Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
:KK3::KK3::KK3:
falıma bakanın falına bakarım kızlar :KK51::KK51::KK51::KK51:

Eklentiler

• $2014-05-24 16.39.06.jpg
    $2014-05-24 16.39.06.jpg
    58,6 KB · Görüntüleme: 47
  • $2014-05-24 16.39.39.jpg
    $2014-05-24 16.39.39.jpg
    51,5 KB · Görüntüleme: 48
  • $2014-05-24 16.39.52.jpg
    $2014-05-24 16.39.52.jpg
    15,5 KB · Görüntüleme: 37
  • $2014-05-24 16.40.09.jpg
    $2014-05-24 16.40.09.jpg
    52,8 KB · Görüntüleme: 28
  • $2014-05-24 16.40.47.jpg
    $2014-05-24 16.40.47.jpg
    54,4 KB · Görüntüleme: 40
  • $2014-05-24 16.40.56.jpg
    $2014-05-24 16.40.56.jpg
    53,2 KB · Görüntüleme: 41
  • $2014-05-24 16.43.11.jpg
    $2014-05-24 16.43.11.jpg
    20,4 KB · Görüntüleme: 45
  • $2014-05-24 16.42.42.jpg
    $2014-05-24 16.42.42.jpg
    60,8 KB · Görüntüleme: 59
  • $2014-05-24 16.42.34.jpg
    $2014-05-24 16.42.34.jpg
    59,7 KB · Görüntüleme: 46
  • $2014-05-24 16.42.23.jpg
    $2014-05-24 16.42.23.jpg
    39,3 KB · Görüntüleme: 47
  • $2014-05-24 16.41.29.jpg
    $2014-05-24 16.41.29.jpg
    62,3 KB · Görüntüleme: 36
  • $2014-05-24 16.41.07.jpg
    $2014-05-24 16.41.07.jpg
    55,2 KB · Görüntüleme: 32
canım hayatımı özetlemişsin resmen :)
teşekkür ederim :KK16:
pek zamanım olmuyor nete girmeye iş yoğunluğu düğün hazırlığı ev değişikliği falan çok yoruluyorum dinlenmeye bile vakit kalmıyor vallahi :KK43:

sana da tarot açıyorum canım benim
canımmm ne bu hayatının zorluğu :KK43: çok göz yaşı döküyorsun. hani derler ya benim başıma gelen pişmiş tavuğun başına gelmez diye aynı o durumdasın. her işinde bir terslik çıkıyor. bazen sarılacak tutunacak bir dal arıyorsun bulamıyorsun. etrafındaki kişiler duygularını pek idrak edemiyorlar kendini yalnız ve mutsuz hissediyorsun. kime güvensen hep bir ihanete uğruyorsun canım. bir süre daha üzerindeki kara bulutlar seni bırakmıyor maalesef. planlarında gecikmeler olabilir.
güçlü biri olduğunu söylüyor kartın tüm zorluklara göğüs gereceksin canım. ve gücünü açığa çıkaracaksın. senin için çok riskli olan bir işe girişeceksin ve başarılı olacaksın. arkasından tüm iyilikler çorap söküğü gibi devam edecek başarı ve mutluluk seninle olacak.
aşk görünmüyor canım kartlarında umarım iş adına söylediklerim tutar aşk için tutmaz da koskocaman musmutlu bir aşk yakana yapışıverir :KK16:

Canim tesekkür ederim evet simdi farkettim 2 ay kalmis dügününe insallah cok güzel bir sekilde gerceklesir
tatli telaslar bunlar senin icin :) Canim vaktin oldugunda girersin nete günler torbaya girmedi zaten burdaki herkeste hep burda :KK52:
Sende beni özetlemissin neye el atsam elimde kaldi bakalim bari saglam bi isim olsunda baska bisi düsünmüyorum yüregine saglik canim cok saol tekrar :KK16:

evet cnm snn falın :) rica edrm iskambil istiyorum bn :) sorumu ve burcumu da yazayımb bari

sevdiğim biri var aynı hislerimi taşıyoruz onunla

ben oğlak burcuyum buğday tenli koyu ela gözlü kestane rengi saçlıyım
sevdiğim de terazi burcu esmer siyah saçlı siyah gözlü :

canım sen bu kişiye karşı yoğun duygular besliyorsun görüşüp kaynaşmak istiyorsun ancak erkek şu an senden uzak görünüyor. kalbinde başka biri yok gördüğüm kadarıyla o kişinin de ama kendi içinde problemleri var. aşka çok vakit ayıracak gibi durmuyor. eğer bir görüşmeniz olursa şu an zamanı değil, sorun çıkarır sadece bu görüşme. zamana bırak diyor kartın zamanla olacaksa olur ama şu an olumsuz görünüyor canım

canım sen bu kişiye karşı yoğun duygular besliyorsun görüşüp kaynaşmak istiyorsun ancak erkek şu an senden uzak görünüyor. kalbinde başka biri yok gördüğüm kadarıyla o kişinin de ama kendi içinde problemleri var. aşka çok vakit ayıracak gibi durmuyor. eğer bir görüşmeniz olursa şu an zamanı değil, sorun çıkarır sadece bu görüşme. zamana bırak diyor kartın zamanla olacaksa olur ama şu an olumsuz görünüyor canım
teşekkür edrm cnm evt şuan uzakta peki döneck mi bunu göreblrmusun

Canim tesekkür ederim evet simdi farkettim 2 ay kalmis dügününe insallah cok güzel bir sekilde gerceklesir
tatli telaslar bunlar senin icin :) Canim vaktin oldugunda girersin nete günler torbaya girmedi zaten burdaki herkeste hep burda :KK52:
Sende beni özetlemissin neye el atsam elimde kaldi bakalim bari saglam bi isim olsunda baska bisi düsünmüyorum yüregine saglik canim cok saol tekrar :KK16:

sağol canım :KK16:
darısı başına canım :) Rabbim iyi insanlarla karşılaştırsın hem aşk için hem iş için :)

giz yavrum nerde gezıyon sen ya bu falın hali ne böyleeeeeee:KK53::KK53:
bi işle ugrasıyosun iş ne onu bilmiyorum içinde a l s harfleri cıkmıs bak bunu halledıceksın onun acık tek engel kafandakı düşünceler at onları kafandan
fincanının dıbı aydınlanmaya baslamıs ama daha zaman var
f ve s harfli birine ya sen yardım edıceksın yada onun yardımını goruceksın
sen ne okuyosun bilmiyorum ama sankı yetişemiyo gibisin bişeyı halledıyosun hop baska bısey cıkıyo az daha sabır bişey kalmamış
senın exsin hayatında birisi varmı?varsa bunlar sıkıntıda cıkmıslar yanı yanyanalar ama kavga gurultu dert pek peslerını bırakmıyo gıbı cıkmıs eger sevgılısı yoksa senın exsin bırıyle cıddı sorunlar yasıyo yada yasıycak
sana 9 lu bi tarıhte bi adam gelıcek harf goremedım ama cok temız ve sana karsı temız duyguları olan bırısı olarak cıkmıs
tabagında kucagında kocaman bi kuş var bu sankı senın bekledıgın haber ve geldıgınde uzun sure gundemınde bu haber olucak gıbı duruyo benden bu kadar:)

mirasla ilgli br sevnç yaşnckailende cnm sman yığını vr varlıklı br hayatn olck bolluk içinde yaşycksn sna kazık atmaya çalşn dost görnmlü kişiler var aman dkkt et diyorum cnm arkdşlarnn ismnn içinde D harfi olan kişiye çok dkkt et zararı olck sna bu aralar sıkıntıdasn ne yapcğnı blmyrsn çok geriyor seni buda snrlisin haliyle çok güvndiğn bri güvenini sarsck üzüleceksn bayağı o kişi tkrr snnle dost olmk isteyck ama sakın kanma tekrarlyck aynı şeyleri
begnmş oldğn br sy var bu sna yeni yıl hediyesi olrk gelck ve çok şaşırcksn sevnçtn ağlaycksn mutluluk gözyaşların var cnm ufack tefck olayları çok abrtyrsn buda işin içinden çıklmaz hal alıyr karmaşıklaştryr
madeni paralar vr cnm falnda br mktr para geçeck elinize rahatlycksnz küs oldğn bryle barışcksın önmzdeki yıl nişan yda evlilik görnyr cnm beklemdğin br anda güzel şeyler olck

beybim yüreğine sağlık dedem geçen okuyup üfledi beni esneme manyağı oldu, bazenleri bende bana geçen dediğin duaları okuyorum da fayda etmiyo yeniden oluyo, bölümdekilere arada bi canım sıkılıyo işte, c harfide biri arkadaşım diğeri kuzenim haber alıcam heralde sınavlara hazırlanıyo ikiside
biraz geç oldu yoğundum bu ara ben tatlım sanada ne bakayım istersin? kahve, deste, tarot?
tarot istyiorum bebek ben deste de olur:) iş güç durumları özellikle.
bi yerde görüşmeye gittim kadın haftaya tekrar görüşelim dedi de maaşı iyi derse olabilir gibi geliyo.
şu durum için de kart seçersen makbule geçer:))

canım iskambilinde çok kart kalmadı olanları yorumlayım. ilk söylediğin kişi için açtım genelde iki kişi ıolunca falda görünüyor. bu falda ikinci kişi görünmedi sarışın olan erkekle olumlu yönde gittiğini söylüyor kartın. u an birliktelik görünmüyor olacaksa da zamanı var diyor.
tarot da açtım
onda da genelde günlük hayatınla ilgili yorumlar çııktı. karmaşık ve ikilemlerle dolu bir dönemdesin. içindeki fırtınalardan sessizliğe doğru yol almak istiyorsun ama şu an pek mümkün görünmüyor tüm bunlar. ancak zamanla her şey rayına girecek ve olumsuz gördüğün bir çok şey olumlu yönde değişecek.
aşk adına yanlış karar vermekten korkuyorsun, bu sebeple çekimser davranıyorsun. biraz daha kararlı olmanı söylüyor kartın korkarak çekimser kalarak bir yere varamayacağınnı bu yüzden endişelerinden sıyrılıp karar aşamasına gelmen gerektiğini söylüyor.
hayatında genel anlamda kullanman gereken parola, en kötü karar bile kararsızlıktan iyidir.
krarsızlığını yenersen başarılar ve mutluluk seni bekliyor olacak :)
Kusura bakma yeni gördüm çok deşekjürler ağzına sağlık 😘😘

Merhabalar çok güzel bir kısmet gördüm kooocamann:) bir konuda yapmak ve yapmamak hakkında kararsız kalmışsın ama birisi sana yardım edecek ve onunsayesinde bir seçim yapacaksın. Evlimisin bilmiyorum ama bir adam gözüküyor tam olarak fiziksel özelliklerini anlamadım ama isminde a harfi var. Seni fark edecek ve sana aşık olacak
Biraz sıkıntılı bir dönem gözüküyor ama üstesinden geleceksin. Yepyeni bir sayfa açacaksın ve arkana bakmayacaksın. Çok laf var çok dedikodu var dikkat et nazara geliyorsun. Yakınınızdaki birisi hafif bir hastalık geçirecek ama uzun sürmeyecek. Bir küslük tartışma geçirmişsin birisiyle barışmanıza biraz zaman var. Ama kendisi senden özür dileyecek sen değil. Çok duygusal, hassas bir yapın var bazı insanlar bunu alınganlık olarak algılıyorlar ama kesinlikle boş yere alınmıyorsun. Sadece arkandan çevirdikleri dolapları hissettiğin için öyle davranıyorsun (bende öyleyim :)) . İki haftaya kadar bir hediye alacaksın. Benden bu kadar soracağın bir şey var mı ? :)

X