Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Kizlar merhaba:) birazdan ben de yuklesem falimi bakabilir misiniz acaba cok ilgimi cekti de

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kızlar falıma bakanın falına bakarım
pazar günü ingilizce sınavına giricem yükseltebilicek miyim sizce korkuyorum
bide iş güç asıl konularım:))

Eklentiler

• $20140404_132200_Richtone(HDR).jpg
    53,6 KB · Görüntüleme: 41
  • $20140404_132245_Richtone(HDR).jpg
    51,5 KB · Görüntüleme: 35
Kizlar ben bakmayi bilsem bakarim da hic bilmiyorum kii his ve yetenek isi birazz

Canim bana katina bakar misin. Dün sana mesaj atmıştim

Kalbin acik ferah :)
Bir adam var sismanca oturmus kalmisl yerinde yorgun gibi sanki bu kisiden bir istegin olmus ama nasil gerceklestirsem diye tasalanmis.
Bir bayanla lafliycaksiniz yakinda güzel bir bulusma olucak
Birde disarda oldugun bir zamanda birini göreceksin uzaktan izliyeceksin nereye gidicek acaba der gibi sende sasiracaksin bu haline ama yakin zamanda yolunuz kesisecek gibi E ve S harfleri cakismis durumdalar cok net cikmis.Sinavla ay dogmus diye gördüm sanki sonuclari iyi olacakmis gibi geliyor his olarakta
Aranizda bir engel var sizin sen hep süpheler ihtimaller düsünüp duruyorsun o ise tertemiz kalmis birsey düsünmüyor bu engel aslamazsa sizin icin zorlu görünüyor
Bircok yolun var gidip gelecegin hic bos kalmiyacaksin
A harfli birinde bas agrilari var dikkat etmek gerek
Elden ele dolanan J O harfleri yanyana düsmüs sanki bir ni$an durumu olacak birinin kalabaliga gidiceksin sanki
Kismetlerin var cok güzel beybi insallah bunlari topliycaksin teker teker
Ama ama ama nazar atanin cekemeyenin cok cikmis özellikle bayanlardan nazar almissin dikkat etttt
Sen arkani dönmüssün birine ama o kisi her kim ise gelicek sana ve senle konusmak isteyecek :)
C kim allah askina sürekli C görüyorum

ağzına sağlık bebeeem
c kimmiş ya bilmiyorum ki:)
benim salağa artık arkamı döndüm.
kız biriyle tanıştım aslında adında e c var haa baş harfi e. arkadaşız gibi geliyo ama başlarda çok ilgili gibiydi bilemedim yani odur belki

Thalix rica etsem bana da bakar misin cok merak ediyorumm://

C ile bir konusman olcak o zaman karsilikli boyluca biri Gelsin yeniler salla eskiyi

Thalix cok tesekkurler kirmadiginiz icin cok incesiniz evli degilim ama sikinti konusunu cok iyi bildiniz kpssye hazirlaniyorum ve cok buyuk cikmazda hissediyorum insallah bu belirsizlikten kurtulurum bu yil tekrar tesekkurler

Thalix cnm sinirimden bi kahve içeyimde kapatayım dedim bi baktım sen karşıma çıktın vallahi.Kendimi çok mutsuz üzgün yorgun bitkin çaresiz hepsini hissediyorum.Canım sıkılıyo iş yok kilo veremiyorum daha neler.Fincanımın resmini telden göndereyim bakalım bakmak istersen bak bakmazsanda canın sağolsun cnm benim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…