Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
kızlar yüreğinize sağlık, ders çalışıyorum bitirince bakıcam fallarınıza gecenin ilerleyen saatlerinde

Birileride benim falim baksa iskambul,tarot yada ahve artik haftsici yeni kahve fotlari eklerim ama bugun yada iskambil veya tarot baksaniz ben anladfigim kadasriyla adtroloji ve lenormand kartlarina bakiyorum

Birileride benim falim baksa iskambul,tarot yada ahve artik haftsici yeni kahve fotlari eklerim ama bugun yada iskambil veya tarot baksaniz ben anladfigim kadasriyla adtroloji ve lenormand kartlarina bakiyorum

canım senin bana sözün vardı nisan sonunda astroloji bakıcaktın mayıs sonu geldi:))
ne zaman bakarsın kii?

Tamam unutmustum kafam o kadar yogunduki o aralar tabi bende ancak yeni rahatladim sen bana bilgileri yaz ozelden haftaici senin yorumlari eklerim tekrar yogun doneme girmeden

canım senin bana sözün vardı nisan sonunda astroloji bakıcaktın mayıs sonu geldi:))
ne zaman bakarsın kii?

Bana adin sac goz ten rengi birde genelmi yada belli konu varmi?

Benim sorum aklimda olan 2 kisi var birisi yillardir aklimda digeri 1 yildir bunlardan biriyle ask yasiycakmiyim?

ne bilgisi gerekiyor yazayım. ben her zaman giremiyorum buraya bugün bakabileceksen yazıcam yoksa yazmıycam :)
senin de soru sorman gerekiyor bakmam için

Jadaloz cum sana çok fal baktırasım var o yüzden hemen başlıyorum

Şekerim sen iş yüzünden yer değişikliği yapacaksın, taşınmaya benzer şekiller var, yorulabilirsin dikkat:2:

Düğün zaten çıkmış, her şey ucu ucuna yetişiyor gibi geliyor sana ,her şey yetişecek ve güzel bir düğün olacak merak etme. Strese girmemeye çalış. Hamile kadın var,evlendikten kısa süre sonra hamile kalabilirsin dikkat Güzel bir yuvan,1 tane de çocuğun olacak.

Sende inanılmaz nazar var, düğün yüzünden.Düğün alışverişine tek başına git,hazırlıklardan da konuşma.Sana nazar değdirenler arkadaşların çünkü, kötü niyetli değiller ama bizim de kısmetimiz çıksa,düğünümüz olsa keşke dedikçe nazar oluyor.Sirkeli suda yıkan bence,evini de sirkeli suyla sil.

Son düzenleme:
Bana adin sac goz ten rengi birde genelmi yada belli konu varmi?

Benim sorum aklimda olan 2 kisi var birisi yillardir aklimda digeri 1 yildir bunlardan biriyle ask yasiycakmiyim?

bunlardan hangisi açık tenli? kahve tonlarında saç rengi var? sana böyle biri çıkmış. yalnızlığı seven felsefeye düşkün bir kişi bu kişi.
yeni bir başlangıç görünüyor hayatında. ve bu başlangıç için adım atmana bir arkadşın vesile olacak.
kartlarda çıkan kişi aklındaki iki kişiden biri mi bilemiyorum belki bambaşka biri olabilir yeni bir başlangıç olduğunu söylüyor çünkü kartların. bir arkadaşın vesilesiyle tanıştığın arkadaş ortamında karşılaşacağın biri olabilir bu kişi. o kişinin gönlüne hitap etmeyi başarabilirsen mutlu bir ilişki söz konusu ancak onu mutlu edebilmek çok kolay değil.

teşekkür ederim canım
taşıycam evimi iş yüzünden evet, tayinim çıktı.
stres artık benimle bir bütün oldu
nazar edenlerin gözü çıksın gözü kalanın işi rast gitmez hem hehe :)
ben sana ne falı bakayım?
hemen bakayım da yatıcam artık uykum geldi :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…