitelere katilacaksin neseli zaman gecirceksin kucuk de olsa hediyeler alacaksin.

,

Adim tugce sac rengim gercek rengi siyah ama boyali su anda kumralim, koyu kahve gözlerim , tenim beyaz aslan burcuyum
Ayy heyecanlandim ne tür kartlar bunlar hic duymamistim :KK31:

Buyuk sevinc ve mutluluk yasiycaksin sen ask yasadiginda tutkulu bir asik oluyorsun. Sana ask geliyoir canim uyuk ihtimalle hayatinin aski olacak bu kisi. Comert mert romantik sevgi dolu ciddi niyetini acikca belli eden soyleyen asil biri gibi duruyor.Bu kisi sana agustos ayinda gelecek buyuk ihtimalle yafda en gec 8 ay sonra.
Yanliz bi kiskanclik var seni kiskanan kahve sacli bi kadin bencil ilgi odagi olmayi seven biri seni kiskaniyor senin yaptiklarina sahip olduklarina giptayla bakiyor.
Ask icin caba harciycaksin sen yada bir baskasinin kalbinde sogukluk duygusuzluk gorunuyor.Senin kalple ilgili bi sorunun varmi yada ailende kalp rahatsizligi gorunuyor hastaneye birisine ziyarete gidebilirsdin sen yada ailen.
Senin isle ilgili birisi engel olmaya calisiyor yada istedigin ise girebilmen icin onunde engeller var o engelleri asman gerek. Sen hayatinin askni bekliyorsun buna haxzirsin ama ayni zamanda korku da var icinde. Sanki ask avisi cekmissin yada cekeceksin emin olamadim.Bazi insanlkarla letisimini arkadasligini iluskini bitereceksin. Sana gelecek olan bu kisiyle iluskniz cok guclu olacak ,suan bir isin varsa isine asdiri baglisin ya da cok istedigin bir is var (bu daha dogru2.si)
Hayallerinin erkegini bekliyorsun ve bu gelkecek olan kisiyle iluskin cok olumlu gelisecek ve evlilik gerceklesecek bu kisiyle yaratici ve sansli oldugun bir donem yasiycaksin askda sanslisin arkadaslarinla evgilunle guzel neseli mutlu bir zaman gecireceksdin.
Kisa bir sure kotu bir donem gecirwceksin bu donemde sabir-sebat gostermelisin.İliskinde askin yaninda tutkuda olacak.Evde genelde uyumlusun ama ufak tefek tartismalkar yadayabiirsin ailenle veya asile boyle tartismalar olabilir onemli degil ama basit konulkardan cikan onermsiz tartismalar.

Anlayan biri yorum yapabilir mi lütfen?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eklentiler

• $1401041541233.jpg
    $1401041541233.jpg
    45,6 KB · Görüntüleme: 56
tatlım bence olumlu olucak o iş görüşmesi kabul ediceksin gbi duruyor; dedğin gibi para durumu biraz az olabilir ama sen giriceksin sanki oraya 3 lü bi vakitte başlıycaksın ve ardaş çevresini seviceksin gbi geldi bana; zamanla para durumu artıcak gibi, daha olumlu olucak oranın
canım haziran ayı içersinde olucak bi işin gibi, ama bi durağanlık sezdim, umduğundan geç mi başlıycaksın yoksa olmadığını düşünceğin bi anda mı başlıycaksın anlıyamadım başında bi olumsuzluk olsada devamı gelicek ve seni mutlu eden bi şekilde olucak
birde hava grubu bi erkeği düşünüyosun özlüyosun son zamanlarda aklına gelicek bu hayak dünyanda hayal edip düşünüceksin öle birini
birde iş konusuna geri dönersek 9. ay yani eylül ayına kadar sen bi yere giriceksin bence ama burası mı olur ben anlıyamadım, sen bi bayanla değil de bi bayla görüşüceksin iş için çünki ondan sonrası kabul ediceksin

beybim her şey gönlünce olsun :KK54:

sağol bebeğiim :KK16::KK16:

canım yanlış anlama ama seninle fallaşmak istemiyorum defalarca sana karşılıksız fal baktım bana arkadaşıma sana fal baktırıcam diyorsun arkadaşında saçma 2 cümle kurup fal baktırdım diyorsun saçma geliyor

Rapisa banada bakarmisin fal

Gesendet von meinem iPhone mit Kadınlar Kulübü

ben katinayla tarot bakıyorum merak ettiğin birşey varsa sorabilirsin saç ten göz rengini burcunu ilişkin varsa ikinizinkileri yazman gerek

Saçlarım kumral, gözlerim ela yeşil, burcum yay ilişkim yok ama hoşlandığım birisi var o da sarışın mavi gözlü onunda burcu yay :)

X