Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565

Tarot olsun o zaman, b7 herifle evlenebilecek miyim

Tarot olsun o zaman, b7 herifle evlenebilecek miyim

hehe soruna bayıldım :)
bakıyorum hemen canım

canım çok kararsızsın acaba şöyle mi acaba böyle mi diye düşünürken bi bakıyorsun ki tren kaçmış. bu sefer de ben bu treni nasıl kaçırdım diye hayıflanırken hoop diğeri de kaçmış.
canım sana bir ilişki görünüyor ancak bu kişiyle çok mutlu huzurlu olamayacaksın sanki. sana hitap etmeyen biri. sen görmezden gelmeye çalışacaksın hep olumsuzlukları örtbas etmeye çalışacaksın ama gerçekler bir gün daha ağır basacak. ilişkiye başlayacağın kişiye dikkat etmelisin. uzun uzun düşündüğün zaman kaçıyor hemen karar verdğinde ise yanlış adımlar atıyorsun. üzülmemek için ayarı iyi sağlaman lazım

Vallahi doğru söylüyorsun kafası kopar inşallah

olur canm bende simdi sana aciyorum

canım çevrende sein iyi niyetini kullanan çok insan var. sağlıkla ilgili sorunların varsa onlar çözüme kavuşuyor rahatlama ferahlık geliyor. aşk adına kartın çıkmadı yakın zamanda aşk görünmüyor yalnızlık hüküm sürüyor duygusal anlamda ama iş ve sağlık gayet iyi diyor. tarottan da açtım orda da aşk çıkmadı vallahi tatmin edici bir fal olmadı ama ..

Ev ve ailenle ilgili yeni firsatlar yasanabilir isinde sabit bir gorev pozisyoòun var ask iliskin varsa istikrarli sekilde devam ediyor ue kisisel iliskilerinde de simdilik sorun yok yalniz biraz inatcisin 4 gun 4 hafta 4 ay yada niran ayinda evle ilgili ailenle ilgili guzel seyler yasayacaksin
Senin ailen genis bir aile ranirim yada yakinda genisliycek
Eger bir iliskin varsa iliskiniz guclu
Senin hedeflerine ulasmanda bir dostun yardim edecek
Senin yada sevdigin birinin saglikla ilgili sorunu olabilir

Gayretlerin cabalarin sayesinde basariya ulasacaksin bir konuda kararsızlik var ne yapacaghjgna nasil davranmangerektigine karar veremiyorsun su an calistigin yer kalabajik degilse kalabalik bir yerde caliscaksin
Yalniz ilerde biraz gonul yarasi gozukuyor ama sen umudunu kaybetmiyeceksin yeni bir eve tasinma xada ev satin alma duqumlari olacak
Önemli haber alacaksin ya goruseceksin buyuk ihtimalle sevdigin onem verdigin deger verdigin biri eger hayatinda biri yoksa ruh esinle bir ilirkh bcrliycak kumralla kahve arari saclari olan biri zeki akilli para kòularinda irini bilen biri

Benden bukadar

nadide, kumral, ela, buğday ten. genel bakabilirsin.
bakıyorum ben de falına.

canım birisi olmadan iskambil bakılmıyor ki ben sana katina bakayım olur mu

epeydir elime almadim kartlari bakalim biraz tutturabilecekmiyim :))

yogun stresli bi donemden geciyorsun ama merak etme arkasindan Bol sansli bi döneme giriyorsun fakat bunu farkedemeyebilirsin cunku ozellikle Ask konusunda epey kafa yoruyorsun bazi seyleri cok kafaya takiyor gibisin.. Biraz kiskanclikta var gibi isin icinde ama dikkatli olmalisin Etrafinda senin bu durumundan yararlanmak isteyenler olabilir.. Onun disinda birde yolculuk Ya da is degistirme olabilir..:)

ben de bakmadan çıktın sandım online değildin yarım saattir :)
esmer eşim, iş ortamımda değişiklik oldu evet kalabalık bir yere gidiyorum
teşekkür ederim güzelmiş bu kartlar da beğendim :)

Son düzenleme:

maalesef cevremdekilerin farkindayim simdilik bekliyorum bakalim... Ne yapalim artik ask yok gibi hayirlisi olsun :)

valla yoğun ve stresliyim gebericem stresten
teşekkür ederim canım benim ağzına sağlık performansndan bişey kaybetmemişsin :)

ben artık kaçıyorum kızlar. fal faslım bitti yarın bakamam o nedenle sizler de falımı yorumlamayın artık karşılık veremem çünkü :)
iyi geceler görüşmek üzeree

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…